Routledge

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Routledge — британський видавничий будинок, який за свою історію функціонував під різними назвами і в наш час[Коли?] є великим науковим видавництвом.[1]

Історія[ред.ред. код]

Історія Routledge сягає своїм корінням у першу половину XIX століття а, коли лондонський книжковий торговець Джордж Рутледж (18121888) заснував у 1836 у видавництво Camden publishing. У 1851, він, у партнерстві зі своїм швагром, зареєстрував видавничу компанію George Routledge & Co. У другій половині XIX століття а фірма продовжувала рости і розширюватися, публікуючи як популярну художню літературу, так і туристичні і довідкові видання. У процесі, компанія вступала в партнерство з іншими видавництвами і кілька разів змінювала свою назву. У 1902 ріку компанія трохи не збанкрутувала, але змогла вижити і перетворившись, почала розширюватися, набуваючи інші компанії, серед яких було кілька престижних наукових видавництв. У результаті злиття з Kegan Paul, Trench, Trübner & Co в 1912 році, видавництво стало називатися Routledge & Keegan Paul, почало все більше спеціалізуватися на публікації наукової літератури і поступово набула популярність за видання книг в області суспільних наук .

У 1985 ріку видавництво Routledge & Keegan Paul об'єдналося з Associated Book Publishers (ABP),[2] яке в 1987 ріку було куплено компанією International Thomson. Routledge функціонував як її дочірня фірма до 1996 ріку, коли в результаті MBO, профінансованого європейської приватної інвестиційної фірмою Cinven, видавництво сново початок оперувати як самостійна компанія. У 1998 ріку раду директорів Cinven і Routledge прийняли пропозицію про продаж компанії міжнародного видавництву Taylor & Francis. У згоді з умовами угоди, Routledge продовжив публікувати літературу під своїм ім'ям, функціонуючи в якості філії.[3] У 2004 ріку відбулося злиття Taylor & Francis з компанією Informa plc. Routledge продовжив свою діяльність як підрозділ компанії Taylor & Francis, публікуючи академічну літературу з гуманітарних та суспільних наук.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Cf. Clark & ​​Phillips (2008: xv); Cope (1998).
  2. Whipp (1992:47)
  3. Clark & ​​Phillips (2008: xvi); Cope (1998)

Див. також[ред.ред. код]

Література[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]


Сигма Це незавершена стаття про видавництво.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
прапор Великобританії Це незавершена стаття про Велику Британію.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.