Відмінності між версіями «Вікіпедія:Кандидати у добрі статті»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
м (номінацію у добрі статті скавовано)
Рядок 30: Рядок 30:
 
#
 
#
 
-->
 
-->
 
=== [[Парапроктит]] 1—2—1 ===
 
* '''Пропонує''':Критеріям начебто відповідає. Стаття досить повна, містить посилання на джерела. Ваші оцінки.
 
{{Голосування/
 
|1=[[Парапроктит]]
 
|початок=5 листопада 2010
 
|тривалість=
 
|закінчення=
 
|статус=триває
 
|За=1
 
|Проти=2
 
|Утримуюсь=1
 
}}
 
* {{За}}:
 
#--[[Користувач:Oloddin|Oloddin]] 21:44, 6 листопада 2010 (UTC)
 
* {{Проти}}:
 
# Стаття сира, містить багато стилістичних та граматичних помилок. Ось перший абзац:
 
#:''Парапрокти́т — це проктологічне захворювання, що являє собою запалення клітковини, розташованої '''навкого''' прямої кишки та анального отвору. Хворіють більше чоловіки, ніж жінки, більше дорослі, аніж діти. Парапроктит є досить поширеним — за '''частотою''' складає близько 30% захворювань прямої кишки, тобто вражає '''бл.''' '''0.5%''' населення.''' [1]''' Причинами парапроктиту є змішана мікрофлора. Лікування — лише оперативне. За активністю запального процесу виділяють гострий, '''рецидивуючий''' та хронічний парапроктити. '''[2]''''' І це лише вступ. --[[Користувач:Вальдимар|Вальдимар]] 06:15, 7 листопада 2010 (UTC)
 
# Безсовісний Алладін настільки не має сорому, що вистваив статтю в хороші, навіть не спробувавши виправити помилки:) Якби Аладдін спитав у джина, потерши лампу, може той би йому пояснив, що вже краще напистаити про хворобу з англійських чи німецьких статей на цю тему - http://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Featured_articles#Health_and_medicine або http://de.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Exzellente_Artikel#Wissenschaft_und_Philosophie ( а там Medizin und Mikrobiologie). Наприклад http://de.wikipedia.org/wiki/Multiple_Sklerose , яка вибрана у німців, чехів, поляків, англійців і ще когось. Або http://en.wikipedia.org/wiki/Menstrual_cycle , яка втратить актуальність для дівчаток хіба після настання сингулярності:))) А поки що веселий факт, про відсутність совісті у деяких персонажів східних казок%) І містер Погодін з сором'язливим утримався - ну чує він і бачить, що стаття геніальна, але щось його утримує, не до кінця він впевнений:)))--[[Користувач:Pampuh|ПАМПУХ]] 13:08, 7 листопада 2010 (UTC)
 
#:'''Причиною парапроктиту є змішана мікрофлора.''' - над цією фразою я довго займався медитацією, але високого її змісту і глибини так і не зрозумів. --[[Користувач:Pampuh|ПАМПУХ]] 13:11, 7 листопада 2010 (UTC)
 
* {{Утримуюсь}}:
 
# Стаття дещо сира. Поки що утримуюсь. З повагою --[[Користувач:О. Погодін|О. Погодін]] 10:10, 7 листопада 2010 (UTC)
 
#:Можна дещо детальніше, які саме недоліки? Незначні помилки типу «навкого» виправив. Що ще?
 
#:І в українській Вікіпедії лише одна добра стаття і жодної вибраної на тему медицини. Тому я звертаюсь до всіх, хто тут з'явиться: приєднуйтесь до допрацювання цієї статті! Такі помилки, як описки, граматичні, пунктуаційні та стилістичні, кожен може виправити самостійно! Давайте робити це разом, щоб кількість добрих статей про медицину зростала.--[[Користувач:Oloddin|Oloddin]] 12:02, 7 листопада 2010 (UTC)
 
#:Хо-хо, а корова - це дещо сира відбивна!:)--[[Користувач:Pampuh|ПАМПУХ]] 13:16, 7 листопада 2010 (UTC)
 
   
 
=== [[Кедровський Володимир Іванович]] 3—1—0 ===
 
=== [[Кедровський Володимир Іванович]] 3—1—0 ===

Версія за 13:17, 7 листопада 2010

Вибрані зображення · Вибрані портали · Вибрані списки · Вибрані статті · Добрі статті

Скорочення
ВП:ДС
Dobra kandydat.png
На цій сторінці відбувається вибір статей на статус доброї. Дивіться також споріднені проекти Вибрані статті і Вибрані списки.

Перед номінацією статті упевніться, що вона відповідає критеріям до добрих статей. Висувайте, будь ласка, статтю на добру лише у випадку, якщо ви є її основним автором або готові доробити її, якщо в ході обговорення виникнуть зауваження. Поставте на сторінку шаблон, який вказуватиме іншим користувачам, що стаття є кандидатом на отримання статусу доброї.

Добрі статті пізніше можуть стати вибраними, тоді вони перейдуть у цю категорію. Але частина добрих статей обраними, імовірно, не стануть через специфічність теми: вузька спеціалізація, відсутність зображень тощо.

Нові добрі статті обираються щотижня у п'ятницю. Стаття отримує статус, якщо в розділі «За» висловляться хоча б три користувачі, пропорція голосів «За» і «Проти» є не меншою, аніж 2:1, і при цьому немає заперечень або зауважень про необхідне доопрацювання. Новообрані статті позначаються шаблоном {{Добра стаття}}, який включає до відповідної категорії та позначає їх блакитним значком «плюс» — Dobra5.png у правому верхньому кутку, вилучаються зі списку голосування та заносяться до архіву.

Необрані статті залишаються в списку як кандидати на наступний тиждень, якщо тільки автор пропозиції чи основний автор не вирішать зняти її з номінації, або якщо кількість голосів «проти» не перевищить кількість голосів «за». Якщо стаття не набирає відповідної кількості голосів «за» чи «проти», то стаття знімається з голосування через два тижні з моменту виставлення.

Коли Ви віддасте свій голос за чи проти певної статті, будь ласка, не забудьте поновити біля неї «рахунок» відданих голосів.

Підсумки щодо надання статусу підбиваються щоп'ятниці.

Номінувати нову статтю
Wikipedia-logo-v2.svg
Вікіпроекти
 
Категорія КатегоріяКаталог

Кандидати

Кедровський Володимир Іванович 3—1—0

 • Пропонує: Як на мене - найповніша стаття про офіцера Армії УНР, що не обмежується лише послужним списком та скромними військовими статистичними даними. Намагався залучити якнайбільше документальних джерел. Це написав, але не підписався Тарас Дем'яненко 5 листопада 2010
За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Кедровський Володимир Іванович 3 1 0 75% 5 листопада 2010 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --On tour 21:29, 6 листопада 2010 (UTC)
 2. --О. Погодін 10:39, 7 листопада 2010 (UTC)
 3. --Bulka
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. 1) Проблеми з ліцензуванням: чому це раптом знімок екрана сайту Файл:V_Kedrowsky_posvidka.jpg? Я сумніваюсь, що ви власник авторських прав на плакат Херсонського осередку СУМ Файл:Plakat Polkovnyk Kedrowsky-2.jpg. Це скоріше {{PD-old}} Файл:Kedrowski-4.jpg. 2) Три листа у Вікітеку.--セルギイОбг. 12:28, 7 листопада 2010 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Фріденсрайх Гундертвассер 1—0—2

 • Пропонує: Стаття про надзвичайно оригінального австрійського художника та архітектора дуже мало відомого в Україні. --Silin2005 19:39, 3 листопада 2010 (UTC)
За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Фріденсрайх Гундертвассер 1 0 2 100% 3 листопада 2010 триває
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Silin2005 19:39, 3 листопада 2010 (UTC)
 2. навчання у школі Монессорі (Монтессорі мабуть?) --AnatolyPm 10:19, 7 листопада 2010 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Є орфографічні помилки. --Friend 13:08, 7 листопада 2010 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
 1. Прочитав з цікавістю. В процесі побачив багато помилок і важко сформульованих речень. Деякі виправив, про інші вже забув. Потрібно вичитувати далі. Вікіфікація слабка також. --Дядько Ігор 20:27, 3 листопада 2010 (UTC)
 2. Повністю підтримую Пана Ігоря. Найперше, що мені кинулось в очі — запалення апендициту. Треба ще багато працювати — мій голос більше Проти, аніж За. —Вальдимар 21:28, 3 листопада 2010 (UTC)

Архів добрих статей