Buso Renkin

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Бұсо Рәнқің
武装錬金
(Бойова алхімія)
Жанр Бойовик, пригоди, надприродне,

романтика

Манґа
Автор Нобухіро Вацукі
Видавець Shueisha
Виходить у Weekly Shōnen Jump
Період випуску 2003 – 2006
Кількість томів 10
аніме : Бұсо Рәнқің
Режисер Такао Като
Студія Xebec
Мережа TV Tokyo, Animax Asia
Період показу 5 жовтня 200629 березня 2007
Кількість серій 26
Новела
Автор Нобухіро Вацукі
Каору Куросакі
Ілюстратор
Видавець Shueisha
Українською мовою
Жанр Сьонен
Видавницький лейб
Публікується в
Період випуску 27 жовтня 2006
Кількість томів
Новела : Buso Renkin/Z (Slash Zeta)
Автор Нобухіро Вацукі
Ілюстратор
Видавець Shueisha
Українською мовою
Жанр Сьонен
Видавницький лейб
Публікується в
Період випуску 26 травня 2006
Кількість томів
Гра : Buso Renkin Youkoso Papillon Park He
Розробник Marvelous Entertainment
Видавець Marvelous Entertainment
Дизайнер
Жанр Екшн
Рейтинг CERO: A
Платформа PlayStation 2
Дата виходу 28 червня 2007

Бұсо Рәнқің (яп. 武装錬金, укр. Бойова алхімія) — манга, написана і проілюстрована Нобухіро Вацукі, автора Rurouni Kenshin, за підтримки його дружини Каору Куросакі. Серіалізація Buso Renkin тривала у сьонен-журналі Weekly Shōnen Jumpвидавництва Shueisha з червня 2003-го по 2005 рік, закінчившись на 80 частині. Окремі глави зібрані Shueisha у десять танкобонів, які були випущені в період між 5 січня 2004 та 4 квітня 2006 р. Серія ліцензована Viz Media для північноамериканського релізу.

Манга адаптована в аніме-серіал студією Xebec, який складається з 26 епізодів. 27 квітня 2009 р. аніме зробиило свій північноамериканський теледебют на каналі Funimation Channel. Існують також дві drama CD, два ранобе і відеогра для PlayStation 2.

Сюжет[ред.ред. код]

Історія починається з того, що старшокласник середньої школи Муто Кадзукі (яп. 武藤 カズキ) гине однієї ночі, жертвуючи собой для врятування таємничої дівчини від монстра. Він прокидається пізніше у своєму шкільному гуртожитку, вважаючи, що це був сон. Однак незабаром він дізнається, що сон був реальним, коли гігантський монстр нападає на нього та його сестру. Токіка Цумура (яп. 津村斗貴子), врятована раніше загадкова дівчина, пояснює, що чудовисько насправді є гомункулом. Під час першої зустрічі Кадзукі був атакований і вбитий, намагаючись врятувати Токіко. Однак вона, відчуваючи відповідальність за нього, оживила його шляхом розміщення медальйона Какуган у грудях хлопця, який виступає в якості заміни серця.

Суть Какугана, за словами Токіко, полягає в алхімічності пристрою, який при активації приймає певну форму залежно від користувача, утворюючи унікальний Buso Renkin. Buso Renkin, тобто алхімічна зброя, є єдиною річчю, яка може знищити гомункулів. Користуючись цим, Кадзукі створює свій власний елемент-зброю, приймаючи форму гігантського списа, пізніше названого «сонячне серце». Разом з Токіко і її власною зброєю — спідниця Валькірії — Кадзукі приєднується до боротьби проти гомункулів і їх господаря.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні[ред.ред. код]

  • Кадзукі Муто (яп. (武藤カズキ)

Центральний чоловічий персонаж. 17-річний хлопець, який відвідує разом із своєю молодшою сестрою Махіро приватну академію Дзінсей. Випадково потрапив у боротьбу між алхіміками та гомункулами, намагючись врятувати Токіко від чудовиська. Його вбив гомункул, але відродився за допомогою какугана Цумури. Йому було запроновано повернутися до звичайного життя, але Муто зробив свій вибір — допомогти дівчині у війні з монстрами.

За характером Кадзукі — великий ентузіаст Казукі, доброзичливий і турботливий для своїх друзів і сестри Махіро, він прагне їх захистити всіма зусиллями, навіть якщо це поставить його у складну для себе ситуацію. Має почуття до Токіко, що виражається в почервонінні, коли Токіко знаходиться поруч, або у спостереженням за її фігурою.

  • Токіко Цумура (яп. 津村斗貴子)

Центральний жіночий персонаж. 19-річна воїн-алхімік, яка була призначена, щоб вирішити проблему гомункулів у місті Кадзукі, Джінсей. Коли Кадзукі намагався врятувати її від гомункула, вона відчула відповідальність за його смерть і оживила його какуганом, маючи намір переконатися, що він ніколи більше не помре. Токіко дуже віддана своїй роботі, стверджуючи, що ненавидить усіх гомункулів, і кинула школу для того, щоб бути ефективнвшою. Ця ненависть є через травму дитинства, коли всі люди в її школі були вбиті або з'їдені гомункулами, вона — єдина, хто залишився в живих, її врятував Сакіморі Мамору, який в кінцевому рахунку став її командиром-офіцером, капітаном Браво. Інцидент також залишив її з горизонтальним шрамом через перенісся і по щоках. Вона є серйозною майже весь час, що призводить до незручних ситуацій між нею, Кадзукі та його друзями. Хоча її шрам можна було б легко видалити силою алхімії, Токіко вирішила тримати його в якості нагадування про її бажання вбити всіх гомункулів. Пізніше призначена бути студентом в школі Казукі капітаном Браво. Вона

З розвитком сюжету Токіко закохується в Кадзукі через впевненість і цілеспрямованість останнього та залишається з ним у кінці серіалу.

Термінологія[ред.ред. код]

Алхімія — поєднання науки та техніки, вчення, що прийшло з Європи. У світі Buso Renkin існує два типи алхімії, крім історичної: Buso Renkin (бойова алхімія) і гомункули. У цьому світі тільки ці категорії алхімії вдалося створити, в той час як спроби перетворити неблагородні метали на золото або досягти безсмертя зазнали невдачі.

Buso Renkin є зброєю освічених алхіміків, створених какуганами, заснований на волі користувача для боротьби. Форма Buso Renkin відображає особистість користувача. Єдина зброя, як відомо, що здатна вбити гомункула. Какугани були розроблені в процесі створення філософського каменю, кінцевої мети алхімії.

Гомункули — істоти, створені, коли алхімічний ембріон, рослинного, тваринного походження чи навіть людина знаходиться всередині людини. Ембріон потім вторгається в мозок і бере контроль над тілом, надаючи йому здібності, які імітують природні таланти ембріона. Всі вони можуть відновитися від практично будь-якої рани, тому вважаються найближчою формою життя до безсмертної. Вони уразливі тільки до алхімічних атак, таких як Buso Renkin або інші гомункули.

Посилання[ред.ред. код]