Unbreakable Machine-Doll

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Unbreakable Machine-Doll
Unbreakable Machine-Doll.jpg
機巧少女は傷つかない
(Непохитна механічна лялька)
Жанр Технофентезі, романтика, комедія
Лайт-новел
Автор Рейдзі Като
Ілюстратор Руру
Видавець Media Factory
Видавницький лейбл MF Bunko J
Період випуску 21 листопада 2009 – дотепер
Манґа
Автор Резді Като
Видавець Media Factory
Видавницький лейбл Monthly Comic Alive
Період випуску 27 квітня 2010 – дотепер
Кількість томів 7
Манґа
Gene Metallica: Unbreakable Machine-Doll Re:Acta
Автор Редзі Като
Видавець Media Factory
Видавницький лейбл Monthly Comic Gene
Період випуску 15 квітня 2013 – дотепер
Кількість томів 1
Аніме-серіал
Режисер Кіндзі Йосімото
Сценарист Юко Какіхара
Студія Lerche
Мережа AT-X, Tokyo MX, ytv, TVA, BS11
Період показу 7 жовтня 2013 – дотепер
Кількість серій 12
OVA
Режисер Кіндзі Йосімото
Сценарист Юко Какіхара
Студія Lerche
Період показу 25 грудня 201328 травня 2014
Кількість серій 6

Unbreakable Machine-Doll або Kikō Shōjo wa Kizutsukanai (яп. 機巧少女は傷つかない, укр. Непохитна механічна лялька) — серія ранобе автора Рейдзі Кайто та ілюстратора Руру. Media Factory опублікувало 12 томів під лейблом MF Bunko J з листопада 2009 р. Манга-адаптація Хакару Такагі триває у журналі видавництва Media Factory Monthly Comic Alive з 2010. 12-серійне аніме триває в Японії з жовтня 2013-го.

Сюжет[ред.ред. код]

На початку 20 століття, поряд з технологічними досягненнями, вчені змогли розробити складну систему, поєднання магії і науки, що дозволяло створювати структурні магічні схеми. Їх можна було вводити в різні об'єкти, щоб привести до життя або навіть створити їм особистість. Як завжди, спочатку отримані істоти були розроблені в ролі військової зброї і повсюдно поширилися по всьому світу. Істот же цих стали називати Механічними ляльками або Автоматами.

Акабане Райсін, головний герой, вирішує вступити в Королівську Академію, щоб стати найкращим у цьому світі ляльок і помститися комусь. У супроводі прекрасної дівчини Яі, яка фактично є лялькою-маріонеткою Райсіна, він планує стати найкращим в академії. Однак результати тестів розбивають його мрії, хоча лялькар він сильний, існує й інший шлях. Йому доведеться докласти чимало зусиль на цій небезпечній дорозі.

Персонажі[ред.ред. код]

Головні[ред.ред. код]

  • Райсін Акабане (яп. 赤羽 雷真)

Головний герой, лялькар з Японії, чий недолік таланту змусив його уникати інших членів своєї сім'ї, поки вона не вбита таємничим нападником. Шукаючи ключі до вбивці своїх родичів, Райсін вступає на навчання в Вальпургієву механічну академію з рішучістю досягти звання «Мудрець», в якій, як він вважає, один зі студентів може бути злочинцем. Хлопець отримує прізвище «Передостанній» за те, що є другим найгіршим на вступному іспиті академії. Пізніше він посідає місце зі 100 найкращих студентів і кваліфікується на участь у конкурсі Вальпургієва ніч за звання мудреця.

Лялька Райсіна, механізм, зібраний Сьоко. На вигляд звичайна красива дівчина з людськими рисами зовнішності. Шалено закохана у Райсіна, який відштовхує всі її залицяння, стає ревнивою, коли той наближається до будь-якої іншої жінки, намагається постійно його звабити, поцілувати, обняти тощо. Другий найстаріший і найсильніший механізм Сьоко. Конструкція Яя узята з подруги дитинства Райсіна.

Лялькарі[ред.ред. код]

  • Шарлотта Блюі (яп. シャルロット・ブリュー)

Лялькар другого курсу Вальпургієвої механічної академії, одна з найкращих студентів. Прагне бути мудрецем, щоб відродити сім'ю Блюі. Коли Шарлотта була молодою, хлопчик високого соціального статусу відвідав побут Блюі в ролі гостя, але був поранений в результаті собаки-автомата Шарлотти, через це Блюі позбавлена своєї власності та більшості механізмів. Батько Шарлотти переїхав до Франції, щоб стати ляльководом. Шарлотта наразі проживає в Вальпургієвій академії на стипендії. У неї немає друзів.

  • Фелікс Кінгсфорт (яп. フェリクス・キングスフォート)

Начальник Дисциплінарного Комітету. Просить допомогу Райсіна усунути лялькаря, відомого як «Цукерковий каннібал», хто несе відповідальність за зникнення кількох ляльководів. Пізніше з'ясувалося, що він є цукерковий каннібал і використовував закулісну тактику, щоб позбутися від найкращих студентів академії, це легший шлях, щоб стати мудрецем. Частина його плану включала звинувачення Шарлотти як винуватця.

  • Магнус (яп. マグナス)

Таємничий ляльковод, найкращий студент Академії. Може одночасно керувати кількома механізмами, в тому числі тим, який нагадує Райсіну його сестру Надесіко. Це означає, що Магнус має якийсь зв'язок зі смертю його сім'ї. Крім того, мається на увазі, що він вбиває жінок для використання частин їх тіл для своїх ляльок.

Механізми[ред.ред. код]

  • Зігмунд (яп. シグムント)

Лялька Шарлотти. Зроблений з заборонених частин.

  • Ірорі (яп. いろり)

Найстаріший механізм Сьоко.

  • Комурасакі (яп. 小紫)

Інший механізм Сьоко.

  • Лізетта Норден (яп. リゼット・ノルデン)

Заступник начальника дисциплінарного комітету. Вона заборонила використовувати механізм Фелікса.

Інші[ред.ред. код]

  • Сьоко Карусай (яп. 花柳斎 硝子)

Творець ляльок Яя, Ірорі та Комурасакі.

  • Кімберлі (яп. キンバリー)

Учитель Вальпургієвої механічної академії та класний керівник Райсіна.

Медіа[ред.ред. код]

Ранобе[ред.ред. код]

Unbreakable Machine-Doll розпочалася як серія ранобе автора Рейлзі Кайто та ілюстратора Руру. Перший том опублікований видавництвом Media Factory під лейблом MF Bunko J 21 листопада 2009 р. Найпізніший, 12-й том, опублікований 21 вересня 2013-го. Drama CD випущений зі спеціальним виданням у четвертому тоні.

Манга[ред.ред. код]

Манга Хакару Такагі стартувала у журналі Monthly Comic Alive з квітня 2010 р. Перший танкобон випущений 22 листопада 2010-го, станом на 21 вересня 2013 р. випущено сім томів.

Аніме[ред.ред. код]

12-серійне аніме студії Lerche транслюється з 7 жовтня 2013 р. на AT-X, пізніше на Tokyo MX, ytv, TV Aichi і BS11. Funimation паралельно транслює його на своєму відеопорталі. Режисер — Кіндзі Йосімото, сценарист — Юко Какіхара, дизайн персонажів — Ацуко Ватанабе, композитор — Масару Йокояма. Опенінг «Anicca» виконує Хітомі Харада, ендінг «Maware! Setsugetsuka» (яп. 回レ! 雪月花) — Хітомі Харада, Ай Каяно і Юй Огура. Шість OVA будуть випущені на Blu-ray і DVD дисках між 25 грудня 2013 р. і 28 травня 2014-го.

Посилання[ред.ред. код]