Відмінності між версіями «Єврейська література»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
(Правильна назва статті за допомогою AWB)
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Єврейська література''' - корпус світської та релігійної літератури, створеної на різних, головним чином єврейських мовах, і що являє собою літературне втілення специфічно єврейського життєвого досвіду. Єврейська література історично створювалася на мовах, що використовуються єврейськими громадами різних країн. У так званий «єврейський канон» входять твори, створені як на специфічно єврейських мовах ([[іврит]], [[ідиш]]), так і на мовах, поділюваних євреями з навколишнім населенням (арамейська, американська єврейська література, російсько-єврейська література, єврейські тексти арабською мовою) .
+
'''Єврейська література''' - корпус світської та релігійної літератури, створеної на різних, головним чином єврейських мовах, і що являє собою літературне втілення специфічно єврейського життєвого досвіду. Єврейська література історично створювалася на мовах, що використовуються єврейськими громадами різних країн. У так званий «єврейський канон» входять твори, створені як на специфічно єврейських мовах ([[іврит]], [[їдиш]]), так і на мовах, поділюваних євреями з навколишнім населенням (арамейська, американська єврейська література, російсько-єврейська література, єврейські тексти арабською мовою) .
   
 
==Див. також==
 
==Див. також==
Рядок 7: Рядок 7:
 
*Литература еврейская // Еврейская энциклопедия Брокгауза и Ефрона. — СПб., 1906—1913.
 
*Литература еврейская // Еврейская энциклопедия Брокгауза и Ефрона. — СПб., 1906—1913.
 
*Хвольсон Д. А., Бранн М., Еврейская литература // Энциклопедический словарь Брокгауза и Ефрона: В 86 томах (82 т. и 4 доп.). — СПб., 1890—1907.
 
*Хвольсон Д. А., Бранн М., Еврейская литература // Энциклопедический словарь Брокгауза и Ефрона: В 86 томах (82 т. и 4 доп.). — СПб., 1890—1907.
  +
 
[[Категорія:Єврейська література]]
 
[[Категорія:Єврейська література]]

Поточна версія на 20:53, 9 листопада 2018

Єврейська література - корпус світської та релігійної літератури, створеної на різних, головним чином єврейських мовах, і що являє собою літературне втілення специфічно єврейського життєвого досвіду. Єврейська література історично створювалася на мовах, що використовуються єврейськими громадами різних країн. У так званий «єврейський канон» входять твори, створені як на специфічно єврейських мовах (іврит, їдиш), так і на мовах, поділюваних євреями з навколишнім населенням (арамейська, американська єврейська література, російсько-єврейська література, єврейські тексти арабською мовою) .

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • Литература еврейская // Еврейская энциклопедия Брокгауза и Ефрона. — СПб., 1906—1913.
  • Хвольсон Д. А., Бранн М., Еврейская литература // Энциклопедический словарь Брокгауза и Ефрона: В 86 томах (82 т. и 4 доп.). — СПб., 1890—1907.