STIB/MIVB

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
STIB/MIVB
фр. Société des Transports Intercommunaux Bruxellois
нід.
Maatschappij voor het Intercommunaal Vervoer te Brussel'
Спеціалізація громадський транспорт
Гасло «Bougeons mieux»
Заснування 1 січня 1954
Територія діяльності Бельгія Бельгія: Брюссельський столичний регіон
Ключові особи Alain Flausch
Галузь громадський транспорт
Продукція метро, автобус, трамвай
Сайт www.mivb.be

STIB/MIVB (від фр. Société des Transports Intercommunaux Bruxellois, STIB і нід. Maatschappij voor het Intercommunaal Vervoer te Brussel, MIVB; дослівно «товариство міжкоммунного транспорту Брюсселя») — організація-оператор громадського транспорту Брюсселя.

Підприємство здійснює експлуатацію метрополітену (3 лінії, 47 км), трамваю (19 маршрутів, 215 км), міської автобусної мережі (47 маршрутів, 440 км), а також один ліфт, що виконує фунцкції з перевезення пасажирів.

Деякі з трамвайних і автобусних маршрутів, що перебувають у віданні компанії, виходять за межі Брюсселя і обслуговують також 10 комун провінції Фламандський Брабант.

Кількість пасажирів STIB/MIVB неухильно зростає починаючи від 1999 року, коли організація забезпечила перевезення 159,1 млн пасажирів. Так, у 2006 році послугами STIB/MIVB скористалися вже 269 млн пасажирів, причому близько половини з цього числа становить пасажиропотік у метрополітені, 28,2 % припадає на трамвай, близько 1/4 — на автобус.

Види транспорту[ред.ред. код]

Брюссельський метрополітен — єдиний у Бельгії. Він діє від 1976 року. Система метрополітену складається з 3 ліній (1A, 1B і 2). Лінії 1A і 1B мають спільну ділянку. Середня відстань між станціями становить 650 м. Станції оформлені скромно, але деякі з них (наприклад Stuyvenberg) прикрашені творами сучасного мистецтва. Крім повноцінного метрополітену, в Брюсселі діють підземні трамвайні лінії (відомі як пре-метро).

Трамвайна система Брюсселя має 19 маршрутів. Система включає ділянки, що мають різний характер — від вуличних трас на суміщеному полотні до підземних тунелів, що по суті мало відрізняються від метрополітену.

Загальна кількість автобусних маршрутів Брюсселя — 47. Крім звичайної, у місті є нічна автобусна мережа, що складається з 19 маршрутів.

У Брюсселі є один ліфт, що виконує роль громадського транспорту. Він сполучає площу перед Палацом Правосуддя з розташованим на нижчому рівні районом Мароллен.

Тарифи і оплата проїзду, інтеграція з рештою перевізників[ред.ред. код]

Найпростіший, одноразовий, квиток діє протягом 1-ї години (дозволені пересадки). Він коштує 1,5 євро при купівлі в автоматі або кіоску або 2 євро при купівлі у водія. Існують також квитки для здійснення 5 поїздок (6,7 євро), 10 поїздок (11 євро) і квиток на необмежену кількість поїздок протягом дня (4 євро).

Завдяки інтеграції різних перевізників, ці квитки також можна використовувати для поїздок у межах містах на поїздах бельгійських залізниць SNCB/NMBS, автобусах фламандського оператора De Lijn і на автобусах валлонського оператора TEC, тобто фактично один квиток можна використовувати на всіх видах громадського транспорту міста (за винятком таксі).

Існують також проїзні на певний термін. Стандартний проїзний включає тільки транспорт STIB/MIVB, проїзний з можливістю використання на транспорті SNCB/NMBS, De Lijn і TEC є трохи дорожчим (різниця становить близько декількох євро).

Особливі тарифи застосовуються на нічних автобусах і на заміській частині автобусних маршрутів 11 і 12, які ведуть до аеропорту.

А автобусах, трамваях, на станціях метро і залізниці встановлено валідатори. Турнікети відсутні навіть у метро.

Посилання[ред.ред. код]