Vagrant Story

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Vagrant Story
Розробник Square Co.
Платформи PlayStation, PlayStation Network

Vagrant Story (ベイグラントストーリー,Бейгуранто Суторі) — рольова комп'ютерна гра, розроблена і випущена Square Co. (Нині Square Enix) для приставки PlayStation у 2000 році. За розробкою гри стояли ряд геймдизайнером з колишньої студії Quest, в тому числі Ясуме мацун — раніше вони у складі Square створили успішну тактичну рольову гру Final Fantasy Tactics. Мацун виступив у Vagrant Story директором та продюсером.

Дія гри відбувається у вигаданій середньовічної країні Валендія і що знаходиться на її околиці стародавньому зруйнованому місті Леа МОНД. Головним і єдиним ігровим персонажем є Ешлі Ріот, «ріскбрейкер» (спеціальний агент) на урядовій службі; він проникає в таємничий Леа Монд, щоб виявити зв'язок між живе в руїнах міста сектою Мюлленкамп і могутнім членом парламенту — герцогом Бардорбой, і змушений зіткнутися із зловісними силами міста.

Vagrant Storyвідрізняється від типових для ігрових консолей японських рольових ігор, оскільки в ній відсутня звична для японських рольових ігор «партія» героїв (гравець управляє лише одним Ешлі), відсутні взаємодія з неігровими персонажами і магазини — на заміну їм введена складна система створення та модифікації зброї, численні головоломки та стратегічні елементи. Гра одержала високі оцінки критики й визнання серед гравців.

Посилання[ред.ред. код]