Bösendorfer

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Безендорфер
L. Bösendorfer Klavierfabrik GmbH
Спеціалізація виробництво фортепіано
Гасло Der Klang, der Berϋhrt
Заснування 1828
Засновник(и) Ignaz Bösendorfer
Штаб-квартира Відень, Австрія
Продукція музичні інструменти
Холдингова компанія Yamaha Corporation
Сайт [1]

Безендорфер (нім. L. Bösendorfer Klavierfabrik GmbH) - австрійська фірма, що виробляє фортепіано. Заснована в 1828 Ігнатієм Безендорфером.

Інструменти марки Безендорфер вважаються одними з найкращих у своєму класі «Bösendorfer» - роялі з королівською історією, поряд з роялями Steinway & Sons та Yamaha. Фірма виробляє не тільки стандартні 88-клавішні інструменти, але також роялі з 92 і 97 клавішами.

Фортепіано Безендорфер

Безендорфер - одна з найстаріших фірм, що виробляють фортепіано. З 1830 - офіційний постачальник інструментів до двору імператора Австрії. В 1909 фірма була продана Карлу Хутерштрассеру. В 1966році стала підрозділом Kimball Pianos. У 2001 році фірма була куплена австрійською банківською групою BAWAG PSK. У січні 2008 року фірма L. Bösendorfer Klavierfabrik GmbH була поглинена концерном-конкурентом Yamaha, у зв'язку з чим подальше її існування опинилося під питанням.

Безендорфер виробляє різні типи роялів - від 170 до 290 см в довжину. 290-сантиметровий «Grand Imperial» є одним з найбільших роялів у світі . Інструменти Bösendorfer мають ряд конструктивних особливостей, які забезпечують їх неповторне звучання.

Посилання[ред.ред. код]