AdWords

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Google AdWords
Adwords logo.png
Розробник(и) Google Inc.
Перший випуск 23 жовтня 2000[1]
Тип Online advertising
Сайт www.google.com/adwords

AdWords — сервіс контекстної реклами від компанії Google, орієнтований на рекламодавців. Надає зручний інтерфейс і набір інструментів для створення ефективних рекламних оголошень. AdWords — флагманський рекламний проект Google та основне джерело прибутків компанії.

З програмою AdWords рекламодавець може вибрати місце показу оголошення, установити прийнятний бюджет, оцінити ефективність оголошення. Оголошення відображаються на веб-сайті Google і на сайтах партнерів компанії, учасників програми AdSense, причому враховуються зацікавлення користувачів інтернету при показі реклами. Якщо встановлено ставку ціни за клік, рекламодавець сплачуватиме лише в разі натискання на оголошенні[2].

Націлювання[ред.ред. код]

AdWords надає можливість мовного та географічного націлювання на певну аудиторію створюваного рекламного повідомлення. Тобто реклама буде показуватись в певному регіоні і за мовними вподобаннями. Також можна здійснити націлювання за метою пошуку користувачів в інтернеті[3].

Звітність[ред.ред. код]

Статистика облікових записів Google AdWords відображається в звітах на рівнях рекламних компаній, груп оголошень, ключового слова або сайту. Вона включає:

  • кількість кліків (clicks),
  • показів (impressions),
  • рейтинг кліків (CTR),
  • середню ціну за клік або за тисячу показів (average CPC or CPM),
  • вартість (cost),
  • середню позицію (average position),
  • показник переходів (conversion rate), а також
  • співвідношення між вартістю і переходом (cost-per-conversion).

Рекламодавець може сам створювати звіти з цікавою для нього статистикою від рівня компанії до рівня сайту. Також можна скористатися сервісом Google Analytics, який аналізує, які сторінки відвідують читачі на сайті веб-видавця.

Таким чином, Google AdWords надає всі необхідні інструменти і формує дані, що дозволяють контролювати і змінювати хід рекламної компанії для покращення її ефективності.

Дивіться також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]