Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Юрій Булка»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(→‎настанова: привід для блокування є, я розумію - але неподобства тутешніх балакунів-нероб - мають бути озвучені)
(Не показано одну проміжну версію цього користувача)
Рядок 92: Рядок 92:
 
<div style="margin-top:10px; font-size:90%; padding-left:5px; font-family:Georgia, Palatino, Palatino Linotype, Times, Times New Roman, serif;"> If this message is not on your home wiki's talk page, [[m:Global message delivery/Targets/This Month in Education|update your subscription]]. </div>
 
<div style="margin-top:10px; font-size:90%; padding-left:5px; font-family:Georgia, Palatino, Palatino Linotype, Times, Times New Roman, serif;"> If this message is not on your home wiki's talk page, [[m:Global message delivery/Targets/This Month in Education|update your subscription]]. </div>
 
<!-- Повідомлення надіслано користувачем:Selsharbaty (WMF)@metawiki використовується список у http://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Global_message_delivery/Targets/This_Month_in_Education&oldid=11528793 -->
 
<!-- Повідомлення надіслано користувачем:Selsharbaty (WMF)@metawiki використовується список у http://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=Global_message_delivery/Targets/This_Month_in_Education&oldid=11528793 -->
  +
  +
== настанова ==
  +
Здоров був, юначе.
  +
Навмисне не відписував, бо був на емоціях, через нервовий зрив дитини і щоб не знеславлювати тебе вже до останку... тепер до теми:
  +
*1- спершу, як епілог, в народі є така приказка «скажи дурневі поклони бити - він церкву розвалить», себто.... порядному роботязі нема спасінку від корисних ідіотів.
  +
*2- поясни мені одну елементарну річ: якого біса ти вчепився в '''10-РІНУ ДИТИНУ''', яка має хист і вміє писати/творити цікаві речі - невже ти позавидував дитині?????? і почав збиткуватися над ним.
  +
*3- я, на днях, перепровірив той його матеріал і не найшов більше 20% співпадіння в перекладі - і це співпадіння стосувалося саме нормам гри на інструменті та інших необхіднеих речей..... і що найголовніше - він/вони всюди проставили посилання на джерела звідки почерпнули інфоромацію (а це більше 10 різних джерел) ..... на відміну від тебе, який передирає (і до біса, що своїми словами:) '''одне/два джерела, та ще й не вказує їх'''.
  +
*4- ти що, хотів по-викаблучуватися перед дитиною - ти ж себе опустив нижче плінтуса, '''чи ти хотів помститися мені? - то признач зустріч і поговоримо, як хлоп із хлопом(якщо ти ще доріс:)'''
  +
*5- Якщо ти вже такий принциповий, то я тобі куплю велику льорнету/лупу, аби ти розгледів в укр-вікі - 99% передертої/краденої/переробленої інформації (по твоїм міркам:)... мо' тоді повісишся, а мо' забережся на псю маму - аби не бачити такого неподобства.... а тутешнє товариство не читатиме твої балабольства (бо це єдине, на що тобі Бог дав хист:):):)
  +
  +
я не бігатиму за тобою, і дитину заказав з тобою ставати до спілки... але якщо ти порядна людина, '''то чекаю ТВОГО ВИБАЧЕННЯ в дитини, яка вкраює 1-2 годинки''' в день на редагування укр-вікі (написання статей, а не балабльства, як дехто:):)). Себто, у свої 10 років: грає на бандурі (професійно), навчається грі на гітарі, відмінник у школі, і ще й на спорт устигає, має своїх два сайти і до укр-вікі хоча ще прихильнийи!!!!!!!!!!!.
  +
  +
а якщо ще хоч раз його ще вчепишся, ось тоді начуватимешся, бо жодна його сльозинка не вартує тутешніх неучів і пихатих нарцисів......--[[Користувач:Когутяк Зенко|Когутяк Зенко]] ([[Обговорення користувача:Когутяк Зенко|обговорення]]) 07:46, 18 квітня 2015 (UTC) ''(знаю, що побіжиш бідкатися до адмінів, бо тримати удар/одвід, за свої помилки, не здатен)''

Версія за 07:47, 18 квітня 2015


Exquisite-kwrite.png
Якщо Ви писали мені, я відповім на цій сторінці. Якщо ж я написав Вам, я стежитиму за Вашою сторінкою ще кілька днів.
Вікіпедія:Вавилон
uk Українська мова для цього користувача є рідною.
en-2 This user is able to contribute in English at an intermediate level.
pl-2 Ten użytkownik posługuje się językiem polskim na poziomie średnio zaawansowanym.
ru-2 Этот участник на среднем уровне знает русский язык.

This Month in Education: [January 2015]

MediaWiki message delivery (обговорення) 04:16, 1 лютого 2015 (UTC)

If this message is not on your home wiki's talk page, update your subscription.

Вікіпедія:Вікіфлешмоб до 11-річчя Української Вікіпедії/статті

Привіт. Після твого редагування список втратив дві якості - по-перше ти чомусь викинув посилання на статті, по-друге тепер немає змоги дивитися поточний розмір статті у байтах (замість поточного ти чомусь поставив 12 лютого). Будь-ласка виправ ці недоліки. --А1 10:15, 13 лютого 2015 (UTC)

This Month in Education: [February 201

MediaWiki message delivery (обговорення) 21:25, 28 лютого 2015 (UTC)

Шаблон Edited в статті Джон Кейдж

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що в статті Джон Кейдж був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 07:40, 23 березня 2015 (UTC)

This Month in Education: March 2015

MediaWiki message delivery (обговорення) 00:31, 1 квітня 2015 (UTC)

If this message is not on your home wiki's talk page, update your subscription.

настанова

Здоров був, юначе. Навмисне не відписував, бо був на емоціях, через нервовий зрив дитини і щоб не знеславлювати тебе вже до останку... тепер до теми:

  • 1- спершу, як епілог, в народі є така приказка «скажи дурневі поклони бити - він церкву розвалить», себто.... порядному роботязі нема спасінку від корисних ідіотів.
  • 2- поясни мені одну елементарну річ: якого біса ти вчепився в 10-РІНУ ДИТИНУ, яка має хист і вміє писати/творити цікаві речі - невже ти позавидував дитині?????? і почав збиткуватися над ним.
  • 3- я, на днях, перепровірив той його матеріал і не найшов більше 20% співпадіння в перекладі - і це співпадіння стосувалося саме нормам гри на інструменті та інших необхіднеих речей..... і що найголовніше - він/вони всюди проставили посилання на джерела звідки почерпнули інфоромацію (а це більше 10 різних джерел) ..... на відміну від тебе, який передирає (і до біса, що своїми словами:) одне/два джерела, та ще й не вказує їх.
  • 4- ти що, хотів по-викаблучуватися перед дитиною - ти ж себе опустив нижче плінтуса, чи ти хотів помститися мені? - то признач зустріч і поговоримо, як хлоп із хлопом(якщо ти ще доріс:)
  • 5- Якщо ти вже такий принциповий, то я тобі куплю велику льорнету/лупу, аби ти розгледів в укр-вікі - 99% передертої/краденої/переробленої інформації (по твоїм міркам:)... мо' тоді повісишся, а мо' забережся на псю маму - аби не бачити такого неподобства.... а тутешнє товариство не читатиме твої балабольства (бо це єдине, на що тобі Бог дав хист:):):)

я не бігатиму за тобою, і дитину заказав з тобою ставати до спілки... але якщо ти порядна людина, то чекаю ТВОГО ВИБАЧЕННЯ в дитини, яка вкраює 1-2 годинки в день на редагування укр-вікі (написання статей, а не балабльства, як дехто:):)). Себто, у свої 10 років: грає на бандурі (професійно), навчається грі на гітарі, відмінник у школі, і ще й на спорт устигає, має своїх два сайти і до укр-вікі хоча ще прихильнийи!!!!!!!!!!!.

а якщо ще хоч раз його ще вчепишся, ось тоді начуватимешся, бо жодна його сльозинка не вартує тутешніх неучів і пихатих нарцисів......--Когутяк Зенко (обговорення) 07:46, 18 квітня 2015 (UTC) (знаю, що побіжиш бідкатися до адмінів, бо тримати удар/одвід, за свої помилки, не здатен)