Might & Magic: Heroes VI

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Меч і Магія: Герої VI
англ. Might & Magic: Heroes VI

Might and Magic Heroes VI Cover.jpg

Розробник Black Hole Entertainment
Видавець Ubisoft
Частина серії 'Герої Меча та Магії'
Попередня гра серії Герої Меча та Магії V
Дата випуску Європейський Союз Україна 13 жовтня 2011
США Канада 13 жовтня 2011
Жанр покрокова стратегія, рольова гра
Віковий
рейтинг
PEGI: 12+
Платформа Microsoft Windows
Режим гри сінглплеєр, мультиплеєр
Керування миша, клавіатура
Сайт ubi.com

Might & Magic: Heroes VI (укр. Меч і Магія: Герої VI) — комп'ютерна гра жанру покрокової стратегії для Microsoft Windows, шоста частина серії Герої Меча та Магії. Розроблена компанією Black Hole Entertainment і видана компанією Ubisoft. Гра була анонсована 17 серпня 2010 року і представлена на міжнародній виставці Gamescom. Реліз відбувся 13 жовтня 2011 року.

Сюжет[ред.ред. код]

Події Might & Magic: Heroes VI відбуваються у 564 РСД[1], приблизно за 400 років до Might & Magic: Heroes V, в час другого Затемнення Кривавого Місяця, і Сходження Кха-Белеха, Володаря Демонів.

Легендарний Генерал Архангелів, вбитий під час війни Старших рас, відродився. Під прикриттям підготовки до майбутнього Вторгнення демонів, він планує відновити свої сили і захопити владу над Асханом викорінюючи своїх древніх ворогів. Проте, він недооцінює могутності у всьому надто-людської династії Грифонів... Герої VI розповідають історію династії Грифонів, коли вони були лише Герцогами Священної Імперії, і ще не сиділи на троні Імперії (як в Героях 5 і Битвах Героїв). Герцогство Грифона — схід Імперії, регіон, що відповідав би слов'янським народам у реальному світі.

Родоначальник династії, Герцог Грифона Павло був ревним слугою Світла і довіреним лейтенантом Імператора Сокола. Він зустрів свою смерть захищаючи власне герцогство від Хазяїна демонів, викликаного передсмертним бажанням відчайдушного ворога. Остання героїчна битва Павла подарувала б життя його сину, Славі, який був лише хлопчиком під час цих подій.

Павлова сестра Світлана, яка покинула рідні землі, щоб стати видатним Некромантом в Семи Містах, була викликана як регент Слави і виховувала його шляхами Грифона.

Через п'ятнадцять років війна минула. Герцог Грифона Слава тепер батько п'ятьох багатообіцяючих дітей. Це головні герої кампанії Heroes of the Might and Magic VI, і вони будуть лідерами різних фракцій.

Головні персонажі[ред.ред. код]

Антон[ред.ред. код]

«Йди з миром, батьку. Герцогство в надійних руках. Нехай Ельрат спопелить серця твоїх убивць.»
Антон став Герцогом Грифона, коли йому виповнився 21 рік, відразу після вбивства його батька, Слави. Він починає підозрювати всіх, чия віра в Ельрата, Дракона Бога Світла, не така сильна, як у нього самого. Натхненний дивними голосами, що шепочуть у його голові, він відразу оголошує всі інші релігії поза законом.

Кирило[ред.ред. код]

«Я не продавав своєї душі... хтось інший це зробив. Мені байдуже, що це зробили для порятунку світу... Я хочу її назад.»
Кирило став безпорадним свідком вбивства свого батька, Слави, Герцога Грифона, а потім страти своєї сестри-близнючки Анастасії. Переповнений гнівом, він погоджується супроводжувати ангела Сару в небезпечній подорожі до Шио, світу-в'язниці демонів. Його мета — знайти таємничі сили, що призвели до загибелі його батька і сестри.

Анастасія[ред.ред. код]

«Можливо, краще б я не жила. Але це не означає, що мені це має подобатись.»
Анастасія, пробуджена своєю двоюрідною бабусею Світланою, відкрила, що повернулася до життя як нежить. Очевидно, вона була обвинувачена у вбивстві свого батька Слави, Герцога Грифона, і була страчена власним братом Антоном. Анастасія впевнена у своїй невинності, тому повністю віддалася вивченню темному мистецтву Некромантії, з метою приведення істинних винуватців смерті батька до відповідальності.

Ірина[ред.ред. код]

«Я не буду, і ніхто мене не примусить. Я вирішила...»
Ірина виросла в компанії свого зведеного брата Сандора, який був зовсім не дворянського виховання. Вони вчилися фехтуванню разом з Орком Краалем, Майстром Зброї у Герцога Слави, а це викликало радісний хаос у замку. Ірина була проти волі заручена із хтивим Герцогом Вовка Герхартом. Він напав на неї у першу ж шлюбну ніч. Реагуючи швидше як воїн, а не як дівчина, вона серйозно поранила його і за це була кинута до в'язниці. З гордості вона б померла там, якби Сандор не прийшов, щоб урятувати її. Разом вони втекли на острови в Нефритовому морі, але й там Ірина знову була втягнена в політику. Проте цього разу вона вже могла підняти власну армію і подивитися на північ — туди, де, в очікуванні помсти, жив Герхарт.

Сандор[ред.ред. код]

«Моя пропозиція може здатися вам цікавішою з моєю зброєю у вашому горлі.»
Сандор — позашлюбний син Герцога Грифона Слави і його першого кохання, прекрасної леді Елізабет. Бувши політичним тягарем з народження, він скоро став порушником спокою, а куди вилити його гнів і розчарування, знайшов для нього батьковий майстер зброї... Орк, Крааль. За те, що він був на боці своєї родини у батьковій ворожнечі із сусіднім Герцогом Вовка Герхартом, Сандор буде вигнаний із Священної Імперії. Крааль проведе його до істинної батьківщини: дикі острови Пао у Нефритовому морі...

Фракції[ред.ред. код]

У грі 6 фракцій: Альянс Світла (англ. Haven), Інферно (англ. Inferno), Некрополіс (англ. Necropolis), Твердиня (англ. Stronghold), Святилище (англ. Sanctuary) та Ліга Тіней (англ. Dungeon).

Притулок[ред.ред. код]

Держава: Священна Імперія (англ. The Holy Empire)
Столиця: Гніздо Сокола (англ. Falcon's Reach)

Інферно[ред.ред. код]

Держава: Шио, В'язниця Вогню (англ. Sheogh, the Prison of Fire)
Столиця: Ур-Хекал, «Ворота Полум'яного Серця» (англ. Ur-Hekal, the «Gate of the Burning Heart»)

Некрополіс[ред.ред. код]

Держава: Срібні міста (англ. The Silver cities)
Столиця: відсутня в часи Героїв VI

Твердиня[ред.ред. код]

Держава: Острови Пао (англ. The Pao islands), архіпелаг у Нефритовому морі
Столиця: Таумата Кун'як (англ. Taumata-Kunyak)

Святилище[ред.ред. код]

Держава: Хасіма, Восьмипелюстковий Лотос (англ. Hashima, the Eight-petal Lotus)
Столиця: Нарія, Веселкова Перлина (англ. Nariya, the Iridescent Pearl)

Ліга Тіней[ред.ред. код]

'Dungeon' (укр. Темниця) - фракція, очолювана народом темних ельфів, що колись проживали в лісах Іроллана, але вигнаних звідти. Під загрозою повного знищення вони уклали договір з таємничими безликими, радикально змінивши свою релігійно-філософську ідеологію, і були відведені в хтонічні глибини, що надалі послужило причиною виникнення локального військового конфлікту між націями Ліги Тіней і Північних Кланів з питань територіального переділу місцевостей суміжних підземель. Об'єднавшись з переважно ендемічними створіннями, що шанують Маласу, Бога-Дракона Темряви, темні ельфи заснували державу Іг-Шалл, Темна Печера, столицею якого стало місто Конос, Лабіринт Тіней. На момент подій «Might & Magic Heroes VI» центральної персоною даної нації був Раілаг, старший син і головний спадкоємець королеви Туідхани, убитої в День Вогненних Сліз. У шостій частині серії війська підземної фракції представлені як вже знайомими більшості гравців по попереднім варіацій і кілька концептуально зміненими видами бійців (ассасини, ловчі, вестовщікі, Мантікора, мінотаври, тіньові дракони), так і одним абсолютно новим, раніше з'являвшимся в оригінальній версії гри виключно в якості персонажа оповідання (безликий). Расове вміння Ліги Тіней, «Покров Маласи», дарує дружнім загонам відповідної фракційної приналежності тимчасову і обумовлену різними факторами невидимість, що дозволяє здійснювати більш ефективні атаки з незахищених опонентом сторін.

Доповнення[ред.ред. код]

  • Пірати Дикого Моря (англ. Might & Magic Heroes 6: Pirates of the Savage Sea). Це доповнення дозволяє грати за пірата Крега Хека, відомого з третьої частини гри, найнятого Піратською Радою, щоб з'ясувати, чому в Диких Морях стали зникати кораблі. Доповнення вийшло 12 липня 2012 року.
  • Танець Смерті (англ. Might & Magic Heroes 6: Dance Macabre). Головним героєм виступає ліч Сандро, багато років тому прогнаний іншими некромантами за злочини, який несподівано з'явився в Асхані для помсти і приборкання божеств-драконів. Доповнення вийшло 27 вересня 2012.
  • Грані Темряви(англ. Might & Magic Heroes VI: Shades of Darkness). В цьому доповненні з'являється нова фракція — Ліга Теней (Підземелля). Доповнення має дві кампанії: за героя Темних Ельфів Раілага і вампіра Вейна. Реліз відбувся 2 травня 2013.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Поточне літочислення у Асхані — РСД — Рік Сьомого Дракону. Усі дати рахуються з дня, коли легендарний пророк Сар-Елам досяг просвітлення і пережив апофеозом, ставши відомим як Сьомий Дракон. Після цього залишилося мало записів, за винятком деяких, знайдених в руїнах древніх цивілізацій, які доводять, що Асхану вже тисячі років.

Посилання[ред.ред. код]


{{{alt}}} Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.