Down in It

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
«Down in It»
Обкладинка синглу
Сингл Nine Inch Nails
з альбому Pretty Hate Machine
Випущений 15 вересня, 1989
Формат CD, 12"
Записаний 1989
Жанр Електроніка
Індастріал-рок
Індастріал хіп-хоп
Автор пісні Трент Резнор
Тривалість 17 хв. 47 с
Лейбл TVT Records
Продюсер Едріан Шервуд, Кіт ЛеБланк
Хронологія синглів Nine Inch Nails
Down in It
(1989)
«Head Like a Hole»
(1989)

Down in It — пісня і перший сингл з альбому Pretty Hate Machine гурту Nine Inch Nails. Вийшов 15 вересня 1989 року на TVT Records. Перший Halo був записаний на студії Right Track (Клівленд), Unique (Нью-Йорк) і Roundhouse (Лондон). Перепродюсований і реміксований Едріаном Шервудом і Кітом ЛеБланком .

Відеокліп[ред.ред. код]

Кліп на пісню "Down In It" знімали в Warehouse District в Клівленді, штат Огайо; режисерами були Ерік Циммерман і Бенджамін Строукс. Первинна версія цього відео закінчувалася сценою, де герой Трента лежить мертвий на землі. Знятий матеріал потрапив у ФБР, і вони почали розслідування.

...Перше відео, яке ми знімали порівняно недавно, називалося Down In It. Однією з особливостей відео був набір з восьми супер-камер. Ми знімали з даху будівлі і шукали найкращий ракурс. Там була сцена, в якій я лежу на землі, в нерухомій позі, як би мертвий, а камера була прикріплена до великого метео-шару, наповненому гелієм. І ось ми відпустили камеру, дозволили їй піднятися вгору, а потім якби спустили її назад і поставили плівку задом наперед, то при перегляді створювалося б враження, що камера відлітає вгору прямо від моєї голови. Перше ми зробили - ми почали зйомку. Я лежав на землі, а вірьовки, які тримали кулю, порвалися, і камера просто злетіла в повітря.Ми забралися на дах будівлі і побачили лише маленьку плямочку вдалині на горизонті. Ми знімали відео в Чикаго, і єдиним, що ми тоді думали було: "Сподіваюся, вона не впаде і не уб'є кого-небудь. Все ж таки, камера, що падає з висоти в 10,000 футів, - це не жарт". Але нічого не сталося, і лише роком пізніше нам подзвонив мій менеджер і сказав: "Це просто неймовірна історія, ти не повіриш, що сталося". Та камера приземлилася через 200 миль десь на полі у якогось фермера. Він знайшов її і відніс в поліцію, припускаючи, що ця спеціальна камера для зйомки місць, де вирощують марихуану. Вони подивилися запис, подумали, що це щось подібне до відеозйомки вбивства, і віддали її у ФБР. Патологоанатоми дивилися на " тіло" і говорили, що "так, воно розкладається(я адже був увесь в крохмалі), і розкладається вже 3 тижні". Там можна було побачити інших членів групи, які втікали і які були якось дивно одягнені.І тоді вони подумали, що це банда вбивць. Коли камера піднялася, вони змогли побачити, що це був Чикаго, тому вони звернулися до департаменту поліції Чикаго. Вони ходили в усі школи мистецтв, які там є, і запитували, чи не являється ця робота чиїйсь, кого вони, можливо, знають. Так вони вийшли на одного з режисерів нашого відео, який відвідував одну з цих шкіл мистецтв. Потім послідувала розмова, на яку я повинен був прийти і підтвердити, що живий. Безглуздо, але потішно.

— Трент Резнор, Convulsion Magazine, 1991 рік

5 березня 1991 року в програмі "Hard Copy" був показаний сюжет про цю історію.

На MTV можна було побачити тільки відредаговану версію "Down In It", в якій була вирізана кінцівка, оскільки на MTV визнали, що "там мається на увазі суїцид".

Наше відео було відредаговане тільки тому, що у кінці я лежу мертвий. Щось подібне я можу бачити в мильних операх в середині дня. Там не було нічого образливого, мене не зрешечують кулями, я не стрибаю з даху будівлі. Я просто лежу на землі. "Це має на увазі суїцид, і ми не можемо показувати це на MTV, та зате ми можемо показувати голу дупу Шер"

— Трент Резнор, Alternative Press Magazine, Березень 1990 року

Список композицій[ред.ред. код]

(всі треки реміксовані Едріаном Шервудом та Кітом ЛеБланком)

# Назва Тривалість
1. «Down in It» (skin) 3:48
2. «Down in It» (shred) 6:56
3. «Down in It» (singe) 7:03
17:47

Позиції в чартах[ред.ред. код]

Чарт (1989) Найвища
позиция
США Hot Modern Rock Tracks[1] 16
США Hot Dance Music/Club Play[2] 16
США Hot Dance Music/Maxi-Singles Sales[3] 20

Примітки[ред.ред. код]