Final Fantasy Type-0

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Final Fantasy Type-0
Розробник Square Enix PDD1
Видавець Square Enix
Частина серії Final Fantasy
Fabula Nova Crystallis Final Fantasy
Дата випуску Японія 29 жовтня 2011
Жанр JRPG
Носії 2 UMD
Платформи PlayStation Portable
Режими гри Однокористувальницька гра, багатокористувацька гра

Final Fantasy Type-0 -Фінальна фантазія тип-0 (ファイナル ファンタジー 零 式, Fainaru Fantajī Reishiki) — японська рольова відеогра, розроблена для PlayStation Portable компанією Square Enix. Раніше відома як Final Fantasy Agito XIII (ファイナル ファンタジー アギト XIII-Fainaru Fantajī Agito Sātīn). Є третьою грою з серії Fabula Nova Crystallis: Final Fantasy, до якої також входять Final Fantasy XIII і Final Fantasy Versus XIII. Дія гри теж буде розгортатися у світі Пульс в Академії, де доведеться грати за учнів. Дія всіх XIII-х фантазій будуть відбуватися в цьому світі. Дата релізу в Японії — 29 жовтня 2011.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Файл:FFAIIIGame.jpg
Геймплей гри, система бою не обмежується 3-ма персонажами

Система бою буде схожа на Crisis Core: Final Fantasy VII, але при використанні системи ATB, що дозволить контролювати всіх персонажів. Також на скріншотах був показаний компас, головним персонажем буде той, хто володіє картами (на прізвисько «Карта-кун»). У якого багато HP, але дуже мало MP, що обмежує його магічні здібності. Як і в Crisis Core: Final Fantasy VII імена ворогів будуть у верхній частині екрана. Кожен з дванадцяти студентів буде закликати свого Еспера, яким теж можна буде управляти. Поки підтверджений єдиний Еспер, це Один, якого закликає головний персонаж.

Сюжет[ред.ред. код]

Файл:Ff-agito-xiii-screenshot01.jpg
Скріншот академії

Весь сюжет крутиться навколо чарівної Академії, розташованої на Королівському острові, але поступово плавно переходить за стіни школи у великий світ. Гра буде чимось схожа на online RPG. Країна, де будуть відбуватися події, називається Оріенс (Orience).

Ворожа країна Майлатес (Milites), порушивши мирний договір між чотирма країнами, (аназа, Коган і Рубрум) напала на них, використовуючи і'Сіе. Через деякий час нація загарбників дійшла до Королівського острова, ізольованого від усього континенту. Який на додачу був захищений кристалом і всі люди поклонялися богу Сузаку.

З невідомих причин від кристала залишилися уламки, які не могли дати сильної захисту, роблячи тим самим уразливим острів. Трейлер закінчує тим, що жінка ставить прапор, який, напевно, означає об'єднання всіх країн. Дванадцять студентів магічної Академії піднімають зброю, щоб захистити свою країну від загрози.

Персонажі[ред.ред. код]

Поки було показано дванадцять студентів. Їх озброєння включає: меч, катану, дробовик, спис, лук, косу, бойові мистецтва, флейту, пістолети, колоду карт і т. д.

Розробка[ред.ред. код]

Рішення створити Final Fantasy Type-0 було прийнято вже після того, як були оголошені дві інші (Final Fantasy XIII і Final Fantasy Versus XIII). Гру вирішили зробити для мобільних телефонів нового покоління, схожу на Before Crisis: Final Fantasy VII. Але сучасні телефони і приставки не могли дати того що потрібно було Square Enix, тому 2 серпня 2008 оголосили що гра Final Fantasy Type-0 вийде на Sony PlayStation Portable. Наразі спроби створити мобільну версію гри припинені.

Посилання[ред.ред. код]