Elle

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Вона
ELLE
Carie Underwood on Elle.jpeg
Керрі Андервуд на обкладинці грудневого випуску (2008)
Тематика мода
Періодичність виходу щомісячно
Мова багатомовний
Головний редактор Robbie Myers
Видавець (країна) Hachette Filipacchi Media (З 2011 належить Hearst Corporation) Франція
Рік заснування: 1945

Веб-сторінка: Elle.com Адреса сайту українського видання: http://elle.ua/

«Elle»  — міжнародний журнал, який містить інформацію про моду, красу, здоров'я та розваги. Він був заснований в 1945, подружньою парою П'єром Лазарефф (Pierre Lazareff) та Елен Гордон (Helene Gordon). Назва з французької перекладається як вона.

«Elle» був заснований в Франції, в 1945. В 1981 Даніель Філіпаккі (Daniel Filipacchi) й Жан-Люк Лагардер (Jean-Luc Lagardere) викупили журнал «Hachette», тоді «Elle» належав йому. Тепер редакція журналу в США, його публікували на 25 мовах.

«Elle» тепер найбільший в світ журнал про моду, він має 39 міжнародних випусків в більш ніж 60 країнах. Середній вік читачів — 34 роки, 78 % з читачів — перетплатники. Інші 27 % купують журнал в магазинах і кіосках. По всьому світу є 27 вебсайтів на різних мовах. За підрахунками за 27 сайтів заходить біля 1 мільйона відвідувачів, щомісячно вони продивляються 26 мільйони сторінок. Загалом журнал має 4.8 мільйони читачів. 82 % читачів — жінки, віком від 18 до 49 років.

У Франції, журнал належить «Lagardere Group», в США «Hachette Filipacchi Media U.S», в Канаді «Transcontinental Media», в Бразилії «Grupo Editora Abril», в Мексиці «Grupo Editorial Expansion», в Аргентині «Grupo Clarin», в Сінгапурі «Mediacorp», в Німеччині «Hubert Burda Media». В Англії перший випуск опублікувався в листопаді 1985.

«Elle» має свою колекцію одягу, вона називається «Elle Contemporary Collection».

Обкладинки Elle Magazine [Ukraine][ред.ред. код]

  • Поппі Делевіль (модель), (Вересень 2013)
  • Рианн тен Хакен (модель), (Серпень 2013)
  • Мілла Йовович (актриса, модель), (Липень 2013)
  • Ріанна (співачка), (Червень 2013)

Див. також[ред.ред. код]