ESET

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
ESET
Гасло Ми захищаємо цифрові світи
Штаб-квартира Словаччина Братислава (Словаччина)
Галузь Виробництво програмного забезпечення для захисту інформації
Продукція Антивірусне програмне забезпечення NOD32
Сайт eset.com http://eset.ua

ESETпідприємство, міжнародний розробник антивірусного програмного забезпечення і рішень в області комп'ютерної безпеки для корпоративних і домашніх користувачів. Заснована в 1992 році.

Історія компанії ESET бере свій початок у далекому 1987 році, коли два молодих програмісти-ентузіасти Петер Пашко та Мирослав Трнка знайшли один з перших у світі комп'ютерних вірусів. Загрозі було дано ім'я «Вена» та написано програму для її виявлення. Незабаром було відкрито багато інших вірусів, що послужило народженню ідеї розробити універсальне програмне рішення для боротьби з невідомими видами загроз. У 1992 році молоді програмісти разом зі своїм другом Рудольфом Грубим офіційно заснували товариство з обмеженою відповідальністю «ESET».

Сьогодні компанія ESET — лідер у галузі розробки антивірусного програмного забезпечення. З головним офісом у Братиславі (Словаччина), підрозділами в Сан-Дієго (США), Уексфорді (Ірландія), Лондоні (Великобританія), Буенос-Айресі (Аргентина), Празі (Чехія) та Сингапурі, а також загальним числом співробітників понад 700 спеціалістів, продукти ESET забезпечують надійний захист цифрового світу користувачів у більш ніж 180 країнах світу.

Продукція[ред.ред. код]

Знімок головного вікна антивіруса

Рішення ESET виявляють і знешкоджують відомі та нові види загроз, надаючи якісний та ефективний захист як домашнім, так і корпоративним користувачам. На сьогоднішній день продукти ESET забезпечують безпеку понад 100 млн комп'ютерів, ноутбуків, смартфонів, планшетів та серверів.

Абревіатура ESET утворена з чотирьох слів — «Essential Security against Evolving Threats», що в перекладі означає «Ефективний Захист від Еволюціонуючих Загроз». Така назва пов'язана з унікальними технологічними особливостями продуктів. Компанія ESET стала першим виробником антивірусного програмного забезпечення, яка почала використовувати проактивні методи у виявленні нових, раніше невідомих загроз. Усі продукти ESET розроблені на основі високопродуктивної технології ThreatSense®, яка поєднує в собі різні методи виявлення загроз — активну та пасивну евристику, родовий аналіз і сигнатурний метод. Комбінація цих алгоритмів дозволяє успішно виявляти та зупиняти нові зразки загроз, а головне — їх подальші мутації. Використання даної технології дозволяє ESET з року в рік зберігати статус лідера у галузі розробок антивірусного програмного забезпечення.

Лінійка продуктів ESET включає в себе широкий асортимент рішень для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем і платформ.

ESET в Україні[ред.ред. код]

Більше 5 років продукти ESET офіційно представлені на території України. Починаючи з 2005 року, користувачі мають можливість безкоштовно звернутися по допомогу до служби технічної підтримки ESET в Україні, а також пройти курси навчання продуктам компанії ESET.

Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні компанії та організації: Міністерство транспорту та зв'язку, Міністерство фінансів, Львівська залізниця, Інформаційний центр Міністерства юстицій України, Одеська залізниця, АТ «Укрнафта», ВАТ «Надра Банк», ПАТ «Мега Банк», група компаній «Інтерпайп» і багато інших.

Нагороди[ред.ред. код]

Висока здатність виявлення та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі, а також регулярні визнання незалежних експертів та авторитетних видань. Рішення ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security та ESET Cyber Security є найбільш рекомендованими у всьому світі. Легендарний продукт ESET NOD32 Antivirus став світовим рекордсменом за кількістю нагород «VB100» від авторитетного видання Virus Bulletin, не пропустивши при цьому жодного «дикого» вірусу або черв’яка.

ESET була названа однією з найбільш інноваційних компаній в Європі у 2011 році та удостоєна нагороди HSBC European Business Awards. Також визнання і велику кількість позитивних відгуків компанія та продукти ESET отримали від відомих тестових лабораторій AV-Comparatives, AV-Test і багатьох інших організацій.

Крім цього, компанія ESET входить до списку найбільш розвинутих компаній у сфері високих технологій за рейтингом Deloitte Technology Fast 50 у країнах ЕМЕА регіону, який включає в себе Європу, Близький Схід та Африку. У 2009 та 2010 роках аналітики Gartner включили компанію ESET у «Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms» і визнали продукти ESET найкращими рішеннями для корпоративного сектору.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]