Final Fantasy Tactics Advance

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Final Fantasy Tactics Advance

Обкладинка американської версії гри Final Fantasy Tactics Advance

Розробник Square Co., Ltd ./Square Enix
Видавець Square (Японія), Nintendo (Америка), Square Enix (Європа)
Дата випуску Японія - 14 лютого 2003, Америка - 8 вересня 2003, Європа - 24 жовтня 2003.
Жанр Тактична рольова гра
Вікові
рейтинги
ESRB: Everyone
PEGI: 3 +
USK: 6 +
OFLC: G8 +
Носії 1 картридж
Платформи Game Boy Advance
Режими гри Один гравець, мультиплеер

Final Fantasy Tactics Advance — Фінальна фантазія, перевага тактики — тактична рольова граючи для портативної ігрової консолі Game Boy Advance, розроблена компанією Square Enix. Вона є неофіційним продовженням гри Final Fantasy Tactics для Sony Playstation 1997 року випуску, володіючи схожим ігровим рушієм і бойовою системою, але повністю не пов'язана з нею сюжетом.

Загальний опис[ред.ред. код]

Final Fantasy Tactics Advance розповідає історію Марч (гравець може змінити це ім'я), Мьюту, Рітз і Донеда (Marche, Mewt, Ritz, Doned); чотирьох дітей, що живуть у невеликому містечку під назвою Сан-Іваліс (St. Ivalice, також ім'ям Іваліс називається світ гри Final Fantasy Tactics). Одного разу вони знаходять чарівну книгу, яка переносить їх усіх у фантастичний світ Іваліс. Цей світ є втіленням світу гри Final Fantasy XII в поданні Мьюту. Сама гра є тактичної РПГ, де гравець збирає клан з різних персонажів, направляючи їхні дії в битвах і пересування по світу. У рамках ігрової системи гравцеві надається широкий вибір класів, здібностей і предметів для створення унікальних комбінацій персонажів.

Персонажі[ред.ред. код]

Марш Радіюджу[ред.ред. код]

Головний герой гри, який нещодавно перебрався в невелике містечко Сан-Іваліс. Опинившись в новому для себе місці, Марш швидко знайомиться з новими друзями — Мьют і Рітз, такими ж аутсайдерами, як він сам. Всі разом, вони відкривають стару книгу, яка переносить їх у казковий світ Іваліса, кардинальним чином змінюючи їх життя…

Мьют Ранделла[ред.ред. код]

Мьют — надзвичайно замкнутий і сором'язливий хлопчик, який ніколи не розлучається зі своїм плюшевим ведмежам, подарованим його нещодавно померлої матір'ю. З-за свого слабкого характеру й дивне поводження, Мьют постійно піддається нападкам з боку інших учнів. Саме він знаходить дивну книгу і запрошує своїх нових друзів почитати її …

Ritz Malbeur[ред.ред. код]

Однокласниця Marche і Mewt. На відміну від своїх друзів, Ritz володіє сильним характером, а також видатним розумом і спортивною підготовкою. Тим не менш, вона теж не користується популярністю в своєму класі, володіючи загостреним почуттям справедливості і часто заступаючись за слабких. Ritz також сильно комплексує з приводу білого кольору свого волосся, через якого її постійно дражнять.

Монблан (Montblanc)[ред.ред. код]

Мугла, який допоміг Марч після того, як він перенісся в казковий світ Іваліса. Доброзичливий Монтбланк пояснив приходькові пристрій свого світу, а також представив Марча своєму клану. До кінця гри, Монтбланк залишиться відданим другом і партнером Марча. У Final Fantasy XII Монтбланк є головою клану «Центуріон» і видає замовлення на елітні полювання.

Бабусі[ред.ред. код]

Бабусі вірою і правдою служив Мьюту і виконував всі його прохання до тих пір, як зустрівся на полі битви з Марч. Після цього, він перейшов на бік партії, вирішивши, що для його господаря так буде краще.

Judgemaster Cid[ред.ред. код]

Батько Mewt'а, який втратив всякий інтерес до життя після смерті своєї дружини, швидко опустившись на дно. Тим не менш, у світі Ivalice він постав Верховним Суддею і турботливим батьком для Mewt'a. Cid протистоїть Marche протягом більшої частини гри.

Llednar[ред.ред. код]

Таємничий воїн, чиє минуле приховано в тумані, а бойові здібності недвозначно натякають на абсолютну й безповоротну невразливість …

Queen Remedi[ред.ред. код]

Remdi Randell, мати Mewt'a, померла в реальному світі, але у світі Ivalice вона є королевою, і завжди готова потішити свого сина, коли той чимось засмучений. Вона протистоїть Marche і його команді просто для того, щоб захистити Mewt'a.

Shara[ред.ред. код]

Представниця раси viera і подруга Ritz, яка допомогла їй освоїтися в Ivalice точно так само, як Montblanc допоміг Marche. Shara досить дружелюбна по відношенню до Marche і його партії, але в першу чергу прислухається тільки до думки Ritz.

Ноно[ред.ред. код]

Молодший брат Монтбланка, що володіє повітряним кораблем і торгує різними предметами і екіпіровкою. Вірний союзник Маршу.

Езель[ред.ред. код]

Езель — представник раси Ну Моу, який винаходить карти законів і анти-законів. Після того, як Марш допоможе Езель вибратися зі скрутної ситуації, ви зможете в будь-який час навідатися до його секретного магазинчика, що торгує картками.

Донедьо[ред.ред. код]

Молодший брат Марча, про яког той піклується. У реальному світі, вроджена недуга Донеда стрімко прогресує, через що він залишається прикутим до інвалідного візка, але в альтернативному Івалісе він буде повністю здоровий.

Посилання[ред.ред. код]