Є (книгарня)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Логотип книгарні «Є»

«Є» — всеукраїнська мережа книгарень, заснована наприкінці 2007 року. Засновником є австрійська компанія «ECEM Media GmbH», що є також фундатором журналу «Український тиждень». Першу книгарню було відкрито в Києві 21 грудня 2007 року (вул. Лисенка, 3). Станом на 29 травня 2019 року функціонує 25 книгарень в 12 містах України. Зокрема у Києві (десять книгарень), Львові (три книгарні), Дніпрі (одна книгарня),Харкові (дві книгарні), Івано-Франківську, Володимир-Волинському, Вінниці, Тернополі, Рівному, Луцьку, Хмельницькому, Сумах. Існує також інтернет-магазин.

Особливості та діяльність[ред. | ред. код]

Міхаель Мозер на лекції у Книгарні «Є» у Києві (19.02.2016)
Презентація книжки Ірини Мацко «Шпинат для мізків» у «Книгарні „Є“» в Тернополі (17.09.2015)

Книгарня відома зокрема своєю орієнтацією на україномовні книги, тож асортимент книг в «Є» в основному україномовний, наявні книжки різної спрямованості, напрямків та жанрів. Книги іноземними мовами (російською, польською, англійською, французькою тощо) вміщено на окремих стелажах. Книгарня також знана як місце культурних зустрічей — презентацій книг, круглих столів, літературних читань, дитячих заходів, для чого є відповідно обладнані зали.

На 15-му Форумі видавців у Львові (вересень 2008 р.) Книгарню «Є» було визнано найкращою книгарнею в Україні, книгарнею року[1].

Адреси книгарень[ред. | ред. код]

Презентація у Харкові

Список книгарень, станом на 2018 рік:

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]