Шатун

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Схема лісопилки з приводом від водяного колеса в античному місті Ієраполіс

Шату́н (гоно́к) — деталь, розташована між поршнем і колінчастим валом або кривошипом у кривошипно-шатунних механізмах. Служить для перетворення зворотно-поступального руху поршня в обертальнийпоршневих двигунах), або навпаки - обертального в зворотно-поступальний (у поршневих компресорах).

Історія[ред.ред. код]

Саме раннє свідчення застосування шатунів датується кінцем 3-го століття н.е., коли в Римській імперії на лісопильнях в Ієраполісі, (Мала Азія), були застосовані механізми, схожі на сучасні шатуни, для перетворення обертального руху водяного колеса в поступальний для приводу пилки. Аналогічні механізми були також виявлені при розкопках в Ефесі, які датуються 6-м століттям н.е.

Між 1174 і 1200 рр. арабський учений і винахідник Аль-Джазарі описав машину, конструкція якої включала шатун з колінчастим валом (кривошипно-шатунний механізм). Призначалася така машина для підйому води.

Конструкція шатуна[ред.ред. код]

На рисунку вгорі зображений простий шатун автомобільного двигуна. Зважаючи на наявність обмеженого простору усередині поршня, кінець, у який вставляється поршневий палець, менший, ніж той, що під'єднується до колінчастого вала, і ці кінці називаються верхньою і нижньою головками шатуна, відповідно.

Тіло шатуна зазвичай має Н-подібний перетин, який забезпечує максимально можливий опір бічному згинанню, при мінімальній масі шатуна.

Нижня головка шатуна може бути цілісною (така конструкція використовується в тому випадку, якщо сам колінчастий вал має розбірну конструкцію) і розбірною із знімною частиною, що має назву - кришка нижньої головки шатуна.

Всередині головок шатуна у переважній більшості розміщаються вкладиші підшипників ковзання, виконані з антифрикційного матеріалу.

Матеріали та методи отримання заготовок[ред.ред. код]

Матеріали: конструкційні сталі 40 або 45 та леговані хромо-нікелеві-марганцеві 45Г2, 8ХНМА, 40 ХНМА. Заготовки шатунів отримують штампуванням в закритих штампах. Вони можуть бути відштамповані разом з кришкою або окремо, як самостійні деталі. Заготовки шатунів із розбірною нижньою голівкою штампуються зазвичай із напівотвором у нижній голівці. Кришка шатуна штампується окремо. Інколи шатун штампується заодно з кришкою, котра у подальшому відрізається.

Посилання[ред.ред. код]