Вікіпедія:Вікімарафон 2019

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вікімарафон

до 15-річчя української Вікіпедії
26—30 січня 2019
wikimarathon.org.ua

Ідею проведення Вікіфлешмобів в Українській Вікіпедії підтримував Ігор Костенко, дописувач Вікіпедії з Небесної сотні

Привітай улюблену Вікіпедію
напиши в ній статтю!

Якби кожен читач Вікіпедії написав бодай одну корисну статтю, ми б мали понад 1 млн корисних статей вже сьогодні. З думкою про це, ми закликаємо проявити солідарність і долучитись до днів спільного написання статей в Українську Вікіпедію.

Усі учасники акції отримають пам'ятні сувеніри. Охочі також зможуть прийти і поспілкуватися із досвідченими вікіпедистами в неформальній атмосфері у своєму місті, поставити запитання щодо Вікіпедії та написати разом статті.

Вікімарафон 26—30 січня 2019 року присвячено 15-річчю української Вікіпедії, 11-річчю кримськотатарської Вікіпедії і 18-річчю Вікіпедії англійською.

Розмісти цю афішу у своєму місті

Вікізустрічі в рамках Вікімарафону[ред. код]

У рамках Вікімарафону у різних куточках України пройдуть місцеві події, де можна буде навчитися редагувати Вікіпедію і створити свою статтю з допомогою інших вікіпедистів і вікіпедисток.

Соціальні мережі[ред. код]

Facebook logo (square).png

Розкажіть про вашу участь у Вікімарафоні з додаванням до повідомлення хештегу #Вікімарафон, #ЯпишуВікіпедію щоб ваше повідомлення було легше знайти та поділитись на сторінках Вікіпедія та Вікімедіа Україна у Facebook та Twitter, а також на Facebook-сторінці Вікімарафону.

Бібліотека Вікіпедії[ред. код]

Якщо у Вас виникнуть складнощі з пошуком джерел на тему Вашої статті, залиште свій запит на спеціальній сторінці. Запит може стосуватися як конкретної книжки чи статті, так і теми статті загалом.

Сувеніри[ред. код]

Усі учасники «Вікімарафону» — тобто користувачі, які створять статтю упродовж марафону — можуть отримати пам'ятні сувеніри. Сувеніри можна отримати поштою або прийшовши на вікізустрічі, зазначені вище.

Щоб отримати сувенір поштою, просимо додати свій підпис на цю сторінку до 7 лютого (включно).

Мапа вікізустрічей[ред. код]

Допомогти аби зустрічей на карті було більше може кожен. Заповніть форму або напишіть про своє бажання організувати захід, де зберуться охочі взяти участь у Вікімарафоні, на адресу wmua-staffAt sign.svgwikimedia.org.ua

Мапа Вікімарафону


Шаблон учасника[ред. код]

Додавайте на свою сторінку користувача шаблон {{Учасники Вікімарафону 2019}}

Wikipedia by Giulia Forsythe.jpg Цей користувач — учасник
Вікімарафону 2019.


Примітки[ред. код]

Посилання[ред. код]