Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Єврейська спадщина

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Світлина з конкурсу Вікі любить пам'ятки 2019
1—30 вересня
September 1-30
1-30 ספטמבר

Спецномінація «Єврейська спадщина»

Спецномінація «Єврейська спадщина» охоплює будь-які об'єкти єврейської нерухомої культурної спадщини на території України, будь-якої міри збереженості — від діючих до напівзруйнованих чи перебудованих. Список ще не є вичерпним, і він доповнюватиметься впродовж конкурсу. До списку входять і ті об’єкти, які охороняються як пам’ятки, і ті, що поки не мають такого статусу. Зверніть увагу, що світлини останніх відзначатимуться тільки у межах цієї спецномінації і не будуть брати участі в основній частині конкурсу.

Як взяти участь

Circle-ye-1.svg Створіть чи увійдіть у свій акаунт у Вікіпедії, натисніть «Запам'ятати мене».

Circle-ye-2.svg Знайдіть сфотографовану (або потрібну) пам'ятку у конкурсних списках спеціальної номінації «Єврейська спадщина».

Circle-ye-3.svg Натисніть [Завантажити фото] чи «Завантажити ще» у колонці справа. Дотримуйтеся інструкцій завантажувача. Оновіть сторінку, якщо не бачите його.


Відеоінструкція «Як взяти участь»

Нагородження

Переможцями стануть:

  • автори найкращих фото за оцінками спеціального журі;
  • найактивніші учасники.

Партнери

Спецномінацію підтримує канадська недержавна організація «Українсько-єврейська зустріч» (UJE, англ. Ukrainian Jewish Encounter).

Журі

  • Олексій Кашин — кінопродюсер «НЕО-ПЛЕНЕТ продакшн», член Української кіноакадемії, член Спілки кінематографістів України.
  • Юрій Клюфас — голова BWV Toronto Ukrainian Festival, продюсер канадського телебачення і кіно (KONTAKT Ukr TV Network), екс-президент Entertainment Media Corporation (Торонто, Канада).
  • Юрій Сілецький — заступник директора Львівського історичного музею (Україна).Головна Об'єкти Номінації Правила ЧаПи English