Kill la Kill

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Kill la Kill (Ріж Рубай) - аніме, створене студією Trigger, а також манга в жанрі Сейнен, ілюстроване Ре Акідзукі. Kill la Kill є першим приватним і оригінальним аніме-проектом Trigger, створеним на чолі з Хіроюкі Імайзо, сценарії для цього аніме створювали Кадзукі Накасе, які раніше працювали разом над створенням "Gurren-Lagann". Прем'єра аніме відбулася 3 жовтня 2013 на каналі MBS. Компанія Aniplex of America ліцензувала дане аніме для одночасної передачі по телебаченню і випуску для домашнього перегляду. Адаптація манги, ілюстрована Ре Акадзукі, почала публікацію в журналі Сейнен-манги «Young Ace», що випускається видавничою компанією Kadokawa Shoten, 4 жовтня 2013 року, після прем'єрного показу першої серії аніме.

Огляд

____________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

Подробиці

Kill la Kill є першим аніме-телесеріалом студії Trigger, яка була створена в 2011 році двома колишніми співробітниками студії GAINAX, Масахико Оцукой і Хіроюкі Імаісі. Вперше це аніме було згадано в лютому 2013 року в журналі Newtype.


Кадзукі Накасіма і Хіроюкі Імаісі разом створювали концепцію серій (Накасіма як сценарист, а Хіроюкі в якості режисера). Вони обоє працювали над «Гуррен-лаган», а також Сігето Кояма, дизайнер персонажів, Тоенорі Ямада, оператор, і Дзюн'іті Уемацу в якості монтажера серій. Таким чином зібралося багато знайомих людей, які працювали раніше разом для створення нового аніме.


Перша трансляція відбулася 3 жовтня на каналі MBS в Кансай, потім на TBS в Токіо (регіон Канто) і на CBC в Нагої з 5 жовтня, і на BS-TBS з 6 жовтня по супутниковому телебаченню по всій країні.


Вже до прем'єри серіал був переданий компанії Aniplex of America для одночасного мовлення разом з субтитрами англійською мовою і в той же час для виходу на Відеоплатформа daisuki.net по всьому світу (за винятком Австралії, Новій Зеландії, Великобританії, Ірландії, Франції і деяких франкомовних і азіатських країн) з субтитрами англійською, італійською, іспанською, португальською та німецькою мовами . У Північній Америці права придбані компаніями Crunchyroll і Hulu , в Австралії та Новій Зеландії - Madman Entertainment , а для франкомовних країн серії ліцензовані компанією Wakanim , які вже транслюються одночасно з Японією, а також субтитри німецькою мовою на daisuki.net (через різних часових поясів) були частиною субліцензування компанії Peppermint Anime . Таким чином, дане аніме набрало популярність ще до виходу першої серії.

Сюжет

Рюко Матой - дівчина, що подорожує разом з гігантською половиною ножиць в якості зброї, схожої на червоний меч, для того, щоб знайти володаря іншої половини ножиць, тієї людини, що вбив її батька, Иссина Матой. Рюко надходить в (яп. 本能 字 学园 Хонно: дзі Гакуен?), В старшу школу, яка живе і існує в страху. Ця вигадана академія знаходиться в Токійській затоці, в постапокаліптичній Японії. Править цією школою студентська рада на чолі з президентом студентської ради, Сацукі Кірюін. Ці люди мають незвичайну уніформою, яка відома як (яп. 极 制服 гокусейфуку?, Літ. «Високоякісне уніформа» від «гокусей» + «сейфуку»), яка здатна розчавити будь-якого на своєму шляху. Прихильники Сацукі - (яп. 四 天王 Сітенно?) Академії Хоннодзі, які володіють трехзвездной уніформою Гоку. Після того, як Рюко зазнала поразки від рук Сацукі, яка щось знає про ножиці і пов'язана з убивством батька Матой, Рюко падає в підвал, де знаходить дивну шкільну уніформу-матроску, яка вміє рухатися і розмовляти, названа самої Рюко як Сенкецу, яка «одягається» на Рюко, забезпечуючи їй незвичайні здібності. Після «об'єднання» з Сенкецу, Рюко повертається в академію, щоб помститися Сацукі, яка використовує уніформу в своїх цілях, і студентській раді, який тримає в страху всю академію. Використовуючи здатності Сенкецу, Рюко протистоїть Сацукі та її поплічникам, щоб звільнити академію Хоннодзі і з'ясувати правду про свого батька.