Libgdx

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
LibGDX
Логотип LibGDX
Розробник(и) Badlogic Games
Стабільний випуск 1.4.1 (10 жовтня 2014; 108 днів тому)
Написано на Java, C++
Операційна система Linux, Windows, Android, iOS, Mac OS X
Тип Фреймворк
Ліцензія Apache v2.0
Сайт libgdx.badlogicgames.com

LibGDX - це Java фреймворк, який надає крос-платформне API для розробки ігор і додатків, що працюють в режимі реального часу. Це високопродуктивний, кросплатформенний ігровий фреймворк, що в першу чергу використовується для написання ігрових двигунів та ігор. Позиціонується, як фреймворк та дозволяє нам максимально зосередитися на міцному фундаменті, замість того, щоб намагатися реалізувати найновіше і найкраще з ігрових двигунів. LibGDX надає Вам гнучкість і дозволяє уникнути суворої методології.

Список можливостей[ред.ред. код]

  • Крос-платформна розробка для Windows, Linux, Mac OS X, Android, Браузери з підтримкою WebGL та iOS. Підтримуються як 32 так і 64-розрядні версії;
  • Комбіновані бекенд можливості, засновані на JoGL, LWJGL, RoboVM і Android API;
  • Розробка і тестування додатків на комп'ютері і легке наступне розгортання під Android, iOS, аплети, webstart (JAWS) і під звичайний ПК.
  • Гнучка модульна структура. Можливості, яких немає в базовій версії, компенсуються розширеннями. Наприклад, є розширення для інтеграції фізичного двигуна Box2D, розширення для використання TrueType шрифтів.
  • Набір вбудованих класів для реалізації графічного інтерфейсу користувача. Сюди входять як примітивні елементи - такі як кнопки, текстові поля - так і складні елементи - випадаючі списки, панелі з можливістю прокрутки (скролл) та інше.

Посилання[ред.ред. код]

  • LibGDX (англ.) — Офіційна сторінка
  • LibGDX on GitHub (англ.) — Репозиторій з вихідним кодом на GitHub