Чизік

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Чизік (Chiswick / tʃɪzɪk /; також Чизвик і Чізуік) — історичне лондонське передмістя, нині у складі міського району (боро) Хаунслоу, розташоване на заході Великого Лондона, на захід від Гаммерсміту, південніше Ектону і на північний схід Кью.

Історія району[ред.ред. код]

Історія району почалася з рибальського села на Темзі , де рибалки продавали свій улов на ринку і в місцеві таверни . З часом чотири села злилися в одне і продовжували зростати. Нинішня головна вулиця з'явилася в 1937 році, і була частиною містобудівного проекту для створення приємного місця для проживання представників «середнього класу» , яким воно і залишилося по сьогоднішній день.

Теперішній час[ред.ред. код]

За останні 10 років район значно змінився в кращу сторону - тут з'явилося безліч першокласних кафе і ресторанів, а занедбані будинки перетворилися на відреставровані особняки. Особливу чарівність цьому району на заході Лондона надає Темза , на набережні якої можна вийти , щоб насолодитися свіжим повітрям і пінтою пива в одному з численних старовинних пабів.

Відмінні приватні та державні школи роблять Чізік дуже привабливим для молодих багатих сімей. Тут люблять селитися як бізнесмени , так і представники богеми , включаючи Ванессу Редгрейв , Філа Коллінза , Коліна Фірта .