Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Sergento»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 37: Рядок 37:
 
:Справді. Подивлюся в чому проблема. --[[Користувач:Sergento|<font style="font-weight: bolder; color: yellow; text-shadow:#0000FF -0.1em 0em 0.5em;">Sergento</font>]] 17:44, 13 березня 2015 (UTC)
 
:Справді. Подивлюся в чому проблема. --[[Користувач:Sergento|<font style="font-weight: bolder; color: yellow; text-shadow:#0000FF -0.1em 0em 0.5em;">Sergento</font>]] 17:44, 13 березня 2015 (UTC)
 
:: Поивіт! А ми все ще чекаємо.... ;-) --[[Користувач:Nickispeaki|Nickispeaki]] ([[Обговорення користувача:Nickispeaki|обговорення]]) 23:18, 17 березня 2015 (UTC)
 
:: Поивіт! А ми все ще чекаємо.... ;-) --[[Користувач:Nickispeaki|Nickispeaki]] ([[Обговорення користувача:Nickispeaki|обговорення]]) 23:18, 17 березня 2015 (UTC)
  +
::: Дивився. Бот використовує цей інструмент http://wikistats.wmflabs.org/display.php?t=wp для отримання необхідних статистичних даних. Він справді показує розбіжності у показниках для російської Вікі з тими, що показує російська Спеціальна:Статистика. На жаль, поки не маю інших варіантів для швидкого отримання даних. Якщо, може, знаєте якусь іншу подібну сторінку, підкажіть, може справді варто перейти на більш робоче джерело... --[[Користувач:Sergento|<font style="font-weight: bolder; color: yellow; text-shadow:#0000FF -0.1em 0em 0.5em;">Sergento</font>]] 07:32, 18 березня 2015 (UTC)
   
 
== Статус файлу [[:Файл:Кошак на кришці люка.jpg]] ==
 
== Статус файлу [[:Файл:Кошак на кришці люка.jpg]] ==

Версія за 07:32, 18 березня 2015

Архів * Архів 1

Стаття про українську дошку автомобільних оголошень RST.ua

Прошу розглянути можливість публікації некомерційної статті про українську дошку автомобільних оголошень RST.ua.

Наразі сторінки про цю компанію в українській Вікіпедії не має.

Дякую! З повагою.

--AutoUkraine (обговорення) 09:04, 12 лютого 2015 (UTC)

Ви можете опублікувати статтю про цей ресурс, якщо вона задовольнятиме вимогам до статей, та якщо в ній буде описано значимість ресурсу. Найкраще, якщо підготовку статті вести в особистому просторі, наприклад тут, а коли вона буде готова (можна спитати про це думки в деяких інших користувачів) — перенести в простір статей. --Sergento 10:56, 12 лютого 2015 (UTC)

Please delete

Користувач:Dveri-kiev blocked user spam--Musamies (обговорення) 08:22, 10 березня 2015 (UTC)

НАСА

Доброго дня. Порадили звернутись до Вас щодо завантащення світлин. Не можу розібратися з ліцензіями, дуже багато інофрмації. Наприклад, я хотів би завантажити ці фото НАСА [1], як дізнатись що можна? І якщо можна, то які там ліцензії діють, бо не завантажував досі нічого. Дякую.--Manefon (обговорення) 08:22, 12 березня 2015 (UTC)

Вітаю. Роботи, створені NASA вважаються суспільним надбанням ({{PD-USGov-NASA}}). Їх варто вантажити прямо на Сховище, в майстрі завантаження вибрати "Цей файл не моя власна робота" - "Цей твір створено органами федеральної влади Сполучених Штатів Америки" - "Оригінальна робота НАСА". Як джерело файлу, однак, краще вказувати сторінку Агенції з цими світлинами, а не передрук на новинному сайті, аби не виникало зайвих питань (там, у новинах, зазвичай, не слідкують за тим, можуть поміж справді Насівських фоток втулити якісь інші). З повагою, --Sergento 09:49, 12 березня 2015 (UTC)
Дуже дякую! Це просто чудово!--Manefon (обговорення) 14:17, 12 березня 2015 (UTC)
Чи все я зробив правильно? https://commons.wikimedia.org/wiki/File:201503110004HQ.jpg
Формально — так. Як відреагують тамтешні адміни — питання. Там у джерелі фото приписане якійсь Анні Гейнс, якщо вона співробітник НАСА і робила знімок при виконанні службових обов'язків — тоді ОК, якщо не факт — тоді хз. Не найвдаліше фото з цієї точки зору. Але подивимось. --Sergento 19:44, 12 березня 2015 (UTC)

Користувач:SergoBot/WikiStats

Вітаю! Уже кілька тижнів бот показує приріст статей рос. Вікіпедії = 0. Прошу виправити.--Сергій Липко (обговорення) 17:41, 13 березня 2015 (UTC)

Справді. Подивлюся в чому проблема. --Sergento 17:44, 13 березня 2015 (UTC)
Поивіт! А ми все ще чекаємо.... ;-) --Nickispeaki (обговорення) 23:18, 17 березня 2015 (UTC)
Дивився. Бот використовує цей інструмент http://wikistats.wmflabs.org/display.php?t=wp для отримання необхідних статистичних даних. Він справді показує розбіжності у показниках для російської Вікі з тими, що показує російська Спеціальна:Статистика. На жаль, поки не маю інших варіантів для швидкого отримання даних. Якщо, може, знаєте якусь іншу подібну сторінку, підкажіть, може справді варто перейти на більш робоче джерело... --Sergento 07:32, 18 березня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:Кошак на кришці люка.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Кошак на кришці люка.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

Зверніть також увагу на файли:

--FileReviewerBot (обговорення) 21:35, 17 березня 2015 (UTC)

Статус Файл:Кошак чорний.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Кошак чорний.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 21:55, 17 березня 2015 (UTC)