The Witcher 2: Assassins of Kings

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Witcher 2: Assassins of Kings

Обкладинка гри

Розробник CD Projekt RED
Видавець Європейський Союз Польща CD Projekt
США Канада Atari
Росія 1С-СофтКлаб
Попередня гра серії Відьмак
Наступна гра серії Відьмак 3: Дике полювання
Дата випуску 17 травня 2011
Версія 3.3 (21 лютого 2013)
Жанр Рольова відеогра
Віковий
рейтинг
BBFC: 18, USK: 16
Носій DVD, Steam
Платформа Microsoft Windows, Xbox 360
Рушій гри RED Engine
Режим гри Одиночна гра
Керування Клавіатура, миша
Сайт Офіційний сайт

Відьмак 2: Вбивці королів (пол. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, англ. The Witcher 2: Assassins of Kings) — рольова відеогра, розроблена польською компанією CD Projekt RED за мотивами серії романів «Відьмак» відомого польського письменника Анджея Сапковського, продовження (сиквел) відеогри Відьмак 2007 року випуску. Міжнародний реліз гри відбувся 17 травня 2011 року. Цільовою платформою гри є Windows (PC). Анонсований вихід гри для платформи Xbox 360 на початку 2012 року.

Бюджет гри перевищує 30 мільйонів злотих.[1]. Гра була видана 17 травня 2011 року[2]. Видавцями в Північній Америці є Atari, в Польщі і в східній Європі CD Projekt, а в Росії 1C-SoftClub/Snowball Studios. Фірма Namco Bandai — видавець у західній Європі на близькому сході та в Африці, а також в Азії і Австралії[3].

В Україні немає конкретного видавця гри. У крамницях найпоширеніші комплекти від , іноді можна зустріти версію від CD Projekt та Atari.[4]

Ігровий процес[ред.ред. код]

Система бою покращена із порівнянням на попередніми іграми серії. Відьмак динамічно б'ється і робить різноманітні удари. Він як і завжди має 2 мечі, перший для того щоб битися із людьми, другий для потвор. Можна робити парування мечем, ухиляння, переверти, також використовувати бомби і пастки. Відьмак також володіє різними магічними знаками. Ними він може захистити себе, поставити пастку, розбити перешкоду чи відкинути ворога, підпалити його, та ін. Відьмак може виготовляти і приймати різні еліксири, вони надають йому різні ефекти, такі як: +20% швидше відновлювати енергію або здоров'я, -30% запасу здоров'я. Також можна наносити на зброю різні мастила, що покращуватє її бойові властивості.

В середньому проходження займає 40 годин.

Сюжет[ред.ред. код]

Пролог[ред.ред. код]

Гра починається із того що, головний герой відьмак Геральт з Рівії, іде напівживий по лісу. Після того він опиняється у замку де його допитує капітан "Синіх смужок". Під час розмови герой згадує події від початку штурму замку, аж до вбивства короля Фольтеста. Після штурму король хоче побачити своїх дітей і як виявилося вони знаходились у монастирі. Та у монастирі причаївся найманець переодітий у монаха, Геральт іде із Фольтестом у монастир, та цього разу врятувати короля вже не вдається, вбивця утікає через вікно стрибнувши у воду, а солдати які прийшли на місце вирішили що вбивцею є Геральт, його ув'язнили і на тому історія повертається до розповіді капітана "Синіх смужок". Капітан зрозумів що Геральт не винний і дозволив йому втекти із замку. Після втечі Геральт подався шукати вбивцю короля, а з ним Тріс — його коханка, та капітан королвського спецпідрозділу "Синіх смужок" який і влаштував втечу. Так закінчується пролог.

1 глава[ред.ред. код]

Вони потрапили до портової факторії Флотзам посеред густого лісу, що кишить чудовиськами і бандами ельфійських повстанців. До ватажка повстанського загону прийшов вбивця Фольтеста і запропонував співпрацю, із собою він взяв голову короля.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]