AAARGH

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

AAARGH - (фр. Association des Anciens Amateurs de Récits de Guerres et d'Holocaustes, дослівно - Асоціація колишніх любителів історій про війну та Голокост) — французька асоціація, яка була заснована в жовтні 1996 року. Вона публікує і поширює тексти і твори в основному французьких і німецьких заперечувачів Голокосту різними мовах в Інтернеті, в тому числі Робера Форіссона, Гермара Рудольфа, політиків правого спрямування - колишнього члена NPD Гюнтера Декерта і аргентинського вченого ревізіоніста голокосту та пероніста Норберто Сересоле.

Сайти[ред.ред. код]

Інтернет-сайт и AAARGH кілька разів закривали рішеннями французьких судів, тому що їх зміст було визнано антисемітським. З 2001 року сайт був розміщений на інтернет-площадці бельгійської правої організації «Vrij Historisch Onderzoek» (VHO). У 2005 році консорціум з восьми груп, в тому числі SOS-Racisme and the Union des étudiants juifs de France (Союз єврейських студентів Франції), отримали рішення суду, яке змушувало Інтернет-провайдерів у Франції закрити доступ до сайту - в перший раз веб-сайт був заблокований відповідно до французького законодавства.[1] . Це рішення було оскаржене Інтернет-провайдерами на тій підставі, що вони не несуть відповідальності за зміст сайтів. Однак, вирок був підтриманий. Сайт більше не доступний для користувачів Інтернету на французькій території.[2]. Відповідно до заборони пошуковик Google блокує у Франції результати пошуку за запитом AAARGH[3]. Однак на сайті AAARGH присутні поради як обійти цю заборону за допомогою проксі-серверу.

Німецький Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien (Федеральний департамент для запобігання шкідливого впливу ЗМІ на підлітків) говорить[Джерело?], що AAARGH хотів показати заперечення голокосту серйозними і нешкідливими малюнками[4].

На російськомовному сайті АААРГХ зазначено:

Ми, міжнародний секреріат Організації Стародавніх Любителів Оповідань про Війни і Олокості, публікуємо тексти у всесвітній мережі, щоб допомогти загальній просвіті та заохотити наукову працю. Ми чинимо безкорисливо і просимо своїх читачів помірно вжити всі матеріали, отримані від нас.
Оригінальний текст (рос.)

Мы, международного секрериата Организации Древних Любителей Рассказов о Войнах и Олокостях, публикуем тексты на всемирной сети, чтобы помочь всеобщему просвещению и поощрить научный труд. Мы поступаем бескорыстно и просим своих читателей умеренно употребить все материалы, полученные от нас.

Електронна адреса[ред.ред. код]

Електронні адреси AAARGH - aaarghinternational@hotmail.com.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Pascal Ceaux, "Le juge des référés impose aux fournisseurs d'accès à Internet le filtrage d'un site négationniste", Le Monde, 15 June 2005.
  2. Cour d’appel de Paris, 14ème chambre, section B, Arrêt du 24 novembre 2006: "Tiscali Acces et autres / Free, Uejf et autres". Available online, accessed 21 July 2010.
  3. Where Google Still Censors
  4. Cartoons

Посилання[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]