Legend of Grimrock

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Legend of Grimrock

Legend of Grimrock обкладинка.png
Обкладинка гри

Розробник Almost Human
Видавець Almost Human
Мова інтерфейсу Англійська
Дата випуску 11 квітня 2012
Версія 1.1.4
Жанр dungeon crawl, рольова гра
Носій завантаження з інтернету[1]
Платформа Microsoft Windows
Режим гри сингл-плеєр
Системні
вимоги
Core 2 Duo 2.8 ГГц/Athlon Dual Core 2.8 ГГц
2 Гб пам'яті
GeForce 7600/Radeon X1600 1 Гб місця на HD
Керування клавіатура, миша
Сайт www.grimrock.net

Legend of Grimrock(укр. Легенди Ґрімрока) — перша комп'ютерна гра випущена фінською компанією Almost Human. Гра належить до жанру dungeon crawl який багато хто вважає застарілим. У грі використану сучасну 3D графіку і класичний для початку дев'яностих геймплей. Гра не продавалася у вигляді компакт-дисків і є доступною лише при завантаженні з офіційного сайту виробника. Реліз відбувся 11 квітня 2012 року.

Геймплей[ред.ред. код]

Дана гра повертає гравців у часи початку 90-х. Класичні дослідження підземелля групою сміливців, вид від першої особи, логічні квести все це нагадує старі ігри. Однак гра радує своєю прекрасною 3D графікою і тим, що незважаючи на постійне мандрування одними й тими ж підземеллями, гра не є нудною.

Гравець керує групою з чотирьох воїнів, якісний склад якої він може визначити на початку сюжетної лінії. Пересування відбувається строго по клітинках, на які поділена вся карта, — одне натискання один крок уперед. Група розміщена у два ряди двоє воїнів спереду двоє ззаду, змінити бойовий порядок неможливо, проте можна змінити розташування воїнів у ньому.

Існує кілька типів воїнів: боєць, маг і злодій, у кожного свої особливості наприклад бійці можуть поглинути велику кількість ударів а маги завдавати шкоду ворогам на відстані.

Сюжет[ред.ред. код]

На жаль, сюжет[2], як такий, у грі відсутній — є ввідні дані, фінальна ціль та купа монстрів між ними. Єдиний не ворожий персонаж — таємничий голос, що інколи з'являється в групових снах, та і той тільки закликає гравця рухатись вперед.

У світі Legend of Grimrock дуже оригінальне правосуддя: ув'язненим, що не згодні з вироком пропонують довірити вирок самій долі. Це відбувається таким чином: сміливців, що вирішили кинути виклик долі, висаджують на гору і якщо вони зможуть дійти до підніжжя то вони не винні, попри велику кількість охочих, помилування так ніхто і не отримав. Гра починається з екрану вибору команди, де ми повинні вибрати чотирьох воїнів. Далі нашу команду на дерижаблі доставляють на вершину гори, а далі нас чекає величезна кількість лабіринтів, монстрів і загадок на шляху до виходу.

Згадки в Інтернеті[ред.ред. код]

« Загалом Legend of Grimrock - це блискучий, неочікуваний прорив, сучасне переосмислення класики і дуже цікава та складна гра. Мало хто зможе пройти її до кінця, не звертаючись до підказок в інтернеті, проте, ті, хто спроможуться, відчують ні з чим незрівняне відчуття перемоги.  »

— Огляд на PlayUA[3](підсумок)

Галерея скриншотів[ред.ред. код]

Лабіринт Legend of grimrock.jpg
Карта лабіринтів гори Ґрімрок
Монстр Legend of Grimrock.jpg
Монстр, якого можна зустріти в підземеллях
Legend of Grimrock screenshot 05.jpg
Моторошні підземелля
Legend of Grimrock screenshot 07.jpg
Монстри підземель Ґрімрока

Примітки[ред.ред. код]