Чемпіонат світу з санного спорту

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Марка, присвячена чемпіонату світу 1966 року в місті Фрідріхрода, який згодом був скасований

Чемпіонат світу з санного спорту - міжнародний турнір з санного спорту, що проводиться з 1955 року Міжнародною федерацією санного спорту. Чемпіонати проводяться в ті роки, коли немає зимових Олімпійських ігор, заїзди проходять на штучних трасах, у той час як для природних трас існує окремий турнір, що діє з 1979 року. Спочатку програма чемпіонату складалася з трьох дисциплін: чоловічі одиночні заїзди, жіночі одиночні заїзди і чоловічі двійки, але в 1989 році сюди також були включені змагання змішаних команд (шість чоловік від однієї країни, з 1999 року - чотири особи). У 2008 році ця загальна дисципліна змінилася естафетою.

Станом на 2010 рік беззастережно лідирує збірна Німеччини, у якої, якщо скласти також перемоги ФРН і НДР, в загальній складності виграно 215 комплектів нагород. Друге місце займає Австрія (74 медалі), третє - Італія (54 медалі).

Одиночки (чоловіки)[ред.ред. код]

Рік і місце проведення Золото Сріблро Бронза
1955 Осло Норвегія Антон Сальвесен Австрія Йозеф Талер Австрія Йозеф Іссер
1957 Давос ФРН Ганс Шаллер Швейцарія Ріхард Торріані Австрія Еріх Рафль
1958 Криниця Польща Єжи Войнар Польща Ришард Пендрак-Янович Австрія Райнхольд Фрош
1959 Війяр-де-Лан Австрія Герберт Талер Австрія Йозеф Файштмантль Італія Давид Мородер
1960 Гарміш-Партенкірхен ФРН Гельмут Берндт Австрія Райнхольд Фрош ФРН Ганс Пленк
1961 Гіренбад Польща Єжи Войнар ФРН Ханс Пленк Австрія Райнхольд Зенн
1962 Криниця НДР Томас Келер Польща Єжи Войнар НДР Йохен Аше
1963 Імст ФРН Фріц Нахман ФРН Ханс Пленк НДР Клаус Бонзак
1965 Давос ФРН Ханс Пленк Польща Мечислав Павелкевіч Італія Еріх Грабер
1967 Хаммарстранд НДР Томас Келер НДР Клаус Бонзак Австрія Йозеф Файштмантль
1969 Кенігсзее Австрія Йозеф Файштмантль Австрія Манфред Шмід НДР Вольфганг Шайдель
1970 Кенігсзее ФРН Йозеф Фендт Австрія Йозеф Файштмантль НДР Вольфганг Шайдель
1971 Вальдаора Італія Карл Бруннер ФРН Леонард Нагенрауфт Австрія Йозеф Файштмантль
1973 Оберхоф НДР Ханс Рінн НДР Вольфрам Фідлер НДР Харальд Еріх
1974 Кенігсзее ФРН Йозеф Фендт НДР Ханс Рінн НДР Хорст Мюллер
1975 Хаммарстранд НДР Вольфрам Фідлер Австрія Манфред Шмід НДР Харальд Еріх
1977 Ігльс НДР Ханс Рінн НДР Хорст Мюллер ФРН Антон Вінклер
1978 Імст Італія Пауль Хільдгартнер ФРН Антон Вінклер Австрія Манфред Шмід
1979 Кенігсзее НДР Детлеф Гюнтер Італія Карл Бруннер Італія Пауль Хільдгартнер
1981 Хаммарстранд СРСР Сергій Данілін НДР Міхаель Вальтер Італія Ернст Хаспінгер
1983 Лейк-Плесід Канада Мирослав Зайонц СРСР Сергій Данілін Італія Пауль Хільдгартнер
1985 Оберхоф НДР Міхаель Вальтер НДР Йорг Хофман НДР Йенс Мюллер
1987 Ігльс Австрія Маркус Прок НДР Йенс Мюллер СРСР Сергій Данілін
1989 Вінтерберг ФРН Георг Хакль НДР Йенс Мюллер ФРН Йоханнес Шеттель
1990 Калгарі ФРН Георг Хакль Австрія Маркус Прок НДР Йенс Мюллер
1991 Вінтерберг Італія Арнольд Хубер Німеччина Георг Хакль Австрія Маркус Прок
1993 Калгарі США Уендел Сако Німеччина Георг Хакль Італія Вільфрід Хубер
1995 Ліллехаммер Італія Армін Цоггелер Німеччина Георг Хакль Австрія Маркус Прок
1996 Альтенберг Австрія Маркус Прок Німеччина Георг Хакль Німеччина Йенс Мюллер
1997 Ігльс Німеччина Георг Хакль Австрія Маркус Прок Австрія Герхард Гляйршер
1999 Кенігсзее Італія Армін Цоггелер Німеччина Йенс Мюллер Італія Норберт Хубер
2000 Санкт-Моріц Німеччина Йенс Мюллер Італія Армін Цоггелер Німеччина Георг Хакль
2001 Калгарі Італія Армін Цоггелер Німеччина Георг Хакль Австрія Маркус Прок
2003 Сигулда Італія Армін Цоггелер Латвія Мартіньш Рубеніс Австрія Райнер Марграйтер
2004 Нагано Німеччина Давид Меллер Німеччина Георг Хакль Латвія Мартіньш Рубеніс
2005 Парк-Сіті Італія Армін Цоггелер Німеччина Георг Хакль Німеччина Давид Меллер
2007 Ігльс Німеччина Давид Меллер Італія Армін Цоггелер Німеччина Ян Айхгорн
2008 Оберхоф Німеччина Фелікс Лох Німеччина Давид Меллер Німеччина Анді Лангенган
2009 Лейк-Плесід Німеччина Фелікс Лох Італія Армін Цеггелер Австрія Даніель Пфістер
2011 Чезано Італія Армін Цеггелер Німеччина Фелікс Лох Німеччина Анді Лангенган

Одиночки (жінки)[ред.ред. код]

Рік і місце проведення Золото Срібло Бронза
1955 Осло Австрія Карла Кінцль Австрія Марія Іссер ФРН Маріанна Бауер
1957 Давос Австрія Марія Іссер ФРН Хельга Мюллер Італія Бригіта Фінк
1958 Криниця Польща Марія Семчішак Польща Хелена Беттхер Польща Барбара Горгони
1959 Війяр-де-Лан Австрія Еллі Лібер Австрія Марія Іссер Австрія Агнес Нойерер
1960 Гарміш-Партенкірхен Австрія Марія Іссер Австрія Ханнелоре Поссмозер Італія Еріка Ляйтнер
1961 Гіренбад Швейцарія Елізабет Нагель ФРН Маріанна Вінклер Австрія Хелена Турнер
1962 Криниця НДР Ільзе Гайслер Австрія Герда Різер-Цегнар Польща Данута Нич
1963 Імст НДР Ільзе Гайслер Австрія Хелена Турнер Польща Яніна Сущевська
1965 Давос НДР Ортрун Ендерляйн НДР Петра Тірлім НДР Ільзе Гайслер
1967 Хаммарстранд НДР Ортрун Ендерляйн НДР Петра Тірлім Австрія Хелена Турнер
1969 Кенігсзее НДР Петра Тірлім НДР Анна-Марія Мюллер ФРН Кріста Шмук
1970 Кенігсзее Польща Барбара Пєха ФРН Кріста Шмук ФРН Елізабет Демляйтнер
1971 Вальдаора ФРН Елізабет Демляйтнер Італія Еріка Лехнер Польща Барбара Пєха
1973 Оберхоф НДР Маргіт Шуман НДР Уте Рюрольд НДР Єва-Марія Верніке
1974 Кенігсзее НДР Маргіт Шуман ФРН Елізабет Демляйтнер НДР Уте Рюрольд
1975 Хаммарстранд НДР Маргіт Шуман НДР Уте Рюрольд Чехословаччина Дана Спаленска
1977 Ігльс НДР Маргіт Шуман СРСР Віра Зозуля Австрія Маргіт Граф
1978 Імст СРСР Віра Зозуля ФРН Андреа Фендт Австрія Ангеліка Шафферер
1979 Кенігсзее НДР Мелітта Зольман ФРН Елізабет Демляйтнер Італія Марія-Луїза Райнер
1981 Хаммарстранд НДР Мелітта Зольман НДР Церстін Шмідт СРСР Віра Зозуля
1983 Лейк-Плесід НДР Штеффі Мартін НДР Мелітта Зольман НДР Уте Оберхофнер
1985 Оберхоф НДР Штеффі Мартін НДР Церстін Шмідт НДР Біргіт Вайзе
1987 Ігльс НДР Церстін Шмідт НДР Габріела колиш НДР Уте Оберхофнер
1989 Вінтерберг НДР Зузі Ердман Італія Герда Вайссенштайнер НДР Уте Оберхофнер
1990 Калгарі НДР Габріела колиш СРСР Юлія Антипова ФРН Яна Боде
1991 Вінтерберг Німеччина Зузі Ердман Німеччина Габріела колиш Німеччина Яна Боде
1993 Калгарі Італія Герда Вайссенштайнер Німеччина Габріела колиш Австрія Доріс Нойнер
1995 Ліллехаммер Німеччина Габріела колиш Німеччина Зузі Ердман Італія Герда Вайссенштайнер
1996 Альтенберг Німеччина Яна Боде Німеччина Зузі Ердман Італія Герда Вайссенштайнер
1997 Ігльс Німеччина Зузі Ердман Німеччина Яна Боде Австрія Ангеліка Нойнер
1999 Кенігсзее Німеччина Зоня Відеман Німеччина Барбара Нідернхубер Німеччина Зюльке Отто
2000 Санкт-Моріц Німеччина Зюльке Отто Німеччина Барбара Нідернхубер Німеччина Зоня Відеман
2001 Калгарі Німеччина Зюльке Отто Німеччина Зільке Краусхаар Німеччина Барбара Нідернхубер
2003 Сигулда Німеччина Зюльке Отто Німеччина Зільке Краусхаар Німеччина Барбара Нідернхубер
2004 Нагано Німеччина Зільке Краусхаар Німеччина Барбара Нідернхубер Німеччина Зюльке Отто
2005 Парк-Сіті Німеччина Зюльке Отто Німеччина Барбара Нідернхубер Німеччина Анке Вишневські
2008 Оберхоф Німеччина Татьяна Гюфнер Німеччина Наталі Гайзенбергер Німеччина Зільке Краусхаар-Пілах
2009 Лейк-Плесід США Ерін Гемлін Німеччина Наталі Гайзенбергер Україна Наталія Якушенко
2011 Чезано Німеччина Татьяна Гюфнер Німеччина Наталі Гайзенбергер Канада Алекс Гоу

Двійки (чоловіки)[ред.ред. код]

Рік і місце проведення Золото Срібло Бронза
1955 Осло Ханс Крауснер
Йозеф Талер
Австрія Австрія
Йозеф Іссер
Марія Іссер
Австрія Австрія
Йозеф Штріллінгер
Фріц Нахман
ФРН ФРН
1957 Давос Фріц Нахман
Йозеф Штріллінгер
ФРН ФРН
Джорджо Піхлер
Джованні Грабер
Італія Італія
Еріх Рафль
Евальд Вальх
Австрія Австрія
1958 Криниця Фріц Нахман
Йозеф Штріллінгер
ФРН ФРН
Єжи Кошля
Яніна Сущевська
Польща Польща
Ришард Пендрак-Янович
Халіна Лахета
Польща Польща
1960 Гарміш-Партенкірхен Райнхольд Фрош
Евальд Вальх
Австрія Австрія
Херберт Талер
Хельмут Талер
Австрія Австрія
Хорст Тідге
Ханс Плівки
ФРН ФРН
1961 Гіренбад Роман Піхлер
Енріко Прінот
Італія Італія
Давид Мородер
Раймондо Прінот
Італія Італія
Хельмут Талер
Райнхольд Зенн
Австрія Австрія
1962 Криниця Джованні Грабер
Джанпаоло Амброзі
Італія Італія
Фріц Нахман
Макс Лео
ФРН ФРН
Манфред Новотний
Петро Шкрабалек
Чехословаччина Чехословаччина
1963 Імст Ришард Пендрак-Янович
Люціан кудзу
Польща Польща
Едвард Фендер
Мечислав Павелкевіч
Польща Польща
Антон Фенір
Евальд Вальх
Австрія Австрія
1965 Давос Вольфганг Шайдель
Міхаель Келер
НДР НДР
Клаус Бонзак
Томас Келер
НДР НДР
Хорст Хернляйн
Рольф Фукс
НДР НДР
1967 Хаммарстранд Клаус Бонзак
Томас Келер
НДР НДР
Манфред Шмід
Евальд Вальх
Австрія Австрія
Зігфрід Майєр
Ернесто Майєр
Італія Італія
1969 Кенігсзее Манфред Шмід
Евальд Вальх
Австрія Австрія
Хорст Хернляйном
Райнхард Бредов
НДР НДР
Клаус Бонзак
Міхаель Келер
НДР НДР
1970 Кенігсзее Манфред Шмід
Евальд Вальх
Австрія Австрія
Клаус Бонзак
Томас Келер
НДР НДР
Хорст Хернляйн
Райнхард Бредов
НДР НДР
1971 Вальдаора Пауль Хільдгартнер
Вальтер Пляйкнер
Італія Італія
Манфред Шмід
Евальд Вальх
Австрія Австрія
Хорст Хернляйном
Райнхард Бредов
НДР НДР
1973 Оберхоф Хорст Хернляйном
Райнхард Бредов
НДР НДР
Ханс Рінн
Норберт Хан
НДР НДР
Пауль Хільдгартнер
Вальтер Пляйкнер
Італія Італія
1974 Кенігсзее Бернд Хан
Ульріх Хан
НДР НДР
Хеннінг Шульце
Ханс-Йорг Нойман
НДР НДР
Рудольф Шмід
Франц Шахнер
Австрія Австрія
1975 Хаммарстранд Ханс Рінн
Норберт Хан
НДР НДР
Хорст Мюллер
Ханс-Йорг Нойман
НДР НДР
Рудольф Шмід
Франц Шахнер
Австрія Австрія
1977 Ігльс Ханс Рінн
Норберт Хан
НДР НДР
Карл Бруннер
Петер Гшнітцер
Італія Італія
Ханс Бранднер
Бальтазар Шварм
ФРН ФРН
1978 Імст Дайніс Бремзе
Альгарс Крікіс
СРСР СРСР
Валерій Якушин
Володимир Шитов
СРСР СРСР
Ханс Рінн
Норберт Хан
НДР НДР
1979 Кенігсзее Ханс Бранднер
Бальтазар Шварм
ФРН ФРН
Ханс Рінн
Норберт Хан
НДР НДР
Антон Вінклер
Франц Вембахер
ФРН ФРН
1981 Хаммарстранд Бернд Хан
Ульріх Хан
НДР НДР
Бернд Оберхофнер
Йорг-Дітер Людвіг
НДР НДР
Ханс Штангассінгер
Франц Вембахер
ФРН ФРН
1983 Лейк-Плесід Йорг Хофман
Йохен Піцш
НДР НДР
Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
Ханс Штангассінгер
Франц Вембахер
ФРН ФРН
1985 Оберхоф Йорг Хофман
Йохен Піцш
НДР НДР
Рене Келлер
Лутц Кюнленц
НДР НДР
Віталій Мельник
Дмитро Алексєєв
СРСР СРСР
1987 Ігльс Йорг Хофман
Йохен Піцш
НДР НДР
Штефан Ільзанкер
Георг Хакль
ФРН ФРН
Томас Шваб
Вольфганг Штаудінгер
ФРН ФРН
1989 Вінтерберг Штефан Краусс
Ян Берендт
НДР НДР
Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
Йорг Хофман
Йохен Піцш
НДР НДР
1990 Калгарі Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
Курт Бруггер
Вільфрід Хубер
Італія Італія
Йорг Хофман
Йохен Піцш
НДР НДР
1991 Вінтерберг Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Івес Манкель
Томас Рудольф
Німеччина Німеччина
Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
1993 Калгарі Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
Курт Бруггер
Вільфрід Хубер
Італія Італія
1995 Ліллехаммер Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Кріс Торп
Гордон Шир
США США
Курт Бруггер
Вільфрід Хубер
Італія Італія
1996 Альтенберг Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Кріс Торп
Гордон Шир
США США
Герхард Планкенштайнер
Освальд Хазельрідер
Італія Італія
1997 Ігльс Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Штеффен Шкельов
Штеффен Веллер
Німеччина Німеччина
1999 Кенігсзее Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
2000 Санкт-Моріц Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Штеффен Шкельов
Штеффен Веллер
Німеччина Німеччина
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
2001 Калгарі Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Штеффен Шкельов
Штеффен Веллер
Німеччина Німеччина
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
2003 Сигулда Андреас Лінгер
Вольфганг Лінгер
Австрія Австрія
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Пятрік Лайтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
2004 Нагано Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
2005 Парк-Сіті Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
2007 Ігльс Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
2008 Оберхоф Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Тобіас Вендль
Тобіас Арльт
Німеччина Німеччина
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
2009 Лейк-Плесід Герхард Планкенштайнер
Освальд Газельрідер
Італія Італія
Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Марк Грімметт
Браян Мартін
США США
2011 Чезано Андреас Лінгер
Вольфганг Лінгер
Австрія Австрія
Крістіан Оберштольц
Патрік Грубер
Італія Італія
Андріс Шіцс
Юріс Шіцс
Латвія Латвія

Змішані команди, естафета[ред.ред. код]

Рік і місце проведення Золото Срібло Бронза
1989 Вінтерберг Хансйорг Рафль
Герхард Планкенштайнер
Герда Вайссенштайнер
Вероніка Оберхубер
Норберт Хубер
Італія Італія
Йенс Мюллер
Рені Фрідль
Зузі Ердман
Уте Оберхофнер
Штефан Краусс
Ян Берендт
НДР НДР
Сергій Данілін
Юрій Харченко
Юлія Антипова
Ірина Кусакіна
Євген Білоусов
Олександр Бєляков
СРСР СРСР
1990 Калгарі Йенс Мюллер
Томас Якоб
Габріела колиш
Зузі Ердман
Йорг Хофман
Йохен Піцш
НДР НДР
Арнольд Хубер
Норберт Хубер
Надія Прінот
Герда Вайссенштайнер
Хансйорг Рафль
Італія Італія
Сергій Данілін
Андрій Рошілов
Юлія Антипова
Наталія Якушенко
Ігор Любань
Генадій Бєліков
СРСР СРСР
1991 Вінтерберг Георг Хакль
Йенс Мюллер
Зузі Ердман
Габріела колиш
Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Роберт Манценрайтер
Маркус Прок
Доріс Нойнер
Ангеліка Тагверкер
Герхард Гляйршер
Маркус Шмідт
Австрія Австрія
Арнольд Хубер
Герхард Планкенштайнер
Наталі Обкірхер
Герда Вайссенштайнер
Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
1993 Калгарі Георг Хакль
Рене Фрідль
Габріела колиш
Зузі Ердман
Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Роберт Манценрайтер
Маркус Прок
Ангеліка Нойнер
Доріс Нойнер
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Арнольд Хубер
Герхард Планкенштайнер
Наталі Обкірхер
Герда Вайссенштайнер
Хансйорг Рафль
Норберт Хубер
Італія Італія
1995 Ліллехаммер Георг Хакль
Йенс Мюллер
Габріела колиш
Зузі Ердман
Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Арнольд Хубер
Армін Цоггелер
Наталі Обкірхер
Герда Вайссенштайнер
Вільфрід Хубер
Італія Італія
Маркус Кляйнханц
Маркус Прок
Ангеліка Нойнер
Доріс Нойнер
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
1996 Альтенберг Маркус Прок
Маркус Шмідт
Ангеліка Нойнер
Андреа Тагверкер
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Георг Хакль
Йенс Мюллер
Яна Боде
Габріела колиш
Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Вільфрід Хубер
Армін Цоггелер
Наталі Обкірхер
Герда Вайссенштайнер
Герхард Планкенштайнер
Освальд Хазельрідер
Італія Італія
1997 Ігльс Маркус Прок
Герхард Гляйршер
Андреа Тагверкер
Ангеліка Нойнер
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Георг Хакль
Йенс Мюллер
Зільке Краусхаар
Зюльке Отто
Штефан Краусс
Ян Берендт
Німеччина Німеччина
Вільфрід Хубер
Армін Цоггелер
Наталі Обкірхер
Герда Вайссенштайнер
Герхард Планкенштайнер
Освальд Хазельрідер
Італія Італія
1999 Кёнигсзее Маркус Прок
Андреа Тагверкер
Тобиас Шигль
Маркус Шигль
Австрія Австрія
Роберт Фегг
Зильке Краусхаар
Андре Флоршюц
Торстен Вустлих
Німеччина Німеччина
Георг Хакль
Зюльке Отто
Патрик Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
2000 Санкт-Моріц Георг Хакль
Зільке Краусхаар
Штеффен Шкельов
Штеффен Веллер
Німеччина Німеччина
Йенс Мюллер
Зюльке Отто
Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Маркус Прок
Ангеліка Нойнер
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
2001 Калгарі Георг Хакль
Зільке Краусхаар
Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Карстен Альберт
Зюльке Отто
Штеффен Шкельов
Штеффен Веллер
Німеччина Німеччина
Тоні Беншуф
Беккі Уілчак
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
2003 Сигулда Георг Хакль
Зюльке Отто
Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Мартіньш Рубеніс
Ганна Орлова
Зігмарс Беркольдс
Сандріс Берзінс
Латвія Латвія
Райнер Марграйтер
Зоня Манценрайтер
Андреас Лінгер
Вольфганг Лінгер
Австрія Австрія
2004 Нагано Давид Меллер
Барбара Нідернхубер
Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Тоні Беншуф
Ешлі Хейден
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
Армін Цоггелер
Анастасія Оберштольц-Антонова
Крістіан Оберштольц
Патрік Грубер
Італія Італія
2005 Парк-Сіті Георг Хакль
Зюльке Отто
Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Тоні Беншуф
Ешлі Хейден
Марк Грімметт
Брайан Мартін
США США
Армін Цоггелер
Анастасія Оберштольц-Антонова
Крістіан Оберштольц
Патрік Грубер
Італія Італія
2007 Ігльс Давид Меллер
Зільке Краусхаар-пилах
Патрік Ляйтнер
Александер Реш
Німеччина Німеччина
Армін Цоггелер
Сандра Гаспаріні
Крістіан Оберштольц
Патрік Грубер
Італія Італія
Даніель Пфістер
Ніна Райтмайер
Петер Пенц
Георг Фішлер
Австрія Австрія
2008 Оберхоф Фелікс Лох
Тетяна Хюфнер
Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Мартін Абентунг
Ніна Райтмайер
Тобіас Шігль
Маркус Шігль
Австрія Австрія
Гунтіс Рекіс
Майя Тірума
Андріс Шіцс
Юріс Шіцс
Латвія Латвія
2009 Лейк-Плесід Фелікс Лох
Наталі Гайзенбергер
Андре Флоршюц
Торстен Вустліх
Німеччина Німеччина
Даніель Пфістер
Ніна Райтмаєр
Петер Пенц
Георг Фішлер
Австрія Австрія
Гунтіс Рекіс
Майя Тірума
Андріс Шіцс
Юріс Шіцс
Латвія Латвія
2011 Чезано Заїзди скасовані

Посилання[ред.ред. код]