Kill la Kill

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Kill la Kill
キルラキル
Жанр бойовик, комедія, махо-сьодзьо
Манґа
Kill la Kill
Автор Кадзукі Накасіма
Ілюстратор Ре Акідзукі
Видавець ЯпоніяKadokawa Shoten
Публікується в Young Ace
Період випуску 4 жовтня 2013 рокудо сьогодні
Кількість томів 2
Аніме-серіал
Режисер Хіроюкі Імаіші
Сценарист Кадзукі Накасіма
Студія Trigger
Період показу 3 жовтня 2013 року28 березня 2014 року
OVA
Режисер Хіроюкі Імаіші
Сценарист Кадзукі Накасіма
Студія Trigger
Період показу 3 вересня 2014 року – дотепер


Kill la Kill (яп. キルラキル кіру ра кіру?) - аніме, створене студією Trigger, а також манга в жанрі Сейнен, ілюстроване Ре Акідзукі. Kill la Kill перший приватний і оригінальний аніме-проект Trigger, створеним на чолі Хіроюкі Імаіші, сценарії створював для нього Кадзукі Накасіма, який раніше працював над створенням «Gurren-Lagann». Прем'єра аніме відбулася 3 жовтня 2013 на каналі MBS. Компанія Aniplex of America ліцензувала дане аніме для одночасної передачі по телебаченню і випуску для домашнього перегляду. Адаптація манги, ілюстрована Ре Акадзукі, почала публікацію в журналі сьонен-манґи «Young Ace», що випускається видавничою компанією Kadokawa Shoten.

Сюжет[ред.ред. код]

Рюко Матой - дівчина, що подорожує разом з гігантською половиною ножиць в якості зброї, схожої на червоний меч, для того, щоб знайти володаря іншої половини ножиць, тієї людини, що вбив її батька, Иссина Матой. Рюко надходить в (яп. 本能 字 学园 Хонно: дзі Гакуен), В старшу школу, яка живе і існує в страху. Ця вигадана академія знаходиться в Токійській затоці, в постапокаліптичній Японії. Править цією школою студентська рада на чолі з президентом студентської ради, Сацукі Кірюін. Ці люди мають незвичайну уніформою, яка відома як (яп. 极 制服 гокусейфуку (літ. «Високоякісне уніформа» від «гокусей» + «сейфуку»), яка здатна розчавити будь-якого на своєму шляху. Прихильники Сацукі - (яп. 四 天王 Сітенно) Академії Хоннодзі, які володіють тризірковою уніформою Гоку. Після того, як Рюко зазнала поразки від рук Сацукі, яка щось знає про ножиці і пов'язана з убивством батька Матой, Рюко падає в підвал, де знаходить дивну шкільну уніформу-матроску, яка вміє рухатися і розмовляти, названа самої Рюко як Сенкецу, яка «одягається» на Рюко, забезпечуючи їй незвичайні здібності. Після «об'єднання» з Сенкецу, Рюко повертається в академію, щоб помститися Сацукі, яка використовує уніформу в своїх цілях, і студентській раді, який тримає в страху всю академію. Використовуючи здатності Сенкецу, Рюко протистоїть Сацукі та її поплічникам, щоб звільнити академію Хоннодзі і з'ясувати правду про свого батька.

Подробиці[ред.ред. код]

Kill la Kill є першим аніме-телесеріалом студії Trigger, яка була створена в 2011 році двома колишніми співробітниками студії GAINAX, Масахико Оцукой і Хіроюкі Імаісі. Вперше це аніме було згадано в лютому 2013 року в журналі Newtype.

Кадзукі Накасіма і Хіроюкі Імаісі разом створювали концепцію серій (Накасіма як сценарист, а Хіроюкі в якості режисера). Вони удвох працювали над «Gurren-Lagann», а також Сігето Кояма, дизайнер персонажів, Тоенорі Ямада, оператор, і Дзюн'іті Уемацу в якості монтажера серій. Таким чином зібралося багато знайомих людей, які працювали раніше разом для створення нового аніме.

Перша трансляція відбулася 3 жовтня на каналі MBS в Кансай, потім на TBS в Токіо (регіон Канто) і на CBC в Нагої з 5 жовтня, і на BS-TBS з 6 жовтня по супутниковому телебаченню по всій країні.

Вже до прем'єри серіал був переданий компанії Aniplex of America для одночасного мовлення (з субтитрами англійською мовою), а також для показу по всьому світу (за винятком Австралії, Нової Зеландії, Великобританії, Ірландії, Франції і деяких франкомовних і азіатських країн). У Північній Америці права придбала компаніями Crunchyroll і Hulu, в Австралії та Новій Зеландії - Madman Entertainment, а для франкомовних країн серії ліцензовані компанією Wakanim, які вже транслюються одночасно з Японією. Таким чином, дане аніме набрало популярність ще до виходу першої серії.


аніме і манґа Це незавершена стаття про аніме та манґу.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.