Culpa Innata 2: Chaos Rising

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Culpa Innata 2: Chaos Rising — компьютерна гра у жанрі квесту, що знаходиться у розробці, логічне продовження гри «Culpa Innata».

Сюжет[ред.ред. код]

З першої частини гри стає відомо, що офіцеру GPSN (Global Peace and Security Network), Фенікс Уолліс було доручено вести слідство по вбивству громадянина Мирового Союзу Василія Богданова, скоєне в місті Одеса. В найскорішому доведенні слідства до кінця зацікавлене все руководство спецслужб, в світі того, що це перше вбивство громадянина Мирового Союзу за останні 20 з лишнім років. Мобілізовано найкращі сили, а у слідстві нашій Фенікс будут допомогати її колеги.

Перша частина гри закінчувалась скінченням праці Фенікс у лавах її рідного міста — Адріанополіса. Подальше слідство має відбуватись безпосередньо на місті скоєння вбивства — у Одесі.

Розробка[ред.ред. код]

Розробку гри веде компанія Momentum, що зробила й першу частину. Планурється зробити сюжет більш нелінійним, ніж у першій частині, давши, таким чином, більшу свободу вибору гравцю. Реплікам, що може виголосити персонаж, можна буде надавати різний емоціональный відтінок. Також буде покращена міміка персонажів та вельми на краще зміниться графіка, чином переходу гри на новий ігровий двіжок.