Відмінності між версіями «Американсько-іранська рада»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
(Створена сторінка: <big>'''Американська іранська рада (AIC)'''</big> була створена в 1990 році як американський двопа...)
Мітка: суміш розкладок у тексті
(Немає відмінностей)

Версія за 23:48, 20 грудня 2017

Американська іранська рада (AIC) була створена в 1990 році як американський двопартійний аналітичний центр, орієнтований на покращення відносин між Сполученими Штатами та Іраном. Колишній держсекретар США Сир Венс був оригінальним почесним головою організації. AIC є науково-дослідницькою та освітньою організацією, яка зосереджується на покращенні діалогу між двома країнами, які часто не враховують неправильні уявлення, непорозуміння та неправильну характеристику. AIC прагне допомогти політикам, а також зацікавленим громадянам краще усвідомити спільні інтереси обох країн.

Цілі і місії

AIР призначається як некомерційна, непартійна, неполітична, не сектантська організація, штаб-квартира якої розташована в Принстоні, штат Нью-Джерсі. АІР, як правило, зосереджується на роботі на державній політиці на національному та міжнародному рівнях, вона також все більше залучається до надання допомоги громадянам Ірану та США в Сполучених Штатах, щоб їхні голоси та зауваження були сформульованими та почутими.

АІР керується своїми основними цінностями - істиною, розумінням, діалогом та участю - для організації, яка просуває та захищає ці цінності, AIР допомагає перетворити їх на більш конкретні принципи. Організація вірить у інтелектуальну та практичну суворість, вільне та відкрите та неупереджене розслідування, повну відповідальність та прозорість, чесне та збалансоване ставлення до питань, посилення етики публічної служби, широке залучення тих, хто бажає бути залученим, та просування спільних та взаємних інтересів.

Досягнення

У AIР було надано дозвіл уряду США на відкриття офісу в Ірані. АІР буде єдиною неурядовою організацією (НУО), яка працює в Ірані, на основі миру та врегулювання конфліктів на базі США. В АІР відбулися на своїх засіданнях члени обох політичних партій у Сполучених Штатах. Зовсім недавно сенатор Чак Хагель та конгресмен Денніс Кучиніч були залучені до допомоги у застереженні США та Ірану від збройного конфлікту. Мирний посол Ірану в У.Н., Джавад Зариф та нинішній посол Мохаммад Хазаей співпрацювали з АІР.

У 2007 році АІР допомогла організувати зустріч Президента Махмуда Ахмадінежада з Іраном та американських академіків, лідерів бізнесу та представників засобів масової інформації. Основна тема дискусії - труднощі та проблеми поточних відносин між двома країнами.

АІР повідомила, що планує провести зустріч з Послом Ірану при ООН Мохаммадом Хазаей.

Алі Шакері, член-засновник Центру миростроительства у Лос-Анджелесі, Каліфорнійський університет-Ірвін, закликав АІР у вівторок, 2 жовтня 2007 р., Висловити подяку за дипломатичні дії, зроблені для звільнення його з в'язниці в Ірані. Г-н Шакері працював і підтримував діяльність АІР протягом багатьох років. Шакері був незаконно затриманий в знаменитій в Ірані в'язниці в Евіні за звинуваченнями у порушенні безпеки з травня 2007 року.

Лідери

До складу АІР входять багато вищих вчених, дипломатів та бізнес-лідерів. Почесна рада AIР включає секретар Донни Шалала, а її рада складається з Томаса Р. Пікерінга, колишнього сенатора Дж Бенната Джонсона, колишнього заступника Голови Шеврона Річарда Мацке, доктора Фередіна Фекшаракі, президента FACTS, і професора Хошанга Амірахмаді з Рутгерса Університет, посол Сарджент Шрайвер, РК Рамазані, посол Роберт Х. Пеллерот, посол Час У. Фріман, Джудіт Кіппер, Рой Моттадех.