Moneybookers

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Moneybookers Ltd.
Тип Сервіс онлайн платежів і переказу коштів
Заснування Лондон UK (2001)
Штаб-квартира Великобританія Лондон, Англія
Холдингова компанія Investcorp Technology Partners[1]
Сайт www.moneybookers.com

Moneybookers (укр. "Манібукс") — електронна платіжна система. Ім'я moneybookers.com було зареєстровано 18 червня 2001 року, а офіційне відкриття відбулось 1 квітня 2002 року. Це англійська платіжна система, яка була створена компанією Gatcombe Park Ventures для здійснення міжнародних платежів і переказів. Система була придбана компанією Investcorp Technology Partners за 105 мільйонів Євро у березні 2007 року. 9 березня 2009 року компанія була виставлена на продаж з попередньою вартістю 365 мільйонів фунтів.

Практично кожна людина або організація за допомогою Moneybookers можуть безпечно і швидко відправляти та отримувати платежі он-лайн у реальному часі. Головною перевагою платіжної системи Moneybookers вважається її універсальність, оскільки вона зручна у використанні як для приватних осіб, так і для власників інтернет-магазинів і банків.

Можливості платіжної системи Moneybookers:

  • для роботи не потрібна установка додаткового програмного забезпечення;
  • номером рахунку користувача є його адреса електронної пошти;
  • мінімальна сума переказу — 1 евроцент (або еквівалент в іншій валюті);
  • можливість автоматичного відправлення коштів за розкладом без участі користувача;
  • за здійснення транзакції стягується комісія системи, яка становить 1% від суми платежу й утримується з відправника. Комісія не може перевищувати 0,5 євро незалежності від суми платежу.

Для передачі інформації в системі Moneybookers використовуються SSL протоколи з кодовим ключем 128-bit. Крім того система не допускає анонімних реєстрацій користувацьких рахунків, що в значній мірі знижує ризик шахрайства з коштами.

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]