Відмінності між версіями «Обговорення користувача:Вакуленко-К. Володимир»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (→‎Щодо Файл:Лого ПВД "Твердиня".jpg: 2Вакуленко-К. Володимир)
Рядок 171: Рядок 171:
   
 
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: [[Вікіпедія:Дозволи]]. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом ''7 днів'', адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені '''вилучити''' завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. [[user:Base|<span style="color:#860">ᛒᚨᛊᛖ</span>]] ([[User_talk:Base|<span style="color:#060">ⰑⰁⰃ</span>]]) 22:18, 1 січня 2019 (UTC)
 
Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: [[Вікіпедія:Дозволи]]. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом ''7 днів'', адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені '''вилучити''' завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. [[user:Base|<span style="color:#860">ᛒᚨᛊᛖ</span>]] ([[User_talk:Base|<span style="color:#060">ⰑⰁⰃ</span>]]) 22:18, 1 січня 2019 (UTC)
: Шановний, Ви загалом нормальний? Ну то видаляйте. Зробіть сторінку порожньою, щоб її ніхто не читав. Мені не подобається диктатура будь-де, тому розуміння не буде. Хоч забаньте, але я принципово лишусь при своєму.--[[Користувач:Вакуленко-К. Володимир|Вакуленко-К. Володимир]] ([[Обговорення користувача:Вакуленко-К. Володимир|обговорення]]) 09:41, 3 січня 2019 (UTC)
+
: Шановний, {{comment|образа прихована|Ви загалом нормальний?}} Ну то видаляйте. Зробіть сторінку порожньою, щоб її ніхто не читав. Мені не подобається диктатура будь-де, тому розуміння не буде. Хоч забаньте, але я принципово лишусь при своєму.--[[Користувач:Вакуленко-К. Володимир|Вакуленко-К. Володимир]] ([[Обговорення користувача:Вакуленко-К. Володимир|обговорення]]) 09:41, 3 січня 2019 (UTC)
  +
::{{ping|Вакуленко-К. Володимир}} привіт! і Вас із Новим роком! даруйте, що втручаюся. давайте не сердитися у третій день нового року :) Ви були завантажили файл, який не відповідає вимогам до файлів у Вікіпедії. інший користувач вказав на це. навіщо ображати людину, яка просто вказала, що є помилка? це повідомлення є стандартним. є щось конкретне, що Вас у самому тексті образило? можна ж врахувати й переписати текст, щоб текст читався якось не так… гостро?
  +
:: щодо самого файлика. Вікіпедія є некомерційним проєктом, який орієнтований на освіту та поширення знань. оскільки освітні послуги надає не тільки держава (адже є комерційні навчальні заклади, репетитори тощо), то матеріяли у Вікіпедії мають використовуватися вільно (поширюватися, змінюватися, й можна навіть використовувати з комерційною метою). отже, файли (відео-, аудіо- та фото) теж мають використовуватися вільно (і переважно саме так це і є). але з цим трохи складніше: як можна дати уявлення про логотипи компаній, наприклад. описати логотип словами? у законодавстві США (нагадаю, що саме там є організація, якій належать сервери, де розміщена Вікіпедія) є виняток для освітніх матеріялів, якщо ті використовуються «сумлінно» (або «добропорядно»). і це накладає певні обмеження на те, як саме, описані тут: [[Вікіпедія:Критерії добропорядного використання]]. відповідно, коли ми вантажимо невільні файли, ми повинні перевірити, що цей невільний файл відповідає усім десяти вимогам (так, це бюрократична вимога, яка не повинна бути простою, бо використання невільних файлів не має бути простим, а обґрунтованим і дійсно-дійсно потрібним). отже, [[:Файл:Лого ПВД "Твердиня".jpg]]:
  +
:* 1. '''Немає вільної заміни''' — так, нема. це логотип видавництва
  +
:* 2. '''Увага до комерційної цінності''' — так, використання лого у статті Вікіпедії не применшує цінності самого лого
  +
:* 3. (а) '''Мінімальне використання''' — так, у статті один невільний файл
  +
:* 3. (б) '''Роздільність/якість відтворення''' — так, невелика роздільність
  +
:* 4. '''Верифікованість''' — так, лого взято із самого сайту http://tverdyna.ucoz.ua/
  +
:* 5. '''Енциклопедичність''' — так, якщо видавництво значиме, то і логотип його може бути у Вікіпедії
  +
:* 6. '''Вимоги до файлу''' — так, це цілком «сумлінне» використання, можна написати чому саме потрібен файл
  +
:* 7. '''Застосованість''' — так, ілюструє статтю
  +
:* 8. '''Значущість''' — так, допомагає ідентифікувати основний об'єкт статті
  +
:* 9. '''Обмежене розміщення''' — так, розміщений тільки у статті (не у шаблоні тощо)
  +
:* 10. (а) '''Коректне посилання на джерело і позначення власника авторських прав''' — так, ці дані є, або можна взяти із сайту
  +
:* 10. (б) '''Відповідний шаблон-ліцензію групи «Добропорядне використання», такий, що уточнює вжитий критерій''' — нема шаблону-ліцензії у машинозчитному форматі ({{tl|логотип}}), але це легко виправити: достатньо відредагувати опис файлу у замість тексту «лого видавництва» вставити <nowiki>{{логотип|ПП «Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня»}}</nowiki>
  +
:* 10. (в) '''Для кожної статті, що використовує невільний медіа-файл, на сторінці опису файлу має бути обґрунтування на підтвердження заявленого критерію сумлінності''' — нема обґрунтування на підтвердження заявленого критерію сумлінності. але це теж легко виправити: достатньо відредагувати опис файлу і додати заповнений шаблон {{tl|Обґрунтування добропорядного використання}}
  +
::і це все, що Вам потрібно зробити — змінити опис. коли Ви вантажили файл, то вказали, що права належать комусь іншому. а можна було одразу оформити як невільний файл. у випадку з логотипами (які переважно є захищеними) найчастіше ми можемо їх вантажити тільки як невільні файли. якщо потрібно щось пояснити краще, то напишіть. спробую --[[user talk:antanana|アンタナナ]] 11:00, 3 січня 2019 (UTC)

Версія за 11:00, 3 січня 2019

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Вакуленко-К. Володимир!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

--Ваѕеобг.вн. 16:15, 6 березня 2013 (UTC)

Статус Файл:Сергієнко Володимир.JPG

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Сергієнко Володимир.JPG. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 15:18, 6 березня 2013 (UTC)

Поясніть, що конкретно я маю додати до фавйлів, бо я маю права на ці фотографії. дякую.

Привіт. Тут справи такі: якщо Ви є автором зображень, то Ви маєте право їх ліцензувати під однією із вільних ліцензій, і бажано такі файли вантажити на Вікісховище — таким чином файли будуть доступні для викоистання не лише в україномовній Вікіпедії, а й у всіх інших мовних розділах Вікіпедії, а також у всіх мовних розділах таких проектів як Вікіцитати, Вікіновини, Вікіджерела, та інших проектах Фонду Вікімедіа. Якщо файл не сворений Вами, але Ви можете отримати дозвіл на його використання, то оформіть дозвіл так як сказано на Вікіпедія:Дозволи та також вантажте на Вікісховище. Якщо ж Ви бажаєте завантажити чуже невільне фото без дозволу, то це можна робити лише тоді, коли воно відповідає критеріям добропорядного використання так, наприклад, неможливо обґрунтувати використання фото живих публічних осіб, бо можна легко піти і сфотографувати їх (або ж це може зробити хтось інший). Про те як оформлювати невільні файли Ви побачите у правилі. Що треба завжди робити то це вказувати автора (якщо Ви автор то вказувати на це, якщо він невідомий то казати, що невідомий), джерело (аналогічно — якщо власна робота, то треба про це сказати), ліцензію (для власних робіт обираєте одну із вільних самі), опис та час створення. Ви, бачу, дооформили файл, якщо автор дійсно Ви, то наче все гаразд, але краще його перевантажити на Вікісховище, а локальний вилучити (все одно це потім робитимуть інші, але якщо Ви зробите це самі, то позбавите інших людей зайвої мороки). --Ваѕеобг.вн. 16:32, 6 березня 2013 (UTC)

Я вніс всі правки, які від мене вимагалися. Чесно кажучи забув як все робити з фотографіями. Так що можете зняти заборони на них. Фото мені надано самим Сергієнко Володимиром (як і стаття, яку я в деякій мірі опрацював). Решта - то вже робота більш досвідчених людей. Я в цих цензуруваннях вже стомився. Принаймі такі критерії є у кожному видавництві. Упорядник збирає матеріял і доводить його до стану можливости. Далі справа за коректором і редактором. — Це написав, але не підписав користувач Вакуленко-К. Володимир (обговореннявнесок).

Якщо є дозвіл, то оформіть так як сказано на Вікіпедія:Дозволи. Тобто та людина повинна надіслати електронного листа. --Ваѕеобг.вн. 16:56, 7 березня 2013 (UTC)

Лист від Володимира Сергієнка стосовано цього фото(перепрошую, направду роботи маю сташенно, тож, нажаль, не маю часу розібратися з отими заувагами до пуття що кажете. Я не знаю куди там правити вже): фотография сделанна :Simone Uthleb в издатетльстве Eulenspiegel Verlagsgruppe, Neue Grünstr. 18, 10179 Berlin для открытого доступа в некомерческих целях права принадлежать мне.

Таке от питання. Якщо файл належить Володимиру Сергієнко і він люб'язно мені предоставив це фото для вільного розповсюдження. Згідно вимого я поставив все, що від мене вимагалось, то чому цей файл ісосі в статусі: на вилучення? Вам бракує знання німецької мови? Це не робить ВАМ авторитетности. Якщо надумали вилучати - вилучайте. Все що від мене вимагалося - я вніс, а от тілько німцям певно надішлю ті санції, які застосувалися щодо фото. Най їхні вікіпідісти розсудять нас. З німецькою не хвилюйтеся - мені переклядуть. Дякую.

привіт. перепрошую, що втручаюся у цю давню розмову. вільна ліцензія у Вікіпедії передбачає дозвіл і на комерційне використання. чи можливо із автором спілкуватися англійською? якщо дасте мені контакти, я можу спробувати пояснити про те, який саме дозвіл потрібен --アンタナナ 01:09, 6 січня 2017 (UTC)

Вітаю! Ця стаття потребує знищення з україномовної Вікіпідії. По-перше, створював я її давно. Сергієнко подав про себе не повністю правдиву інформацію. Уточнити не можливо, так як він зараз повноцінно сповідує узкій мір там з Німеччини і з ним ніхто спілкується. Навіщо нам стаття про ватника? 2. До Міжнародній літературної премії ім. Олеся Ульяненка Сергієнко не мав і не має ніякого відношення. Про це можуть підтвердити всі ті, хто має пряме відношення до цієї премії. Так, потрібна була йому фішка і оргкоміт вирішив на початку, що най буде. Жодного спонсування чи допомога зв'язками від нього не поступала. Так, горілку попити на Форум Видавців приїздив. PS. Вибачте за сільську говірку. Я прихворів, голова зовсім логічно не варить. Вакуленко-К. Володимир 23;28, 27 січня 2017 (UTC)

Статус Файл:Presskonferenz.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Presskonferenz.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Ваѕеобг.вн. 15:19, 6 березня 2013 (UTC)

Доброго дня! Правки внесені на цю фотографію. Перевірте ще раз. Якщо щось потрібно - пишіть. Дякую.

доброго! на жаль, тут теж виглядає, що потрібен дозвіл від автора --アンタナナ 01:11, 6 січня 2017 (UTC)

Вакуленко Володимир Володимирович

Вітаю! Анонім додав до картки статті, що Вакуленко Володимир Володимирович помер 27 березня цього року. Сподіваюсь, що це «перебільшення». Ви щось знаєте? --Олег (обговорення) 18:04, 28 грудня 2016 (UTC)

Тиждень нумізматики

Вітаю, колего. Серед Ваших інтересів побачив нумізматику, тому пропоную Вам долучитися до Тижня нумізматики. Мета тижня та заохочення описані на тій сторінці. --Brunei (обговорення) 21:15, 4 січня 2017 (UTC)

Вітаю! Можу взятися по пам'ятних монектах євро. Маю достатньо інформації по 2-єврових монетах. Єдине що мені потрібна буде допомога з вікістилітикою. Я не філолог, иноді роблю технічні помилки. 2. Ніде не бачив теми про ан'южели, сувенірні монети. фантазійні монети. Тема богата на купу цікавого за останні роки. Єдине що, ніде не можу знайти інформації хто виробник. Скани маю власні - дещо додаю до колекції. Можу попрацювати по ан'южелах теж. 3. Теж не бачив жодної теми по німецьким, французьким, іспанським нотгельдам. Цією темою не захоплююся, але все ж таки. Я про металеві сурогати монет. Адже в Німеччині більше 1000 різновидів періоду до Веймарської республіки. 4. Ще така тема (інформацію маю по цій "монеті"): Що робити з самовільними монетами? Ця монета (див. скан) певний час знаходилася в обігу в Іспанському місті, аж поки хтось з нумізматів не з'ясував, що її не існує в офіційному випуску. 4. Яку роль виконують місцеві гроші такі як польські сучасні місцеві дукати, чи нідерландські рембранти? Скільки не шукав цих тем - не знаходив ніде.

Дякую. Я слабкий теоретик нумізматичної справи, більше аматор-практик, про самовільні монети знаю лише, що це типова екзонумія. Варто писати про те, про що є джерела (книжки, он-лайн ресурси). Цікаво все, аби були надійні джерела. Зі стилістикою будемо допомагати. Зокрема, прошу підписуватися в обговореннях таким чином: --~~~~ (кнопка з ручкою і підписом на верхній панельці). --Brunei (обговорення) 19:00, 7 січня 2017 (UTC)

Гаразд. Я зараз з рецензіями та з деякими проектами закінчу десь до ст.нов. року, потім дивитимусь що є, що можу доповнити, а що загалом робити нове. Я колись по селах Ізюмщини так працював. Потім в зв'язку з переїздом джерела втратив. Щодо єврових монет, з яких почну. Я ніби по пам'ятних 2-євриках маю достатньо інформації. Джерела? Думаю посилання з сайтів банків буде достатньо. --Користувач:Вакуленко-К. Володимир

Про дінари та дірхеми

Доброго дня. Подивився завантажені Вами світлини. Супер. Але є маленьке побажання...Вказуйте крім номіналу, також емітента, а також рік. Як земляк-земляку кажу, ось наприклад, буде в мене бажання відсканую монети (беремо за приклад реал Ірану). Далі, як назвати світлину? Бо багацько мусульманських держав карбували реали. Тож, вказуємо державу. Вказав. Але деякі держави карбують гроші не день, і не рік, і не століття. Тож вказувати рік випуску. Це краще зробити у назві. Також бажано робити опис світлини, чи малюнку. Бо, звичайно гарно коли світлини будуть використовуватися не тільки у УкрВікі а у також іншомовних Вікі. А для цього треба зробити припустим, опис англійською. Це моє побажання. Українське повинно бути не просто гарним, а й таким, що можуть використовувати в інших розділах. Бо, коли українське використовують, це бнус Україні. Моральний, але бонус. Ви як автор світлин, можете це зробити без зайвих питань. Успіху вам. Світлини гарні, але багацько тих хто розуміється у хиджрі? Я цю систему на Персидській затоці вивчив...але таких меньшість.--Blitz1980 (обговорення) 18:06, 12 січня 2017 (UTC)

Дякую на доброму слові, але... Я все зробив, що міг. До того ж світлинами не охоче з нами діляться, тому їхні правила переназивати англійською. Моя ж мова українська. 2. Я вказав рік карбування як Гірджи, так і н.е. 3. Що зміг, те й зробив. Більше інформації по тих монетах, нажаль, не маю. Арабського письма не розумію і що саме написано на монетах - дослівно не знаю. Інформації теж не бачив з точним описом монет. --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 20:17, 12 січня 2017 (UTC)

Ви зробили дуже гарно! Як візуалізація, я взахваті. Я казав, не про назву, а про опис. У насві:1) номінал,2) країна (емінент), 3) рік випуску. Не в мові справа, а в тому, що "10 дірхемів"....це...Якось нерозбірливо. Українською, але добавити дані у назву. Ось подумайте, зміниться вигляд монет. Ви зробите ще малюнки, а як їх називати будуте. До вже є 10 дірхемів. Не ображайтеся, просто дав пораду.--Blitz1980 (обговорення) 18:25, 12 січня 2017 (UTC) Наприклад "5 дірхамів, срібло.jpg". Все, опис такий же. Чиї гроші? Якого року? І так далі.--Blitz1980 (обговорення) 18:28, 12 січня 2017 (UTC)

Зрозумів, але то не зараз працюватиму над фото. Надалі матиму на увазі. Зараз теж готую важливу статтю знову ж по нумізматиці. Тим пак, коли одна з монет - прикраса моєї колекції, що напрочуд приємно. --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 20:32, 12 січня 2017 (UTC)

Гаразд. Успіхів Вам! Чим більше ілюстрацій, тим краще! ще раз успіхів. --Blitz1980 (обговорення) 19:10, 12 січня 2017 (UTC)

Марка Південно-Західної Африки

Доброго дня. У вашій статті ви написали

Марка Південно-Західної Африки (нім. Gutschein) — грошові знаки (купони), які виготовлялися...

Це не зовсім коректно, бо прийнято у дужках давати мовою оригіналу. Слово гутшайн позначає товарний купон. У цьому випадку у статті має бути написано таким чином:

Марка Південно-Західної Африки — грошові знаки (купони, нім. Gutschein), які виготовлялися...

--Divega (обговорення) 19:20, 24 січня 2017 (UTC)

Цілком згоден, зауваги прийняті. Виправив і трішки поліпшив. Дякую. Вакуленко-К. Володимир(обговорення) 21:35, 24 січня 2017 (UTC)

Подяка

Numismatics Barnstar Hires.png
За участь у Тижні нумізматики
Дякуємо Вам за участь у Тижні нумізматики у Вікіпедії! Завдяки вашій наполегливій праці наш проект збагатився новими статтями про монети й банкноти. Вакуленко-К. Володимир, ця нумізматична зірка — символічна вдячність за ваш внесок. Але найближчими днями Вам прийде лист щодо реальних сувенірів, отож перевірте, чи Ваш вікі-запис під'єднаний до робочої пошти. ) Наснаги Вам, пишіть ще!
--Brunei (обговорення) 19:06, 31 січня 2017 (UTC)

А крім того я ось думаю: чи не зорганізувати нам спільний проект для продовження координації роботи, обговорень і всього такого корисного. Що скажете?--Brunei (обговорення) 19:06, 31 січня 2017 (UTC)

Brunei (обговорення) Дякую, а я далі працюю. Захопило. Вчора створив розлогу статтю про Марку союзних окупаційних військ, сьогодні над любекською маркою. Тільки не той текстик, що німці полінувалися. Там з 1200 років монетні угоди до марки. Точніше коли марка була ще грошово-ваговою одиницею. Ну і Історія Камеруну висить на мені. З маркою всією закінчу. А щодо спільного проекту... А чому б і ні. Куди мені дівати свої знання, якщо моїм дітям це нецікаво? З повагою - Вакуленко-К. Володимир 21:16, 31 січня 2017 (UTC)
Мої вітання! Побачив згадування Камеруну. Стара форма центрально африканських франків несла на собі вказування країни обігу. Отож були камерунські зразки франків (сучасні усі стандартизовані), якщо буде потрібно скажить, я сфотографую.--Blitz1980 (обговорення) 20:18, 31 січня 2017 (UTC)
Я трішки і в колекції свої маю монет. По Камерунській марці віднайшов матеріал. У нас в єдиних поки що є стаття зі сканами паперових марок. По франках працюватиму пізніше - хочу по марках розгребтися. Але в мене трохи не систематична колекція, тому скани потрібні будуть. Якщо їх ще немає на Вікі. Щодо історії. Матеріал маю, але поки що працюю по іншій статті. Закінчу з нею - повернуся до історії. З повагою -обговорення
 • Вітаю. Нарешті справа дійшла до сувенірів. Але не можу з Вами зв'язатися. Будь ласка, надійшліть мені Ваш мейл за допомогою вікі-пошти ("Лист користувачу" на бічній панелі, коли заходите на мою сторінку користувача). Дякую.--Brunei (обговорення) 15:30, 17 лютого 2017 (UTC)

Шаблон Edited у статті Історія Камеруну

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Історія Камеруну був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:00, 5 лютого 2017 (UTC) Вітаю! Розумію і немаю нічого проти, Потягнулись инші теми саме по моїй тематиці, тому редагування трохи заморожую, поки не закінчу. Або якщо хтось візьметься за історію Камеруну - я не проти. З повагою - Вакуленко-К. Володимир

Добра стаття

Доброго дня! Щодо зауважень до статті Вакуленко Володимир Володимирович, звичайно ж не хотів вас образити чи витягнути якусь таємницю. Проте, "Добра стаття" вимагає повного розкриття теми, і ваше природнє бажання не виставляти свою біографію на публічний огляд є перепоною для цього. Тому і виходить, що або стаття задовольняє вимогам до "доброї" або ми зберігаємо за людиною право надавати лише те, що вона вважає за потрібне. Тому про живих людей написати “добру” статтю дуже важко, принаймні до моменту, поки людині вже становиться байдуже до оцінок інших людей. Сподіваюсь, що це не вплине на ваше бажання, щодо розвитку Вікіпедії. Ваші статті із нумізматики дійсно гарні, і особисто мені було приємно їх перечитати.--Geohem 08:44, 2 березня 2017 (UTC) Ні, я не припиню писати по нумізматиці статті. Старшого не цікавить соє захоплення з дитинсва, а молодший аутист. Я щодня не знаю що з ним буде завтра. хоча виховую його як повноцінну дитину з повноцінним дитинством. То куди я діватиму свої знання? Мені шкода свого досвіду, та і, власне... Більшість нумізматів використовують застарілу "ліниву" інформацію. На сьогодні дуже мало, особливо серед відчизняних, справжніх фахівців у нумізматиці. Просто трохи спочину - в мене зараз купа біготні, а для написання статті потрібна зосередженість. Щодо статті про мене. Задумався. Рано чи пізно доведеться писати ранню біографію - ніхто з села після моєї смерті не витягне її. Можливо помру забутим, а можливо і стану класиком - адже в шкільну позакласну літературу та, наприклад, в Києво-могилянці мене давно досліджують. Тому писатиму її. Я по-житті так і лишився пофігістом (вибачаюсь за панківський сленг) - мені, насправді, байдуже що про мене думають. До речі, певно помітили, що з 9 книг скани я не всі виставив. Назва книги вульгарна, видавалися коштом анархічного угрупування як в знак антицензури. Але я до всього і дитячий письменник, тому враховую й той факт, що мою сторінку й діти дивляться. Отак і в біографії. Я постійно різний, хоч і не змінюю своїх переконань ніколи. З повагою - --wkw (обговорення) 12:51, 2 березня 2017 (UTC)

Дякую за розуміння! Вам же творчої наснаги та терпіння! З повагою --Geohem 16:14, 2 березня 2017 (UTC)

Налаштування

Вітаю. Перепрошую, не встиг вчора відповісти. Отже, зайдіть у свої налаштування — вони розташовані у верхньому меню між Вашим закладками «Список спостереження» і «Обговорення». Перейдіть на підсторінку «Додатки». У розділі «Перегляд» поставте галочку біля «Виділяє перенаправлення тлом кольору кістки, та червоним тлом — посилання на неоднозначності.» Внизу цієї сторінки натисніть «Зберегти». Крім того, я Вам раджу створити підсторінку Користувач:Вакуленко-К. Володимир/vector.js і додати до неї скрипт keyblayout.js. Можете просто скопіювати з моєї підсторінки Користувач:Mr.Rosewater/vector.js. Це дозволить Вам бачити, підсвічені жовтим суміші розкладок. У Ваших статтях вони зустрічаються. Наприклад, візьмемо статтю Марка Союзного військового командування. У розділі «Окупаційні марки Тризонії» написано «Форбeс» замість «Форбес». Або у розділі «Монети» «paйхспфеніг» замість «райхспфеніг». Виглядає однаково і читати можна, але передостання літера у слові «Форбeс» там не українська «е» а латинська «e». А у слові «paйхспфеніг» перші дві літери «pa» латинські, а не українські «ра». Ще у слові «cуперінтенданта» «c» латинське. Чим це погано. По-перше, не працюватиме пошук, якщо Ви, або хтось шукатимете ці слова українськими літерами у статті, або взагалі захочете знати, де вони згадуються в українському розділі. По-друге, якщо Ви вікіфікуєте, наприклад, слово paйхспфеніг, ніхто не потрапить на статтю райхспфеніг. Я навмисне не повиправляв ці помилки, але не для того, щоб вкусити Вас. Я бачу, що Ви цього ще не знаєте, і мені здалося, готові навчитися, тому хочу поділитися своїми знаннями. Я сам, колись цього не знав й колеги не стали прибирати за мною, а просто навчили. Здається, від цього стало всім тільки краще. --Олег (обговорення) 09:34, 2 березня 2017 (UTC)

Гм... Але яким чином вибиває латинка, коли я не користуюся нею при написанні україномовних слів? Це що, таке от навмисне? ПС. Прибрав вчорашній дискус - забагато слів, а суть я й так зрозумів. Дякую, скористаюся.--wkw (обговорення) 12:54, 2 березня 2017 (UTC)

Ух! Крута штука. Дякую щирезно. Тепер масло-масляне можна знаходити легко. Відкрив 1 свою статтю. 1 упіймалося. Тепер набагато зручніше в редагуванні буде. А загалом ще перегляну налаштування. Останній раз я їх переглядав певно ще коли реєструвався. Ну і трішечки легше з певними тепер налаштуваннями відпадтрулювати. Радитиму й иншим. З повагою --wkw (обговорення) 13:19, 2 березня 2017 (UTC)

Мені важко сказати, чому у Вас вибиває латинка. За себе можу сказати, що таке буває, коли я копіюю звідкись. --Олег (обговорення) 15:50, 2 березня 2017 (UTC)

Номінація статті Марка Союзного військового командування

Вітаю. Не хочу там писати багато зайвого. Вибачте, я, мабуть, не зрозуміло ставлю питання. Звичайно, я дивився список джерел, якими Ви користувались. Я помітив там одне, ймовірно, україномовне джерело «Олег Клименко. Союзницькі емісії воєнного командування західних держав і СРСР у Німеччині після закінчення Другої світової війни» у розділі «Література», але у мене воно, на жаль, чомусь не відкривається. Під Вашими словами «Є непогані рідною мовою дослідження» можна зрозуміти (принаймні мною): 1) Україномовні дослідження, опубліковані в авторитетних джерелах, на які Ви посилаєтесь; 2) Ваші власні дослідження, вперше опубліковані в номінованій статті. Останні підпадають під визачення оригінальних досліджень — тому, враховуючи недоступність єдиного україномовного джерела, я уточнював, що саме Ви мали на увазі. З Вашої відповіді, я здогадуюсь, що Ви все-таки маєте на увазі дослідження рідною мовою із списку джерел. Ваша відповідь «А чому Ви саму статтю не передиветесь за вказаними джерелами, якими користувався я?» виглядає як зустрічне питання з присмаком звинувачення. Скажіть, будь ласка, моє питання Вас чимось образило? Якщо так вийшло — дуже перепрошую, я, справді, цього не хотів. У мене немає ніяких причин бажати Вам дошкулити. Та й сама стаття, чесно кажучи, мені подобається. Тому це було просто уточнення і нічого більше. Прошу Вас, припускайте добрі наміри. --Олег (обговорення) 14:31, 4 квітня 2017 (UTC)

Ось вже місяць як я жахливо хворію. В мене розсосередженість думки, постійний нервоз ну і купа всього неприємного. Пробую "вилікуватись" фізичною працею, але... навіть у своїй темі я зараз не можу зосередитись і перекласти, нарешті, текст для статті. Так і висить 2 тижні. Тому якщо когось ображаю - прошу не гніватись. Я сам не розумію, що зараз зі мною відбувається. Я зараз подивлюся чи скачана в мене ця книга. Пам'ятаю, що була в ПДФ. Якщо вона є - відпишіть приватним листом і вкажіть мейл. Я перешлю Вам її. --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 09:05, 5 квітня 2017 (UTC)
Там, мабуть, помінялася адреса посилання на статтю Клименка, або ще щось. Я замінив у статті активне, але не дійсне посилання на журнал «Мандрівець», де надрукована вказана стаття. Не варто мені її відсилати. Тема цікава, але досить того, що я почитав у Вашій статті. Я вірю, що Ви добропорядно використовували інформацію з АД. Якби Ви просто відповіли, що мали на увазі україномовне АД, а не власне ОД — питання відразу було б закрите. Зичу Вам найскорішого одужання. --Олег (обговорення) 08:20, 6 квітня 2017 (UTC)
Дякую за розуміння. Є в мене скачана ПДФ. Загалом я намагаюся завжди скачати. Буває чистиш кеш і забуваєш за сторінки, а ПДФ нікуди з компа не зникне. Створював енциклопедично, тому брав основне. Також не лише Клименком користувався. Він прекрасно написав про совіти, але в нього зовсім відсутня інформація про Французьку зону (натрапив випадково на нотгельди. відшукав інформацію), та і про Тризонію багато чого відшукав у доповнення в іноземних джерелах. Дякую, думаю завтра повернутися до недоробленої. Там переклад і я трішки гублюся. Ніби все легко, але такий стан. ПС. Роблю ще одну рідкісну статтю "Аахенська марка". А воно зараз і фізичної роботи наповнилось і з малим проблеми вирішував.


Вікіфікація дат

Пане Володимире, зверніть, будь ласка, увагу, що додавання Вами у статтях посилань на окремі роки є надлишковою вікіфікацією. --Олег.Н (обговорення) 06:34, 8 травня 2017 (UTC)

Та я знаю. Робили вже зауваги, То якось взимку займуся "чисткою" років. Зараз часу бракує. А в нових статтях надлишково не вікіфікуватиму. З повагою - --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 06:45, 8 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

”== Кандидати у добрі статті ==

Вітаю! Я помітив, що протягом останнього часу ви номінуєте багато статей у добрі. Прошу ставити на кандидатів шаблон {{Кандидат у добрі статті}}. --Lystopad (обговорення) 14:47, 30 травня 2017 (UTC) Вибачте, наступного разу враховуватиму--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 21:22, 31 травня 2017 (UTC)

Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Місяць фантастичних творів 2017 тощо

Вітаю, вже розпочалася реєстрація щодо участі у місячнику фантастики, що офіційно стартує незабаром, для участі в тематичнику запрошую зареєструватися на його сторінці.--Yasnodark (обговорення) 14:37, 11 вересня 2017 (UTC)

Дякую за запрошення, але я до фанастики не маю жодного відношення. З повагою --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 22:02, 11 вересня 2017 (UTC)

Щодо нумізматики по Улус Джучі, загалом монголах

Ніколи не думав, що мене так захопить тема Улусу Джучі та супутніх улусів. Не моя тема ні в історії, ні в нумізматиці. На сьогодні не існує жодного повного каталогу монет, я намагаюся його створити. Тим пак арабська мова мені далася не так вже й важко, хоча зі сканів монет зчитувати назви то ще незрозуміло з деяких екземплярів. Я люблю відчувати реальність на доторк. Тож я про що. Реально міг би видати книгу, так де ж підходяще видавництво знайти, коли відчизняні науковці, як і наша більшість літераторів, живуть в стилі первісного ладу і щось нове нікого не цікавить. А нового купа - я багато чого познаходив того, чого не знайшли історики по темі монголів. Насправді, щось в мені інтуіктивне - не знайти для мене якусь інформацію - такого не було ще. Тим пак в мене є, згідно купи досліджень, суттєві докази звідки походить московська "Русь", доказ про міф "Вєлікаго княжества" Московського, доказ про міф походження їхніх грошових одиниць (зокрема копійки і полтіни) ну і решта цікавих фактів. Також є припущення про походження московитів від монголів, про створення саме ними улусу Джучі, та ин. речі. Фактично більшість матеріалу по нумізматиці я опрацював - лишилися Ільхани, Монгольська імперія, Кавказ та ще трохи на всю зиму. А можливо все ж таки знайдеться видавець серед вікіпедистів, якого зацікавлять не банальні речі? Матеріал не маю бажання ховати від людей, але маю бажання його оприлюднити і в друкованому вигляді. ПС. Я важкий на спілкування - тому мене цікавить конкретика. Щиро - --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 17:14, 5 листопада 2017 (UTC)

Місяць Азії

Привіт. Ви скоріше за все потрапили на банер з помилкою в посиланні — ви через це записались на сторінці 2016 року. Цьогорічний Місяць Азії тут: Вікіпедія:Проект:Тематичний_тиждень/Місяць_Азії_2017 — перенесіться будь ласка. Дякую! --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:49, 7 листопада 2017 (UTC)

Дякую щиро. Чомусь банер вибиває минулорічний. Я не став вже шукати - думав похибка адмінісраторів. Переніс зі старої сторінки на нову. З пов. --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 12:11, 7 листопада 2017 (UTC)

Кандидати у добрі статті

Вітаю! Ви пишете чудові статті, але такий стиль спілкування тут просто неприпустимий. Я Вас дуже прошу почитати офіційні правила цього проекту Вікіпедія:Неприпустимість образ, погроз і агресії і Вікіпедія:Етикет. «Пам'ятайте, що будь-який користувач Інтернету має доступ до полеміки, що ведеться на сторінках обговорень. Поведінка кожного користувача під час роботи у Вікіпедії впливає на авторитет Вікіпедії в цілому. Будьте доброзичливі, а також завжди зберігайте спокій і гідність.» Сподіваюсь на розуміння. --Олег (обговорення) 19:14, 25 січня 2018 (UTC) Вибачте, коли людина хапає за живе - це теж неприпустимо. Тим пак я витримав усі правила і жодних образ там не написано. А загалом Коцюба належить до тих людей, які щось на копійку зроблять, але розфуфиряться на павича наповну. Мої статті Ви знаєте. Їх перекладають на инші мови - помічав не раз. Мені цікаво щось нове досліджувати, тому перегортаю купу матеріалу. Двоголовий орел чужа стаття була, де-факто створена неохоче - розумію автора. Але дана тема близька до моїх. Я хочу знати правду і донести її людям. Далі. У нас офіційна зневага до ворога. Якщо ми покажемо коцюбину слабкість - буде знову історія повторюватись. Тому вікіпедія це, чи щось инше - їм варто дати зрозуміти, що їхній шлях лише єдиний: Чемодан, вокзал і геть! Усім, вони є зайдами, а не громадянами України, яких створила історія особливо за останні 100 років. Ну і 3. Коцюба провокує конфлікт заради власного чорного піару, а не для того, щоб зробити зауваги. Типу, ось подивіться який я правильний. Я вмію створювати небувалі статті, але не вмію спілкуватися з людьми. Він цим користується, бо далі "кандидатів" він не лізе, бо там не помітно. Я добре вмію аналізувати і до того ж не варто забувати, що я дослідник, а отже перед тим як сваритися я дивлюся на пророблену роботу дописувача. Ну десь отак. А конфліктую я з такими елементами щодня і в реальности, тому для мене це звично виводити людей на чисту воду. Він же і в патрульні потрапив, бо висиджувався в "кандидатах" та зауваги робив. Його помітили--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 19:44, 25 січня 2018 (UTC)

Запрошення

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:03, 1 листопада 2018 (UTC)

Дякую за запрошення. але я не потягну таку тему. Відверто -- бракує знань--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 22:50, 15 листопада 2018 (UTC)

Місяць Української революції та державності

Coat of Arms of UNR-2.svg
Ukrainian revolution 1917-1921 monthly contest logo-02.png

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 20:22, 15 листопада 2018 (UTC)

Щодо Файл:Лого ПВД "Твердиня".jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Лого ПВД "Твердиня".jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 22:18, 1 січня 2019 (UTC)

Шановний, образа прихована Ну то видаляйте. Зробіть сторінку порожньою, щоб її ніхто не читав. Мені не подобається диктатура будь-де, тому розуміння не буде. Хоч забаньте, але я принципово лишусь при своєму.--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 09:41, 3 січня 2019 (UTC)
@Вакуленко-К. Володимир: привіт! і Вас із Новим роком! даруйте, що втручаюся. давайте не сердитися у третій день нового року :) Ви були завантажили файл, який не відповідає вимогам до файлів у Вікіпедії. інший користувач вказав на це. навіщо ображати людину, яка просто вказала, що є помилка? це повідомлення є стандартним. є щось конкретне, що Вас у самому тексті образило? можна ж врахувати й переписати текст, щоб текст читався якось не так… гостро?
щодо самого файлика. Вікіпедія є некомерційним проєктом, який орієнтований на освіту та поширення знань. оскільки освітні послуги надає не тільки держава (адже є комерційні навчальні заклади, репетитори тощо), то матеріяли у Вікіпедії мають використовуватися вільно (поширюватися, змінюватися, й можна навіть використовувати з комерційною метою). отже, файли (відео-, аудіо- та фото) теж мають використовуватися вільно (і переважно саме так це і є). але з цим трохи складніше: як можна дати уявлення про логотипи компаній, наприклад. описати логотип словами? у законодавстві США (нагадаю, що саме там є організація, якій належать сервери, де розміщена Вікіпедія) є виняток для освітніх матеріялів, якщо ті використовуються «сумлінно» (або «добропорядно»). і це накладає певні обмеження на те, як саме, описані тут: Вікіпедія:Критерії добропорядного використання. відповідно, коли ми вантажимо невільні файли, ми повинні перевірити, що цей невільний файл відповідає усім десяти вимогам (так, це бюрократична вимога, яка не повинна бути простою, бо використання невільних файлів не має бути простим, а обґрунтованим і дійсно-дійсно потрібним). отже, Файл:Лого ПВД "Твердиня".jpg:
 • 1. Немає вільної заміни — так, нема. це логотип видавництва
 • 2. Увага до комерційної цінності — так, використання лого у статті Вікіпедії не применшує цінності самого лого
 • 3. (а) Мінімальне використання — так, у статті один невільний файл
 • 3. (б) Роздільність/якість відтворення — так, невелика роздільність
 • 4. Верифікованість — так, лого взято із самого сайту http://tverdyna.ucoz.ua/
 • 5. Енциклопедичність — так, якщо видавництво значиме, то і логотип його може бути у Вікіпедії
 • 6. Вимоги до файлу — так, це цілком «сумлінне» використання, можна написати чому саме потрібен файл
 • 7. Застосованість — так, ілюструє статтю
 • 8. Значущість — так, допомагає ідентифікувати основний об'єкт статті
 • 9. Обмежене розміщення — так, розміщений тільки у статті (не у шаблоні тощо)
 • 10. (а) Коректне посилання на джерело і позначення власника авторських прав — так, ці дані є, або можна взяти із сайту
 • 10. (б) Відповідний шаблон-ліцензію групи «Добропорядне використання», такий, що уточнює вжитий критерій — нема шаблону-ліцензії у машинозчитному форматі ({{логотип}}), але це легко виправити: достатньо відредагувати опис файлу у замість тексту «лого видавництва» вставити {{логотип|ПП «Поліграфічно-видавничий дім «Твердиня»}}
 • 10. (в) Для кожної статті, що використовує невільний медіа-файл, на сторінці опису файлу має бути обґрунтування на підтвердження заявленого критерію сумлінності — нема обґрунтування на підтвердження заявленого критерію сумлінності. але це теж легко виправити: достатньо відредагувати опис файлу і додати заповнений шаблон {{Обґрунтування добропорядного використання}}
і це все, що Вам потрібно зробити — змінити опис. коли Ви вантажили файл, то вказали, що права належать комусь іншому. а можна було одразу оформити як невільний файл. у випадку з логотипами (які переважно є захищеними) найчастіше ми можемо їх вантажити тільки як невільні файли. якщо потрібно щось пояснити краще, то напишіть. спробую --アンタナナ 11:00, 3 січня 2019 (UTC)