Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Ihor Melnyk Lwiw»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Нова сторінка: {{subst:Welcome}}--~~~~)
 
(Нова тема:)
Рядок 26: Рядок 26:
 
You can ask for further help at the [[Вікіпедія:Кнайпа (допомога)|help desk of the community portal]]
 
You can ask for further help at the [[Вікіпедія:Кнайпа (допомога)|help desk of the community portal]]
 
--[[Користувач:Turzh|Ігор з Києва]] 11:10, 16 грудня 2008 (UTC)
 
--[[Користувач:Turzh|Ігор з Києва]] 11:10, 16 грудня 2008 (UTC)
  +
  +
== Вулиці Львова ==
  +
  +
Ви додаєте статті з книги «Львівські вулиці і кам'яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини». Якщо ви автор книги, то надішліть дозвіл на використання матеріалів (за зразком [[Вікіпедія:Дозволи]]) на адресу permissions{{@}}wikimedia.org (або попросіть дозвіл у автора, якщо ви не автор). Інакше статті можуть бути вилучені як такі, що порушують атоврські права.--'''''[[Користувач:Ahonc|<font color="purple">Анатолій</font>]]''''' ([[Обговорення користувача:Ahonc|обг.]]) 11:37, 16 грудня 2008 (UTC)

Версія за 11:37, 16 грудня 2008

Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії!

Якщо Ви початківець, то пропонуємо переглянути деякі корисні поради:

Сподіваємося, що Ви візьмете участь у подальшій роботі нашого спільного відкритого проекту не тільки як читач, але і як дописувач.

Per firmare.PNG


На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох знаків (~~~~), або за допомогою позначки підпису в вікні редагування. У статтях, написаних або редагованих вами підпис не ставиться.

Якщо виникли запитання про проект, пошукайте відповідь на сторінці Вікіпедія:Довідка. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів. Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці Вікіпедія:Інтереси учасників.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення! Якщо Вам необхідна допомога для перших кроків зверніться до користувачів, що є в Категорія:Користувачі,_що_допоможуть_новачкам або ж можете замістити оголошення на порталі спільноти (Кнайпа). Якщо у Вас є якісь цікаві вісті, пов'язані з Вікіпедією, Ви можете подати їх у Шаблон:Новини спільноти

P. S. Regardless of your languages skills, you are welcome to create your own User Page, link your UkrWiki user page or other pages of this project to Wikipedia projects in other languages, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавілон or create your own.
You can ask for further help at the help desk of the community portal --Ігор з Києва 11:10, 16 грудня 2008 (UTC)

Вулиці Львова

Ви додаєте статті з книги «Львівські вулиці і кам'яниці, мури, закамарки, передмістя та інші особливості Королівського столичного міста Галичини». Якщо ви автор книги, то надішліть дозвіл на використання матеріалів (за зразком Вікіпедія:Дозволи) на адресу permissionsAt sign.svgwikimedia.org (або попросіть дозвіл у автора, якщо ви не автор). Інакше статті можуть бути вилучені як такі, що порушують атоврські права.--Анатолій (обг.) 11:37, 16 грудня 2008 (UTC)