Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/18 листопада 2017: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Автор статті, який порушив правила Вікіпедії, намагається знову порушуючи правила протягнути свої інтереси, чи замовлення інших осіб)
Рядок 1: Рядок 1:
{{closed}}
== [[Skrypin.ua]] ==
== [[Skrypin.ua]] ==
* '''Поставив:''' --[[Користувач:Westmclaren|Westmclaren]] 00:00 18 листопада 2017 (UTC)
* '''Поставив:''' --[[Користувач:Westmclaren|Westmclaren]] 00:00 18 листопада 2017 (UTC)
Рядок 7: Рядок 6:
* {{Проти}}:
* {{Проти}}:
* {{Утримаюсь}}:
* {{Утримаюсь}}:
===Підсумок===
Помилково, статтю вже було залишено. У разі незгоди з попереднім висновком ви маєте право подати апеляцію. --[[Користувач:Goo3|Goo3]] ([[Обговорення користувача:Goo3|обговорення]]) 07:23, 18 листопада 2017 (UTC)
{{closed end}}

Версія за 13:37, 18 листопада 2017

Skrypin.ua

  • Поставив: --Westmclaren 00:00 18 листопада 2017 (UTC)
  • Symbol support vote.svg За:
  1. Незначима (ВП:КЗ), це суто рекламна стаття про веб-сторінку для збору коштів на PayPal і приватбанк особисто на рахунок Скрипіна у Празі, що створенна суто для збільшення пошукових результатів, та написана особою, яка "веде" статтю самого Скрипіна, на основі джерел ютуб канала скрипіна, посилань фейсбук скрипіна, фейсбук якоїсь, начебто організації, яку також особисто Скрипін і редагує, ніякого відношення до каналів телебачення не має. Вдруге на видалення, перше, не дивлячись на порушення та брехню та відсутність аргументів, проігноровано. Не відповідає 1-му пункт ВП:ВЕБ, який має на увазі, декілька оглядів у реальних засобах масової інформації, а не 1 стаття "на замовлення" на 1-му нікому невідомому сайті, всі інші посилання "на самого себе" мають бути видалані.. Це не самореклама, це не блог скрипіна, Вікіпедія цим не є, не мені вам про це нагадувати. Також, стаття не відповідає ВП:ВЕБ, та не є енциклопедичною, і має бути вилучена з простору Вікіпедія Україна.

Можливо досить порушувати норми та політики Вікіпедії, чи вам це подобається, безнаказанно творити все що заманеться? --Westmclaren 00:00 18 листопада 2017 (UTC)

  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь: