Fate/hollow ataraxia

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Fate/hollow ataraxia
フェイト/ホロウアタラクシ
(Доля/Порожній спокій)
Жанр Бойовик, драма, фентезі, романтика
Гра
Розробник Type-Moon
Видавець Type-Moon
Дизайнер
Жанр Візуальний роман, ероге
Рейтинг 18+
Платформа PC - KiriKiri engine
Дата виходу 28 жовтня 2005

Fate/hollow ataraxia (яп. フェイト/ホロウアタラクシ, укр. Доля/Порожній спокій) — японська гра у вигляді візуального роману, створена Type-Moon у 2005 р. як сіквел більш раннього візуального роману Fate/stay night.

Зміст[ред.ред. код]

Сеттінг[ред.ред. код]

Історія Fate/hollow ataraxia починається через півроку після подій Fate/stay night. Як і в попередній грі, дія відбувається в місті Фуюкі. Сюжет не продовжується після якоїсь певної гілки Fate/stay night, він включає в себе відсилання до всіх з них.

Сюжет[ред.ред. код]

Базетт Фрага МакРемітц, член Асоціації Магів і Майстер в 5-ій Війні Святого Грааля, прокидається на четвертий день Війни з новим Слугою, Евенджером. Згодом з'ясовується, що вона втратила пам'ять і пам'ятає тільки те, що брала участь у війні за Святий Грааль у Фуюкі. Разом з Евенджером вона збирається боротися за перемогу у Війні Святого Грааля.

Тим часом, Емія Шіро після 5-ої Війни Святого Грааля живе з усіма своїми друзями мирним життям. Тосака Рін, своїми експериментами над горизонтом подій, змінивши час і простір (через що Майстри і Слуги, загиблі у п'ятій Війні Святого Грааля, повернулися до життя, за винятком Котоміне Кірея, навіть незважаючи на те, що Святий Грааль був знищений Шіро і Сейбер у гілці Fate), їде в Асоціацію Магів до Англії, щоб виправити становище. Слуги якимось чином відчули нову небезпеку, коли якісь темні істоти з'являються в місті. Шіро у цілях обережності вирішив обходити місто щоночі, щоб переконатися, що все гаразд. Під час обходу він зустрічає дивну дівчину, Карен Ортензію.

Базетт і Шіро опиняються у петлі часу, тривалістю в чотири дні, починаючи з четвертого дня 5-ої Війни Святого Грааля. Кожен раз, коли вони помирають або закінчується четвертий день петлі, вони знову прокидаються в першому дні циклу з повною пам'яттю про попередні цикли. Вирішивши вибратися з часової петлі, Базетт, Евенджер і Шіро б'ються, щоб дізнатися правду про причини, що викликають нескінченні чотири дні.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні[ред.ред. код]

  • Базетт Фрага МакРемітц (лат. バゼット・フラガ・マクレミッツ)

Маг, родом з Ірландії, посланий з Асоціації Магів для участі в 5-ій Війні Святого Грааля. Нащадок давнього роду магів, що відокремилися від Асоціації Магів і вирішили жити непомітно в ізоляції. У Fate/stay night є невелике згадка про неї. Саме вона прикликала Лансера в 5-ій війні, але була зраджена Котоміне Кірєєм, який забрав її Командні Заклинання. Згодом стала Майстром Евенджера.

  • Карен Ортензія (яп. カレン・オルテンシア)

Помічник екзорцистів і член Церкви. Відправлена ​​у Фуюкі, щоб замінити Котоміне в ролі спостерігача після його смерті і доповісти Церкви про наслідки 5-ої Війни Святого Грааля. Вона виступає в якості спостерігача фальшивої Війни за Грааль, яка утворилася через чотириденний цикл. Так як вона не брала участь у справжній 5-ій війні, вона в змозі оцінювати події об'єктивно. Можливо, її батько — Котоміне Кірей. Автор на це прямо не вказує, але велика кількість підказок практично не залишає сумнівів шодо цього.

  • Евенджер (яп. アヴェンジャー)

8-ий Слуга, який був покликаний у 3-ій війні. Раптово з'явився в якості нового слуги Базетт. Його справжнє ім'я, Ангра-Майнью, злий дух зороастризму.

Другорядні[ред.ред. код]

  • Емія Шіро (яп. 衛宮 士郎)

У перебігу гри Шіро відчуває несподівані зміни в особистості і провали в пам'яті, зокрема, пов'язані з його власними навичками. Судячи з усього, це не справжній Шіро, а Евенджер, восьмий Слуга, який скопіював його особистість Шіро, проте достеменно це невідомо.

  • Тосака Рін (яп. 遠坂 凛)

У першій половині гри Рін знаходиться в Лондоні. Вона повертається у другій половині, при цьому ясно видно її різка зміна особистості (зокрема, схильність до косплею храмових жриць чи дівчинки-чарівниці). Однак, незважаючи на це, вона стала досвідченим магом, демонструючи це, коли вона першою логічно склала пояснення, чому з'явилася часова петля, і дає Шіро поради. У Fate/hollow ataraxia, вона володіє Калейдожезлом, одним з винаходів Зелретча. Це розумний жезл, який при активації передає знання від альтернативної версії його власника з паралельного всесвіту поточному господареві, і по суті є рясним джерелом прани. Тим не менш, Калейдожезл не любить свого творця і часто ставить свого власника у принизливе становище. У Fate/hollow ataraxia, Калейдожезл Рубі перетворює Рін у дівчинку-чарівницю КалейдоРубі.

Інші[ред.ред. код]

Під час гри, на менш помітних ролях, також беруть участь всі Майстри і Слуги з Fate/stay night, за винятком Котоміне й Істинного Ассасина.

Медіа[ред.ред. код]

Манга[ред.ред. код]

Існує багато версій антологій манги, засновані на цій серії, що серійно випускаються різними компаніями і намальовані безліччю різних художників. Перший том з ранньої серії антології випущений Ichijinsha 7 січня 2006 р. під назвою Fate/Hollow Ataraxia Anthology Comic, лейбл — DNA Media Comics. 15-й том серії випущений 25 серпня 2008 р.

Музика[ред.ред. код]

Саундтрек гри під назвою Fate/hollow ataraxia Original Sound Track випущений Geneon Entertainment 23 листопада 2005 р., сингл Hollow — Type-Moon 28 жовтня 2005 р.

Реакція[ред.ред. код]

Fate/hollow ataraxia стала однією з лідерів за продажами візуальних новел у 2005 р.[1]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]