Murder Princess

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Murder Princess
MurderPrincess cover.jpg
マーダー・プリンセス
(Смертоносна принцеса)
Жанр Фентезі, Пригоди
Манґа: Murder Princess
Автор Інуі Секіхіко
Видавець Японія Японія MediaWorks
США США Broccoli Books
Виходить у Dengeki Teioh, Dengeki Daioh
Період випуску 20052007
Кількість томів 2
OVA-серіал : Murder Princess
Режисер Курокава Томоюкі
Студія Marvelous Entertainment, Bee Train
Дата показу 28 березня, 200729 серпня, 2007
Кількість серій 6

Murder Princess (яп. マーダー・プリンセス, укр. Смертоносна принцеса) — японська манґа авторства Інуі Секіхіко. У 2007 році манґа була екраінізована у вигляді 6-серійного OVA-серіалу студіями Marvelous Entertainment та Bee Train.

Сюжет[ред.ред. код]

4-го числа Нефрітового місяця 672 року Ери Ціндіна в королівстві Форланд відбувся державний переворот. Щоб не потрапити в полон до бунтівників, принцеса Аліта зі своїми охоронцями тікає із замку. Але в загадковому лісі Еруре, куди її виводить вихід з замку, на них нападає таємничий і могутній вартовий лісу. Втративши всіх своїх охоронців, принцеса в паніці кидається, світ за очі. Вискочивши на обрив на узліссі, вона майже налітає на лезо меча незнайомки.

Фаріс, так звали незнайомку, була найсильнішою в історії мисливцею за головами. Говорили, що вона вбила дракона, і що сама Смерть ходить з нею під руку. Аліта намагається попросити про допомогу, але могутній удар вибиває у них землю з-під ніг, і обидві дівчини зриваються в провалля.

Дивом приземлившись, вони із здивуванням виявляють, що помінялися тілами. І тепер Фаріс, яка опинилася в тілі принцеси, нічого іншого не залишається, окрім як погодитися захистити королівство Форланд. Так народилася найсильніша і найжорстокіша принцеса в історії: Смертоносна Принцеса.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні герої[ред.ред. код]

Головні герої (з ліво на право): Джоду Ентоласія, Пітер Армстронг, Фаліс (в тілі принцеси Аліти), Домініков та Аліта (тілі Фаліс)

Аліта Форланд (яп. アリタ‧フォーランド) — друга дитина короля Форланду. Вона втікла з замку коли бунтівники підняли заколот проти короля. Випадково зустілася з Фаліс та помінялася із нею тілами. В нагороду за спасіння королівства пообіцяла Фаліс своє тіло та будь яку нагороду. Згодом, щоб сховати хто вона насправді вдає з себе Мілано — свою колишню служницю, яку вбили заколотники.

Сейю: Косімізу Амі

Фаліс (яп. ファリス) — найкраща та найвідоміша мисливиця за головами. Коли вона зі своїми супутниками знаходилася в королівстві Форланд, випадково поміналася тілами з принцесою Алітою. Найулюбленіша зброя — катана Хіметсуру (яп. 姫鶴, ひめつる). Іноді разом з мечем використовує кинджал.

Сейю: Паку Ромі

Домініков (яп. ドミニコフ) — один з супутників Фаліс. Мисливець за головами. В манзі він сінігамі (бог смерті), а в аніме кіборг. Улюблена зброя — коса.

Сейю: Яо Казукі

Пітер Армстронг (яп. ピート‧アームストロング) — другий супутник Фаліс. Незважаючі на свою загрозливу зовнішність (пурпурна шкіра, шипи та ін.) та вправність у рукошному бої, маю дуже добрий характер. Як і Домініков, Пітер в аніме кіборг.

Сейю: Такасе Акімітсу

Джоду Ентоласія (яп. ジョドォ‧エントラシア) — дворецький королівської сім'ї Форланду. Від дуже суворий, особливо коли навчає Аліту етикету. Продовжує служити принцесі і після того як вона помінялася тілами з Фаліс. Навчає Фаліс придворного етикету.

Сейю: Ісіморі Таккоу

Музика[ред.ред. код]

Відкриваюча пісня:

  • «The Light's Shining »(яп. ヒカリサスホウ) (рок-група BACK-ON)

Закриваюча пісня:

Список епізодів OVA[ред.ред. код]

Японська назва Українська назва Дата виходу
1 誕生 Народження 28 березня 2007
2 戴冠 Коронація 25 квітня 2007
3 帰還 Повернення 30 травня 2007
4 追放 Вигнання 27 червня 2007
5 宿命 Доля 25 липня 2007
6 決意の果てに・・ В кінці рішення 29 серпня 2007

Посилання[ред.ред. код]