Шаблон:Collapsible option

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Примітка для редакторів щодо того як використовувати згортання/розгортання у шаблонах:

  • Використовуйте {{Ім'я шаблону|state=collapsed}} аби показати цей шаблон у його згорнутому (схованому) стані.
  • Використовуйте {{Ім'я шаблону|state=expanded}} аби показати цей шаблон у його розгорнутому (повністю видимому) стані.
  • Використовуйте {{Ім'я шаблону|state=autocollapse}} аби показати цей шаблон у його згорнутому (прихованому) стані тільки якщо існує інший шаблон такого ж типу на цій сторінці. Цей зазвичай використовується за замовчуванням.
[редагувати] [історія] [очистити кеш] Іконка документації Документація шаблону

Стандартизоване повідомлення для трансклюзії(розгортання/згортання) шаблонної сторінки, чиї шаблони включають в себе параметр стану (англ. state) (шляхом якого можна керувати їхньою розгортуваністю).

Це можна використовувати або ж у самих сторінках шаблонів (загорнутими за допомогою тегів <noinclude></noinclude>), або ж на підсторінці {{Документація}} шаблону.

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Вимикання по-шаблонно зараз здається вже не часто використовується (і також не змінює у випадку коли якщо/коли параметр за замовчуванням змінено у шаблоні): Дозволяє не-обов'язковий параметр default (укр. за замовчуванням) для випадків коли шаблонове "за-замовчуванням" не є у стані "autocollapsed"(укр. авто-розгортання); тоді це відображає своє значення замість "This"-параметра на початку останнього речення (у дужках)