Вікіпедія:Вікі любить пам'ятки/Спецномінації

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Спеціальні номінації «Вікі любить пам'ятки» 2022

«Відео»[ред. код]

  • У цій номінації беруть відеоролики, які зображають пам'ятки нерухомої культурної спадщини України. Ролики повинні містити кадри зняті до 23 лютого 2022 року включно — через ризики для учасників та національної безпеки поточні кадри не прийматимуться цього року.
  • Щоб взяти участь у цій спецномінації, завантажте відео пам'ятки із основних конкурсних списків пам'яток. Зверніть увагу, що нема потреби нічого вибирати у Завантажувачі — роботи відповідних форматів автоматично потраплять до спецномінації.
  • Переможців визначить окреме експертне журі.

«Фотоплівка»[ред. код]

  • У цій номінації беруть фотографії зроблені плівковими фотоапаратами, які зображають пам'ятки нерухомої культурної спадщини України. Світлини мають бути зняті до 23 лютого 2022 року включно — через ризики для учасників та національної безпеки поточні кадри не прийматимуться цього року.
  • Щоб взяти участь у цій спецномінації, завантажте скани самої плівки чи світлин із неї, які зображують пам'ятки із основних конкурсних списків пам'яток. Зверніть увагу, що у Завантажувачі потрібно вказати, що файли подаються саме на цю спецномінацію.
  • Переможців визначить окреме експертне журі.
Завантажувач ВЛП 2022 - спецномінація фотоплівка.jpg

Оскільки ці файли будуть сканами, дата не буде підтягуватися автоматично. Дату можна вказати вручну у відповідному полі Завантажувача: або через опцію «календар», вибравши потрібну точну дату, або через «олівець» — тоді можна вписати роки чи десятиліття, наприклад, 80-ті роки:

Завантажувач ВЛП 2022 - спецномінація фотоплівка з датою (cropped).jpg

Відзнака за маловідомі памятки від «Україна Інкогніта»[ред. код]

ГО «Україна Інкогніта» оголошує відзнаку у межах української частини міжнародного конкурсу «Вікі любить пам’ятки». Призами буде нагороджено трьох авторів за «Якісне фото маловідомої пам’ятки» та автора світлини (чи серії світлин) нерозтиражованої пам’ятки — «Відкриття». Детальніше тут.

Є ще ідеї?[ред. код]

Якщо у вас є ще ідеї щодо спеціальних номінацій та бажання їх втілювати, напишіть про це на електронну пошту: wlmAt sign.svgwikimedia.org.ua.

У листі потрібно описати, які саме об'єкти нерухомої культурної спадщини мали б входити до спеціальної номінації, можливих партнерів для такої спеціальної номінації тощо.

Також бажано зазначити, над чим ви взялися б працювати для організації такої спеціальної номінації (укладати списки, говорити з потенційними партнерами, формувати журі, вести соціальні мережі тощо).

Спецномінації попередніх років можна переглянути тут.

Головна Пам'ятки Номінації Правила ЧаПи English