Age of Empires II: The Conquerors

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Age of Empires II: The Conquerors

Age of Empires The Conquerors.jpg

Розробник Ensemble Studios
Видавець Microsoft Game Studios
Частина серії 'Age of Empires'
Дата випуску 2000
Жанр RTS
Платформа ПК
Керування Клавіатура, миша
Сайт http://www.microsoft.com/games/conquerors/

Епоха Імперій 2: Завойовники (Age of Empires II: The Conquerors) — доповнення до гри Age of Empires II. Стратегія в реальному часі, випущена компанією Ensemble Studios. Крім змін у геймплеї, в грі додані нові цивілізації: ацтеки, майя, гуни, корейці, іспанці, 4 нових кампанії, 11 нових юнітів, 4 нові технології, нові карти.


Нові цивілізації[ред.ред. код]

  • Ацтеки (Aztecs). Унікальний юніт — воїн-ягуар (Jaguar Warrior). Унікальна технологія — війни Гарланда (Garland Wars). +33% Золота від реліквій; починають з воїном-орлом (Eagle Warrior) замість кавалерії; селяни переносять на 5 од. більше; військові юніти створюються на 15% швидше; ченці отримують по 5 од. життя за кожне відкриття в монастирі.
  • Майя (Mayans). Унікальний юніт — особливий лучник (Plumed Archer). Унікальна технологія — Ельдорадо (El Dorado). Стіни коштують на 50% менше; починають з +1 селянином, воїном-орлом (Eagle Warrior), і −50 їжі; видобуваються ресурси витрачаються на 20% менше (тобто селянин рубає 8 дерева, а несе в ТЦ 10); лучники стоять на 10% менше у феодальний століття, на 20% в століття замку, на 30% в століття імперій.
  • Іспанці (Spanish). Унікальний юніт — конкістадор (Conquistador), місіонер (Missionary). Унікальна технологія — перевага (Supremacy). +33% Золота від торгівлі; будівельники працюють на 30% швидше; поліпшення в кузні не стоять золота; гарматні галеони (Cannon Galleons) отримують плюси від балістики (Ballistics).
  • Корейці (Koreans). Унікальний юніт — військовий обоз (War Wagon), корабель-черепаха (Turtle Ship). Унікальна технологія — шінкіхон (Shinkichon). Мангонели (Mangonels), онагри (Onagers) отримують +1 до дальності; камінь видобувається на 20% швидше; вежі автоматично поліпшуються; дальність веж +1 в століття замку і +1 в століття імперій.
  • Гуни (Hunn). Унікальний юніт — Таркана. Унікальна технологія — атеїзм. Стайні працюють на 20% швидше; не потрібні будинку, але починають з −100 дерева; кінні лучники стоять на 25% менше в столітті замку, на 30% в століття імперій; +30% точності требушети (Trebuchet).

Посилання[ред.ред. код]