Відмінності між версіями «Вікіпедія:Заявки на права адміністратора»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Рядок 33: Рядок 33:
 
#: в англійців тиждень на ВП:ВИЛ пройшов, закрили номінацію. А ми вже 9 иімяців чекаємо...--[[User:Dimon2711|<span style="color:blue;">'''Di'''</span>]]<sup>[[User talk:Dimon2711|<span style="color:red;">'''Mon'''</span>]]</sup><sub>[[Special:Contributions/Dimon2711|<span style="color:green;">'''2711'''</span>]]</sub> 21:15, 19 травня 2019 (UTC)
 
#: в англійців тиждень на ВП:ВИЛ пройшов, закрили номінацію. А ми вже 9 иімяців чекаємо...--[[User:Dimon2711|<span style="color:blue;">'''Di'''</span>]]<sup>[[User talk:Dimon2711|<span style="color:red;">'''Mon'''</span>]]</sup><sub>[[Special:Contributions/Dimon2711|<span style="color:green;">'''2711'''</span>]]</sub> 21:15, 19 травня 2019 (UTC)
 
# За відповідями. Просто фальсифікація джерел. Будучи впійманим, Ви робите найгірше — викручуєтесь. Під час перевірки вдаєтесь до делікатних спроб водити за носа (назвати чорне білим, видати частковий переклад за «власну» статтю). Усі перелічені моменти критично несумісні адмінроботою. Плюс, незрозуміло, який Ви автор — у Вас виключно переклади. Приклади «власних статей» такі, що краще б їх не було. Ви недооцінюєте серйозність нашого проекту. Я би навіть сказав, зневажаєте його.--[[User talk:Aeou|Aeou]] 05:59, 20 травня 2019 (UTC)
 
# За відповідями. Просто фальсифікація джерел. Будучи впійманим, Ви робите найгірше — викручуєтесь. Під час перевірки вдаєтесь до делікатних спроб водити за носа (назвати чорне білим, видати частковий переклад за «власну» статтю). Усі перелічені моменти критично несумісні адмінроботою. Плюс, незрозуміло, який Ви автор — у Вас виключно переклади. Приклади «власних статей» такі, що краще б їх не було. Ви недооцінюєте серйозність нашого проекту. Я би навіть сказав, зневажаєте його.--[[User talk:Aeou|Aeou]] 05:59, 20 травня 2019 (UTC)
  +
#:Скоріше, те, що ви зараз написали - це "фальсифікація" моїх відповідей. Кожен може їх прочитати розділом нижче. Те, що мій внесок складається переважно із перекладів, я не приховую. Якщо є нормально написана стаття у іншій вікіпедії, то я не бачу нічого погано у тому, щоб її перекласти. Там, де це було необхідно, я використовував додаткові джерела і переписував або дописував статті. Вам не сподобалось, що статтю, яка містить близько 20% інформації з польської вікіпедії названо "власною"? Вам не подобаються переклади з інших вікіпедій? Вам не подобається мій внесок? Нічого не маю проти. Це теж ваше право. Вас чимось дратують мої відповіді? Я не намагався ні вам сподобатись, ні "викрутитись", писав я було. Факти, зазначені у статті, я перевірив, і вони відповідають наведеним у статті джерелам. --[[Користувач:Tespaer|Tespaer]] ([[Обговорення користувача:Tespaer|обговорення]]) 08:47, 20 травня 2019 (UTC)
   
 
==== {{Утримуюсь}} ====
 
==== {{Утримуюсь}} ====

Версія за 08:48, 20 травня 2019

Скорочення
ВП:ЗПА

Архіви
Статистика ·  2019 ·  2018 ·  2017 ·  2016 ·  2015 ·  2014 ·  2013 ·  2012 ·  2011 ·  2010 ·  2009 ·  2008 ·  2007 ·  2006 ·  2005
Заявки на позбавлення
прав адміністратора

Будь ласка, додавайте нові заявки знизу.

На цій сторінці користувачі можуть подавати свої кандидатури на отримання прав адміністратора. Рішення щодо присвоєння статусу приймається спільнотою голосуванням (для цього необхідно 70% підтримки; детальніше з правилами голосування можна ознайомитися нижче). Права адміністратора надають бюрократи. Попередні голосування можна знайти в архіві.

Правила обрання адміністраторів

Адміністраторами можуть стати користувачі, які мають на момент висунення:

 • щонайменше 1000 редагувань в основному просторі,
 • щонайменше 3 місяці досвіду редагувань,
 • щонайменше 10 редагувань службового простору шаблон/Вікіпедія/довідка.

Кандидатура розглядається голосуванням.

Правила голосування:

 • Голосувати можуть лише зареєстровані користувачі, які на момент початку голосування мають:
  • понад 100 редагувань в основному просторі,
  • стаж у Вікіпедії не менше двох тижнів.
 • За себе не можна голосувати.
 • Голосування вважається легітимним, якщо проголосували щонайменше 5 користувачів (в тому числі голоси «Утримались»)
 • Голосування триває 1 тиждень з моменту особистого підтвердження кандидатом згоди на сторінці голосування. Якщо такої згоди нема, то голосування вважається недійсним.
 • Користувач обирається адміністратором, якщо набирає понад 70 % голосів «за» (з голосів «за» й «проти»).
 • У разі невдалої номінації або в разі позбавлення прав користувач може знову висунути свою кандидатуру не раніше, ніж через 60 днів.
Подати заявку на права адміністратора

Кандидатури на адміністратора: поточні голосування

Tespaer

Tespaer (обговореннявнесок (інформація про внесоквилучений)інформація про глобальний обліковий записстаттіфайлижурнали дій користувачажурнали дій над користувачем (блокуваннязміна прав)змінити права
Висунув: Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
Підтвердження згоди кандидата:Підтверджую.

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Tespaer 3 4 0 42.86% 19:08, 18 травня 2019 (UTC) тиждень триває 19:08, 25 травня 2019 (UTC)

Symbol support vote.svg За

 1. Буду першим — Alex Khimich 19:13, 18 травня 2019 (UTC)
 2. --Jphwra (обговорення) 19:32, 18 травня 2019 (UTC)
 3. нам ой як треба адміни. Тільки не забувайте, що окрім вандалзіму тут ще є купа проблем--DiMon2711 21:54, 18 травня 2019 (UTC)

Symbol oppose vote.svg Проти

 1. Досвіду трохи замало.--Анатолій (обг.) 22:07, 18 травня 2019 (UTC)
  у нас ак завжди: або замало, але заперечень немає, або забагато і купа конфліктів. Усе-таки я не помічав жодних неправильних дій збоку користувача, тому краще так, ніж ніяк. Та й підказати завжди буде не зайвим--DiMon2711 23:41, 18 травня 2019 (UTC)
 2. Переглянув створені статті, враження таке собі. Як це можна серйозно писати, що озеро називалось Гюґендорфер Зее, а потім "не мало назви" і тоді вже назване "Ватра"? Не надихають і дії з доробком інших - напр. рішуче перенесення більшої частини тексту статті Костева Пастіль на сторінку обговорення. Так, там кульгає стиль, але потенційний адмін сам не супер. Напр. у "Святі Казахстану" є фраза «національної єдності, заснованого на визнання загальної для всіх громадян системи цінностей». Ясно, що це невичитаний текст. Не знаю, щось важко однозначно голосувати "За". Може варто трохи ще набратись досвіду? Mykola Swarnyk (обговорення) 05:51, 19 травня 2019 (UTC)
  Mykola Swarnyk, щодо польського озера Ватра, то це дуже невелике озерце мене зацікавило в першу чергу назвою. Не так багато у Польщі (та в світі озер), назва яких походить від назви українського музичного фестивалю. Воно справді за німців мало офіційну назву Гюґендорфер Зее, а коли Кашубщина перейшла під контроль ПНР воно довгий час не мало офіційної назви (напевне через невеликий розмір). Щодо невичитаного тексту, дякую за зауваження, я переглядаю після перекладу свій внесок але інколи трапляються помилки. Щодо Костева Пастіль що б Ви могли порадити? Цей текст не містить джерел і пошук за джерелами не знаходить підтвердження викладеним фактам. --Tespaer (обговорення) 20:49, 19 травня 2019 (UTC)
  Ну дивіться, обидва посилання на geoportal.gov.pl не ведуть прямо на інформацію про озеро Ватра, більше того, пошук "Watra" на порталі дає 0 результатів. Третє посилання бите. А ви кажете, що чийсь матеріал не містить джерел. Несерйозно. Виходить, що "таких озер" справді небагато, практично нема, і наша радість передчасна. Якщо вже ви стверджуєте, що якимось чином відбулось перейменування польського озера з німецької назви прямо на українську, оминаючи польську - то це справді екстраординарний факт, який вимагає серйозних доказів - якоїсь географічної енциклопедії, серйозного довідника, можливо якихось достовірних повідомлень про подію іменування/перейменування. Цього нема. Я не звинувачую, просто аналізую. Без цих доказів виглядає дещо наївно. У польській статті ті ж вади. Mykola Swarnyk (обговорення) 02:38, 20 травня 2019 (UTC)
 3. Проблеми з авторськими правами, про які сказав користувач Aeou, незрозумілі звернення до незареєстрованих користувачів, у статті Хлань Сергій Володимирович повернення через відкіт інформації з сумнівного джерела щодо живої людини, вилучення без пояснень з Костева Пастіль частини тексту. --Submajstro (обговорення) 14:53, 19 травня 2019 (UTC)
  Користувач Aeou не вказував на проблеми з авторськими правами, він вважає, що є проблеми із джерелами. У статті Хлань С.В. був відкат вандалізму, зі статті Костева Пастіль перенесено на сторінку обговорення матеріал без джерел. --Tespaer (обговорення) 20:28, 19 травня 2019 (UTC)
 4. катастрофи з адмін-складом в укр-вікі немає (особливо після введення, підтверджень редагувань патролерами). Відтак, протягування до адмін-складу ще сируватих (в сенсі кілька-річних) дописувачів-редакторів - вважаю надмірним поспіхом. Вбачаю,за необхідне - перепровіряти майбутніх адмінівв якісних веденнях вікі-проектів (вікі-тижнів, вікі-співпраць, чи вікі-проектів), опісля того буде можливість оцінювати функціонал претендентів на адміністрування.--Користувач:Когутяк Зенко (обговорення) 16:41, 19 травня 2019 (UTC)
  в англійців тиждень на ВП:ВИЛ пройшов, закрили номінацію. А ми вже 9 иімяців чекаємо...--DiMon2711 21:15, 19 травня 2019 (UTC)
 5. За відповідями. Просто фальсифікація джерел. Будучи впійманим, Ви робите найгірше — викручуєтесь. Під час перевірки вдаєтесь до делікатних спроб водити за носа (назвати чорне білим, видати частковий переклад за «власну» статтю). Усі перелічені моменти критично несумісні адмінроботою. Плюс, незрозуміло, який Ви автор — у Вас виключно переклади. Приклади «власних статей» такі, що краще б їх не було. Ви недооцінюєте серйозність нашого проекту. Я би навіть сказав, зневажаєте його.--Aeou 05:59, 20 травня 2019 (UTC)
  Скоріше, те, що ви зараз написали - це "фальсифікація" моїх відповідей. Кожен може їх прочитати розділом нижче. Те, що мій внесок складається переважно із перекладів, я не приховую. Якщо є нормально написана стаття у іншій вікіпедії, то я не бачу нічого погано у тому, щоб її перекласти. Там, де це було необхідно, я використовував додаткові джерела і переписував або дописував статті. Вам не сподобалось, що статтю, яка містить близько 20% інформації з польської вікіпедії названо "власною"? Вам не подобаються переклади з інших вікіпедій? Вам не подобається мій внесок? Нічого не маю проти. Це теж ваше право. Вас чимось дратують мої відповіді? Я не намагався ні вам сподобатись, ні "викрутитись", писав я було. Факти, зазначені у статті, я перевірив, і вони відповідають наведеним у статті джерелам. --Tespaer (обговорення) 08:47, 20 травня 2019 (UTC)

Symbol neutral vote.svg Утримуюсь

Запитання до кандидата

Загальні питання:

 • Які з обов'язків адміністратора Ви будете виконувати?
  Усі з перерахованих у правилах, але в першу чергу, планую зосередитись на боротьбі з вандалізмом. В останні місяці я почав більш детально цікавитись патрулюванням редагувань і помітив, що вандалізм залишається великою проблемою. --Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
 • Як Ви оцінюєте свій внесок у Вікіпедію?
  Як досить посередній. Брав участь у декількох місячниках з написання статей (Європейська весна 2019, Проект:Місяць Азії, Місяць Польщі, WikiGap Challenge. Займаюсь патрулюванням, редагую Вікідані. --Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
 • Чи були у Вас конфлікти з іншими учасниками Вікіпедії? Якщо так, то як Ви їх розв'язали і як маєте намір робити це надалі?
  Ні, не було. Було декілька дрібних непорозумінь, які я намагався врегулювати через обговорення. --Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
 • Чи Ви плануєте регулярно брати участь у роботі української Вікіпедії?
  Так. --Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
 • Чи переглядаєте Ви список свіжих редагувань та нових статей?
  Так, переглядаю. Останнім часом пробую для цього використовувати Вікіпедія:Huggle, це досить зручний інструмент але поки що Sweep-Net подобається більше. --Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
 • Яке Ваше ставлення до авторського права у Вікіпедії?
  Поважаю. --Tespaer (обговорення) 19:08, 18 травня 2019 (UTC)
 • Доброго дня. Дайте, будь ласка, посилання на 5 Ваших статей, які не є перекладами з інших вікі.--Aeou 20:05, 18 травня 2019 (UTC)
  З того, що згадав День Першого Президента Республіки Казахстан, Свято єдності народу Казахстану, Битівська Ватра, Од Русаля до Яна, Музей лемківської культури у Зиндранові (частково використано матеріали з інших вікіпедій), Інга Орєхова (частково використано матеріали з інших вікіпедій), День Конституції Республіки Казахстан (частково використано матеріали з інших вікіпедій), День столиці (Казахстан) (частково використано матеріали з інших вікіпедій). --Tespaer (обговорення) 00:07, 19 травня 2019 (UTC)
  [Зверніть увагу, я не хочу тенденційно вишукувати у Вашому внеску слабші статті. Навіть не висмикую статті навмання. Аналізую Вашу ж підбірку.]
  Уже п'ята відсотків на 80 — переклад з Полвікі. Тобто оригінальних всього чотири? Я подивився Битківську ватру — вона, насправді, теж не повністю оригінальна. Виходить, що навіть чотирьох немає.--Aeou 12:44, 19 травня 2019 (UTC)
  Візьмімо п'яту — «Музей лемківської культури у Зиндранові». Вас не бентежить, що Ви беретесь перекладати статтю, яка вже в оригіналі не має джерел? Тож і в нашій тепер є факти без джерел. Шаблону про брак джерел Ви не поставили. Що верифіковано, а що ні — шаблоном {{fact}} Ви не позначили. Стаття не відповідає вимогам до патрульованих версій (але автопатрульована).--Aeou 12:44, 19 травня 2019 (UTC)
  Ні, не бентежило, скоріше спонукало до пошуку джерел. Якщо польська стаття не містить жодних джерел, то наша - 4 джерела. Напевне ця стаття мені відклалась у пам'ять, тому що витратив на її опрацювання і перевірку викладених фактів певний час і зусилля. У ній не стоїть біля кожного речення посилання на джерело але якщо це потрібно, можна легко зробити. Це - сайт музею та фейсбук-сторінка плюс фотогалерея у Вікісховищі та стаття в Енциклопедію історії та культури карпатських русинів. Що стосується останньої, то вона також є в мережі у вільному доступі, принаймні, англомовне видання. Стаття про музей на сторінці 336. Інформації у вказаних джерелах навіть більше, ніж у статті. Тому планую у майбутньому її розширити. Дякую, що нагадали. --Tespaer (обговорення) 22:23, 19 травня 2019 (UTC)
  Мало би бентежити... І спонукало до пошуку Вас явно слабо. Бо як я вже сказав — джерел більшої частини тексту не вказано. Ви зараз механічно рахуєте джерела, подаючи як аргумент — це несерйозно. Ви ніби свідомо хочете підкреслити імітаційний підхід: текст неверифікований, але джерел накидано для видимості. А паралельно розповідаєте, що взагалі-то в Інтернеті джерела є… Це чудово, але у статті Вашій нема. Бібліографічне посилання Ви взагалі запозичили. Ви не бачили тексту тієї книги. Це доводиться на раз-два (нижче я вказав, з чого це видно).--Aeou 05:11, 20 травня 2019 (UTC)
  Я знову Вас до кінця не можу зрозуміти. Переглядаючи інші статті у Вікіпедії, я не побачив, щоб кожне речення містило посилання на джерело. Якщо Ви вважаєте, що якась інформація у статті не відповідає дійсності, то можете додати шаблон {{fact}} і я ці посилання додам. --Tespaer (обговорення) 08:24, 20 травня 2019 (UTC)
  «Битівська Ватра», хоч і подана Вами, як оригінальна, містить текст із польської Вікі. Джерел цього тексту Ви не вказали (очевидно, через те, що і в польському оригіналі із джерелами проблема). Тобто знову ті ж проблеми. І теж автопатрульована.--Aeou 12:44, 19 травня 2019 (UTC)
  Не зовсім так. Ця стаття майже не містить тексту з польської Вікі навіть в початковій версії. --Tespaer (обговорення) 23:05, 19 травня 2019 (UTC)
  Я не розумію, до чого тут початкова версія. Є кінцева, яка в такому вигляді висить 5 місяців. Ви її автор. Польська стаття складається з преамбули і одного розділу. Увесь цей розділ Ви переклали у свою статтю, додавши від себе в кінці кілька слів. Далі доволі незвично: Ви переклали половину польської преамбули, але розмістили це в основному тексті другим абзацом. Вище я чітко висловився: подана Вами, як оригінальна, містить текст із польської Вікі.--Aeou 05:11, 20 травня 2019 (UTC)
  А от зараз я вже точно не зрозумів суті ваших претензій! Для написання цієї я використав 7 джерел, одне з яких польська вікіпедія, з якої було взято 1-2 речення. Я не вважаю, що стаття, яка містить близько 20 % інформації з одного джерела (польська вікіпедія), є перекладом з того джерела. Тому, я подав цю статтю як оригінальну, яка використовує польську вікіпедію, як одне із джерел. --Tespaer (обговорення) 08:24, 20 травня 2019 (UTC)
  «Од Русаля до Яна» і вже згадана стаття про музей. В обидвох Ви додали примітки з посиланням Енциклопедію історії та культури карпатських русинів. Які саме сторінки?--Aeou 12:44, 19 травня 2019 (UTC)
  Ст. 336 (англійське видання) для обох статей. --Tespaer (обговорення) 23:08, 19 травня 2019 (UTC)
  Я бачу у статті лише українське. З конкретним роком випуску, з конкретним ISBN. В такому стані стаття від грудня (5 місяців). Давайте скажемо чесно: Ви запозичили це посилання разом із дуже характерними помилками оформлення бібліографії та типографіки. Першоджерело цього «специфічно-кривого» посилання елементарно гуглиться. Знаєте, справдилось найгірше — Ви тепер викручуєтесь.--Aeou 05:11, 20 травня 2019 (UTC)

Запитання від Great Cockroach 007

 1. Вітаю. Ви говорите про те, що у Вашому багажі є статті, які мають інформацію, хай і частково, з інших мовних розділів Вікіпедії. Ви приводите приклади цих статей у відповіді на питання колеги. Поясніть, будь ласка, з якої причини на СО цих статей відсутній відповідний шаблон? І який саме шаблон відсутній? З повагою, GC 007 (обговорення) 02:00, 19 травня 2019 (UTC)
  Коли я побачив інструмент переклад вмісту, він мені сподобався через його зручність у категоризації, вікіфікації, роботі з посиланнями та доволі приємним у використанні візуальним редактором, який дозволяє доповнювати статтю, автоматично зберігаючи редагування. Я переглянув настанову Вікіпедія:Переклад і побачив, що цей інструмент самостійно додає у опис редагування посилання на постійну версію статті в іншомовному розділі Вікіпедії і не потрібно додатково позначати переклад шаблоном. Хоча, у деякі статті я додавав і шаблон про переклад на сторінку обговорення, особливо там, де використовував матеріал з декількох Вікіпедій.--Tespaer (обговорення) 10:45, 19 травня 2019 (UTC)
 2. Тут чітко було помічено, що крім боротьби з вандалізмом є і інші функції адміністратора. Оскільки у Вас немає прав, я не стану просити Вас підводити підсумки ВП:ВИЛ. Але, я прошу Вас звернути зараз увагу на ВП:ПС і підвести там, впевнено і аргументовано, підсумки мінімум 5 обговорень. Бажано, щоб 2 підсумки від Вас були в скандальних обговореннях, де підсумок вже оскаржувався і навіть не один раз. Дякую, GC 007 (обговорення) 02:00, 19 травня 2019 (UTC)
  Те, в чому зумів на даний момент розібратись: Вікіпедія:Перейменування статей/Малоросійська шляхта → Козацька шляхта, Вікіпедія:Перейменування статей/Нобілітація малоросійської шляхти в Російській імперії → Нобілітація української шляхти в Російській імперії, Вікіпедія:Перейменування статей/Рідновірство → Слов'янське Неоязичництво, Вікіпедія:Перейменування статей/Олесьницький повіт → Олесницький повіт. Щодо обговорень, які були декілька разів оскаржені, то я не впевнений, що кандидат у адміністратори може може підводити остаточний підсумок. Можу висловити лише особисту думку по деяким із них. --Tespaer (обговорення) 13:27, 19 травня 2019 (UTC)
  По Олесьницькому повіту може чимось доповните підсумок?--Анатолій (обг.) 15:02, 19 травня 2019 (UTC)
  Доповнив. --Tespaer (обговорення) 23:27, 19 травня 2019 (UTC)
 • Підведення підсумків на ВП:ПС не входить до обов'язків адміністраторів. Навіщо ви це робили? --Roman333 (обговорення) 07:56, 20 травня 2019 (UTC)

Ухвала

Див. також