Eye of the Beholder

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Eye of the Beholder

Обкладинка коробки з грою

Розробник Westwood Associates
Видавець Strategic Simulations, Inc.
Частина серії Eye of the Beholder
Дата випуску 1990 рік
Українська ні
Жанр Dungeon crawl RPG
Носій CD-ROM, дискети
Платформа DOS, Amiga, SNES, Sega CD
Режим гри Одиночна гра
Керування мишка, клавіатура, геймпад, джойстик

Eye of the Beholder — рольова відеогра, що була виготовлена компанією Westwood Studios та видана Strategic Simulations, Inc. у 1990 році у версії для DOS і пізніше спортована для Amiga, Sega CD та Super Nintendo Entertainment System.

Гра мала два продовження: Eye of the Beholder II: The Legend of Darkmoon (1991), та Eye of the Beholder III: Assault on Myth Drannor (1993).

Сюжет[ред.ред. код]

Володарі міста Вотердіп найняли спеціальну команду, члени якої мають дослідити походження лихих створінь, що приходять у місто з під землі. Мандрівка починається у міській каналізаційній системі, вихід з якої мандрівникам заблоковано через завал, влаштований таким собі Ксенетаром. Команда спускається глибше попід місто, потрапляє у лабіринти, населені гномами та темними ельфами, пробирається до лігва Ксенетара де і відбувається фінальна битва.

Цікаві факти[ред.ред. код]

PC версія має досить дивне закінчення: щойно головний злодій гине від руки ваших персонажів, на екран виводиться невеличке синє віконце з текстовим повідомленням про те, що злодій загинув, персонажі повернулись на поверхню де їх зустріли як героїв. На цьому гра закінчується, фінальний ролик відсутній. Причина цього у тому, що для нього не залишилось місця на запланованих для гри п'яти дискетах 3.5", тож у Strategic Simulations, Inc. вирішили від нього відмовитись.