Hellgate: London

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Hellgate: London

Hellgate London.jpg

Розробник Flagship Studios
Видавець Namco / HanbitSoft / EA / IAH
Дата випуску США 31 жовтня, 2007[1]
Європейський Союз 2 листопада, 2007[1]
ASEAN 31 жовтня, 2007[2]
Австралія 1 листопада, 2007[2]
Жанр Action-RPG
Вікові
рейтинги
BBFC: 15
ESRB: M
PEGI: 18+
USK: 18 (cut)
Носії DVD
Платформи Microsoft Windows
Рушій гри Proprietary game engine
Режими гри синглплеєр, мультиплеєр
Системні
вимоги
Windows XP чи Windows Vista, 1.8 GHz(XP) or 2.4 GHz (Vista) processor, 1 GB RAM (XP) or 2 GB RAM (Vista), NVIDIA GeForce 6200/ATI Radeon 9000 chipset or greater, 6 GB free hard drive space, DirectX 9.0c compatible sound, Internet connection required for multiplayer[3]
Керування Клавіатура, Миша

Hellgate: London (укр. Геллґе́йт Лондон) — Комп'ютерна гра жанру action\rpg, яку розробляє Flagship.

Сюжет[ред.ред. код]

Події Hellgate: London розгортаються через п'ять років після закінчення великої війни між людством і ордами демонів. Люди програли і тепер столиця Великобританії лежить в руїнах. Лондон вибрали не просто так. Місто має розвинуту мережу «природних підземель» — метро, водопровідна система, каналізація, бомбосховища, що залишилися з часів Другої Світової війни — тому авторам є де розвернутися.

Особливості гри[ред.ред. код]

На вигляд Hellgate: London — чистої води шутер, проте розробники відхрещуються від порівнянь, заявляючи, що їхнє дітище чесно живе за законами класичних RPG, розраховуючи шанс попадання в супротивника і демедж, виходячи із статистики персонажів і параметрів зброї. Передбачається, що, крім стрілянини з «пушок» і обміну шкідливими заклинаннями, в грі буде і рукопашний бій. В наш час[Коли?] автори думають, чи варто вводити для нього вигляд від третьої особи.

Рольова система недалеко пішла від тієї, що ми бачили в Diablo 2. Вбиваючи монстрів, гравець отримує досвід. Досягнувши рівня, він може розкидати декілька балів в «прокачування» умінь. Зараз існують три основні напрями: Vengeance (атакуючі заклинання і здібності), Auras (постійно працюючі заклинання) і «комбо», що вступаючть у дію після того, як герой завдає ворогові критичного удару. Проводити аналогії з деревом поки рано — Flagship допрацьовує систему; один з варіантів — свого роду «лабіринт», який зрештою приведе персонажа до його справжнього підкласу. Поточний ліміт розвитку закріплений на відмітці «50».

Hellgate: London активно використовує функцію RND() для створення рівнів, що, підсилює бажання пройти гру ще n разів. Розбавити лінійний сюжет покликані побічні квести, що генеруються «на льоту» (привіт, Sacred!). Час від часу на нашому шляху зустрічатимуться дружні NPC, готові допомогти в боротьбі з демонами.

Решта елементів теж подібна до Diablo 2. Всі предмети наділені унікальними атрибутами і відрізняються один від одного за параметрами. Є система модифікації зброї, що нагадує руни самі-розумієте-звідки. Цілком можливо, що в Hellgate: London з'явиться і свій аналог Horadric Cube.

Інвентар поставляється в комплекті з класичною «лялькою», ну а найкраще джерело крутого барахла — зрозуміло, тушки убитих ворогів.

Головна мета авторів — «сингл», проте, пам'ятаючи про бурхливу популярність мережевого режиму Diablo, Flagship має намір включити в гру battle.net-подібний мультиплеер з підтримкою до 16 (або навіть 32) гравців в одній грі.

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]