Never Let Me Down Again

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
«Never Let Me Down Again»
Сингл Depeche Mode
з альбому Music for the Masses
Випущений 24 серпня 1987
Формат CD
Сторона Б "Pleasure, Little Treasure"
Записаний 1987
Жанр синті-поп, Нова хвиля, альтернативний рок
Композитор Мартін Гор
Тривалість 4:47
Лейбл Mute Records
Продюсер Depeche Mode, David Bascombe, Daniel Miller
Хронологія синглів Depeche Mode
Strangelove
(1987)
Never Let Me Down Again
1987
Behind the Wheel
(1987)


«Never Let Me Down Again» - 19-й сингл групи Depeche Mode , а також другий сингл з альбому Music for the Masses . На обкладинках різних видань синглу зображені фрагменти російськомовної карти Європи .

Концертні виступи[ред.ред. код]

Пісня стала улюбленою серед фанатів, особливо на концертних виступах. Під час турне 1988 шоу Depeche Mode часто завершувалися цією піснею. Під час концерту 101, коли Дейв Гаан до кінця пісні почав махати руками у повітрі, сімдесят тисяч фанатів стали наслідувати його рухам. Через деякий час це стало традицією для фанатів Depeche Mode на концертах.

Depeche Mode виконували Never Let Me Down Again частіше, ніж будь-яку іншу пісню.

Відеокліпи[ред.ред. код]

Існує два відеокліпи до пісні «Never Let Me Down Again». В оригінальному використовується «Split Mix», мінус інтро і аутро; під час частини EBM, показується пара танцювальних туфель Гаана, що переміщаються без свого власника, однак потім хтось їх одягає і починає в них танцювати. Ця версія увійшла у відеозбірник Strange. Є також коротка версія кліпу без танцюючих туфель з музичним рядом 7" сингл-версії. Вона увійшла до збірки The Videos 86-98 . Режисер обох версій кліпу - Антон Корбейн.