Warframe

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

«Warframe» — безкоштовна, кооперативна комп'ютерна гра з видом від третьої особи в жанрі Шутер, розроблена компанією «Digital Extremes» для Playstation 4 і Microsoft Windows. Гравець управляє членом раси Тенно — стародавнім воїном, який прокинувся від вікового анабіозу для нових війн, битв і опорів з ворожими фракціями — Грінір, расою мілітаризованих людей, Корпусом, Купецькою гільдією і Зараженими. Тенно використовують костюми, що дають їм особливі здібності, які називаються варфреймами.

Геймплей[ред.ред. код]

Гра розрахована на чотирьох осіб. Гравці носять екзоскелет, який називається Варфрейм (з власним набором умінь і характеристик) і оснащені 3 видами озброєння:

 • основна зброя (такі як гвинтівки, дробовики або снайперське озброєння);
 • вторинна зброя (зазвичай пістолет, але також є пістолети-кулемети, кунаї, сюрикени);
 • зброя ближнього бою (мечі, парні мечі, ножі, сокири, коси, бумеранг, рукавички тощо).

Гравцям дають очки досвіду за вбивство супротивників, виконання завдань і місій, для збільшення рівня їх зброї і броні. Варфрейми та їх озброєння можуть бути модифіковані, модифікатори можна встановити, видалити або оновити між місіями. Гравці також повинні будуть зламати термінали, пройшовши міні-гру — головоломку для завершення певної мети або для виходу з ізоляції.

Гравець може стрибати, бігати, ковзати і перекочуватися, а також комбінувати методи для швидкого переміщення за рівнем та уникнення ворожого вогню. Гра також дозволяє гравцям використовувати паркур методи, щоб уникнути зіткнення з ворогами або ворожого вогню, обходити перешкоди або отримати доступ до секретної області.

Кредити, патрони, ресурси і модифікатори можна знайти в певних локаціях, наприклад в шафках і контейнерах, що руйнуються, а також падають з ворогів. Нова зброя, варфреймів та іншу екіпіровку можна купити в магазині (самі вироби або їх креслення), використовуючи кредити, отримані в грі, чи платину, придбану через мікротранзакцій . Креслення можна побудувати, використовуючи ресурси, знайдені під час гри.

Місії[ред.ред. код]

Зараз є 9 доступних типів місій, розкиданих по всіх планетам Сонячної системи (поряд з карликовими планетами Плутон , Церера , Еріда і Седна, а також супутником Марса — Фобос). Іноді нова мета може бути додана після завершення початкової мети або може замінити її під час місії.

Типи місій:

 • Вбивство — місія з усунення ворога (боса), унікального для кожної планети. Бос зазвичай володіє унікальними здібностями і зброєю, що відрізняє їх від звичайних солдатів;
 • Захват — гравцям потрібно захопити ціль і повернутися до точки евакуації;
 • Виживання — в локації відключаються системи життєзабезпечення, і щоб виконати мету місії, гравцям потрібно протягом мінімум 5 хвилин вбивати супротивників, щоб добути кисень, а також активувати спеціальні кисневі капсули;
 • Порятунок — місія по знаходженню заручника і його супроводу до точки евакуації;
 • Саботаж — гравцям потрібно знайти реактор і знищити ядро ​​реактора, або випадкове число гірничих машин;
 • Диверсія — гравцям потрібно донести пакет даних до терміналу, завантажити його туди і повернутися на точку евакуації;
 • Шпигунство — вкрасти кілька дипломатів з даними (вивантаживши їх з терміналу) і доставити їх до пункту евакуації;
 • Оборона — гравці повинні захищати ціль від хвиль ворогів. Є два види оборони: нескінченна оборона (хвиля з кожним разом все складніше і складніше) і мобільна оборона (гравці повинні захищати ключові точки з певну кількість часу);
 • Зачистка — гравцям потрібно вбити певну кількість ворогів.

Також існують інші місії, так звані Сигнали тривоги, які можуть мати будь-який з доступних типів місії або фракцій (незалежно від вихідного типу місії або фракції) і доступні тільки обмежена кількість часу (від 30 хвилин до 24 годин). Ці місії складніше, але в якості нагороди можна отримати більше кредитів і / або спеціальні нагороди (наприклад: рідкісне обладнання, креслення або ресурси). Ще один тип місії — «Кошмарний режим» (з англ. Nightmare Mode), значно збільшує складність існуючої місії (зберігаючи при цьому оригінальний тип місії і фракції недоторканими), але нагороджує гравців унікальними модифікаціями.

Посилання[ред.ред. код]

Warframe онлайн