Age of Empires II: The Conquerors

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Age of Empires II: The Conquerors

Age of Empires The Conquerors.jpg

Розробник Ensemble Studios
Видавець Microsoft Game Studios
Частина серії 'Age of Empires'
Дата випуску 2000
Жанр RTS
Платформа ПК
Керування Клавіатура, миша
Сайт http://www.microsoft.com/games/conquerors/

Епоха Імперій 2: Завойовники (Age of Empires II: The Conquerors) — доповнення до гри Age of Empires II : The Age of Kings. Стратегія в реальному часі, випущена компанією Ensemble Studios. Крім змін у геймплеї, в грі додані нові цивілізації: ацтеки, майя, гуни, корейці, іспанці, 4 нових кампанії, 11 нових юнітів, 4 нові технології, нові карти.

Нові цивілізації[ред.ред. код]

 • Ацтеки (Aztecs). Унікальний юніт — воїн-ягуар (Jaguar Warrior). Унікальна технологія — війни Гарланда (Garland Wars). +33% Золота від реліквій; починають з воїном-орлом (Eagle Warrior) замість кавалерії; селяни переносять на 5 од. більше; військові юніти створюються на 15% швидше; ченці отримують по 5 од. життя за кожне відкриття в монастирі.
 • Майя (Mayans). Унікальний юніт — особливий лучник (Plumed Archer). Унікальна технологія — Ельдорадо (El Dorado). Стіни коштують на 50% менше; починають з +1 селянином, воїном-орлом (Eagle Warrior), −50 використання їжі; видобуті ресурси витрачаються на 20% менше (тобто селянин рубає 8 дерева, а несе в ТЦ 10); лучники коштують на 10% менше у феодальньому столітті, на 20% в столітті замків, на 30% в столітті імперій.
 • Іспанці (Spanish). Унікальний юніт — конкістадор (Conquistador), місіонер (Missionary). Унікальна технологія — перевага (Supremacy). +33% Золота від торгівлі; будівельники працюють на 30% швидше; поліпшення в кузні не коштують золота; гарматні галеони (Cannon Galleons) отримують плюси від балістики (Ballistics).
 • Корейці (Koreans). Унікальний юніт — військовий обоз (War Wagon), корабель-черепаха (Turtle Ship). Унікальна технологія — шінкіхон (Shinkichon). Мангонели (Mangonels), онагри (Onagers), отримують +1 до дальності; камінь видобувається на 20% швидше; вежі автоматично поліпшуються; дальність веж +1 в століття замків і +1 в століття імперій.
 • Гуни (Hunn). Унікальний юніт — Таркана. Унікальна технологія — атеїзм. Стайні працюють на 20% швидше; не потрібні будинку, але починають з −100 дерева; кінні лучники коштують на 25% менше в столітті замків, на 30% в столітті імперій; +30% точності требушети (Trebuchet).

Нові кампанії[ред.ред. код]

Age of Empires II: The Conquerors містить 4 різних кампанії. Кожна кампанія, як і раніше, складається з 6 завдань із зростаючою складністю. В їх основі лежать події з життя історичних персонажів. На початку кампанії гравець отримує деяку кількість ресурсів і юнітів. У The Conquerors додані кампанії за Аттілу, Ель Сіда, Монтесуму, а також набір різних місій "Битви завойовників".

Кампанія за Аттілу :

 1. Біч божий
 2. Великий похід
 3. Стіни Константинополя
 4. Заручини варвара
 5. Каталаунські поля
 6. Падіння Риму

Кампанія за Ель Сіда :

 1. Брат проти брата
 2. Ворог мого ворога
 3. У вигнанні
 4. Чорна варта
 5. Король Валенсії
 6. Реконкіста

Кампанія за Монтесуму :

 1. Криваве царство
 2. Тотрійний альянс
 3. Кетцалькоатль
 4. Ніч скорботи
 5. Кипляче озеро
 6. Зламані списи

Набір місій Битви завойовників включає в себе 8 різних завдань, в яких відображені найбільш значущі моменти і події, що відбулися у світовій історії:

 1. Тур
 2. Північна сага
 3. Гастінгс
 4. Манцикерте
 5. Азенкурі
 6. Лепанто
 7. Кіото
 8. Нор'янг

Нові юніти[ред.ред. код]

 • Воїн-орел, Досвідчений Воїн-орел - швидкий піхотний підрозділ з гарним оглядом і бонусом до атаки проти ченців.
 • Воїн з алебардою, алебардщики , Алебардист - піхотинець, сильніший за пікінера, має бонус атаки проти кавалерії, особливо проти бойових слонів.
 • Гусар - краще Легкої Кавалерії, швидший і сильніший. Швидкий підрозділ з гарним оглядом, захист від контролю і атак стрільців і веж, бонус до атаки проти ченців, неефективний проти піхоти, лицарів і верблюдів.
 • Підривник - саперний піхотний підрозділ, озброєне вибухівкою. Завдає величезної шкоди будівлям, неефективний проти інших підрозділів. Під час вибуху помирає.
 • Корабель- черепаха, посилений корабель-черепаха - унікальний підрозділ корейців. Повільний залізний бойовий корабель, призначений для знищення кораблів противника в ближньому бою.
 • Місіонер - унікальний підрозділ іспанців. Кінні монахи. Менша дальність огляду, ніж у звичайних ченців. Не може підбирати реліквії. Ефективний проти повільних підрозділів ближнього бою. Неефективний проти швидких підрозділів і стрільців.
 • Воїн-ягуар, досвідчений воїн-ягуар - унікальний підрозділ ацтеків. Бонус до атаки проти піхоти.
 • Лучник з плюмажем, досвідчений стрілець з плюмажем - унікальний підрозділ майя. Сильний швидкий лучник з хорошими обладунками, але більш слабкою атакою, ніж у інших лучників.
 • Бойовий візок, посилений бойовий візок - унікальний підрозділ корейців. Кінний стрілецький підрозділ з хорошою бронею.
 • Конкістадор, досвідчений конкістадор - унікальний підрозділ іспанців. Кінний канонір. Завдає величезної шкоди на близькій відстані; на великих відстанях точність стрільби знижується.
 • Таркан, досвідчений Таркан - унікальний підрозділ гунів. Кавалерія з бонусом до атаки проти будівель.

Нові технології[ред.ред. код]

 • У стайні з'явилася нова технологія: Родовід, кавалерія отримує 20 одиниць життя.
 • На ринку з'явилася технологія: Караван, торговельні вози рухаються в 2 рази швидше.
 • У казармі з'явилася технологія: Воїн з алебардою, поліпшення Пікінера, він більш потужний, і збільшений бонус атаки проти слонів.
 • У стайні з'явилася технологія: Гусар, поліпшення легкої кавалерії, бонус проти лучників і ченців.
 • В Америці немає кавалерії і вогнепальної зброї.

Посилання[ред.ред. код]