49er

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
49er

49er (Вимовляється «фо́ті-на́йнер») — новітній олімпійський клас гоночних яхт.

Назва класу походить від довжини корпусу човна, що становить трохи менше 4900 міліметрів.

З'явився у 1995 році. Проект був розроблений австралійцем Джуліаном Бетвейтом (Julian Bethwaite). Скіф-монотип, корпус пластиковий (епокси-GRP, карбон). Для відкренювання оснащений висувними пластиковими крилами і двома трапеціями. Грот і стаксель з наскрізними латами. Генакер асиметричний із самовисувним композитним бушпритом. Щогла розбірна (карбоново-композитний топ і алюмінієвий низ). Має одну з найвищих швидкостей серед олімпійських класів. За рахунок гігантської площі вітрил стосовно корпусу вже при швидкості вітру більше 8 вузлів 49er йде швидше вітру на 2-3 вузли. 49er лишається керованим на швидкостях до 20 вузлів.[1]

Уведений до складу змагань з вітрильного спорту на Олімпійських іграх з 2000 року.

Основні характеристики яхти: Довжина корпусу — 4876 мм (16 футів), маса яхти в повному озброєнні — 120 кг; Ширина корпусу без крил — 1752 мм, з крилами — 2743 мм; Довжина щогли — 8.5 м., довжина бушприта — 1.7 м. Площа вітрил: Грот — 15 кв.м., стаксель — 6.2 кв.м., генакер — 33.92 кв.м. Загальна парусність: на лавіруванні — 21.2 м²., на повних курсах — 55.12 кв.м.

Екіпаж — 2 людини. У гонці швидкість яхти досягає 20-25 вузлів. 49er — відкритий клас, на якому дозволено змагатися як чоловікам, так і жінкам. Рекомендована загальна вага екіпажу — 145—155 кг.

49ер має досить гнучку систему вагового налаштування за рахунок висування крил і коректора ваги. Якщо вага екіпажу менше 148 кг, то крила висуваються на максимум, а до корпусу прикріплюється коректор ваги — 5 кг. При вазі 148-160 кг крила зсуваються на 5 см з кожного боку, плюс коректор ваги — 2,5 кг. При вазі понад 160 кг. — Крила зсуваються на 10 см, коректор ваги відсутній.

Основною особливістю класу є максимальна завантаженість вітрилами. При однаковій вазі з яхтою класу «470», «49er» несе майже втричі більшу парусність, що дає можливість раннього гліссірування при силі вітру 3-5 вузлів.

Іншою особливістю є наявність широких крил, які дають можливість екіпажу втримати човен на рівному кілі, збільшуючи важіль відкренювання. Обидва члени екіпажу: рульовий і шкотовий знаходяться на трапеції.

У сильний вітер на «49er» ходити вкрай складно. У Правилах Класу встановлено, що змагання проводяться, якщо сила вітру не перевищує 24-х вузлів.

Гнучка щогла з 2-ма рядами краспиць складається з 2-х частин. Нижня частина — алюміній, верхня — вуглепластикова. Перші щогли на «49er» виготовлялися відразу з певним профілем, зараз щогли виготовляються прямі та гнучкіші, що дозволяє ефективніше контролювати яхту при рвучких вітрах.

Високе розташування гіка і жорстка відтяжка гіка, встановлена над гіком, дозволяє вільно перебігати з борту на борт під час зміни галсу.

На сьогодні є 3 верфі, що будуть «49er»: Bethweit Design (Австралія), Ovington Boats (Англія) і Mackay Boats (Нова Зеландія).

Українські яхтсмени у класі 49er — Лука Родіон Михайлович, Леончук Георгій Ігорович.

Примітки[ред.ред. код]