Відмінності між версіями «Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
Рядок 15: Рядок 15:
   
 
Зустріч дітей з книгою завжди хвилює, бо відкриває перед юними читачами досі незнане, веде у світ прекрасного. До послуг читачів - багатий книжковий фонд, який щомісяці поповнюється.
 
Зустріч дітей з книгою завжди хвилює, бо відкриває перед юними читачами досі незнане, веде у світ прекрасного. До послуг читачів - багатий книжковий фонд, який щомісяці поповнюється.
({{Зображення |S20105608.jpg|}})
+
Файл:S20105608.jpg}}

Версія за 09:04, 14 лютого 2011

Старовинний будинок на площі Міцкевича 2, який своєю архітектурою і зараз прикрашає місто Івано-Франківськ,строгі ряди книг на полицях бережуть 65 річну історію бібліотеки.

Обласна бібліотека для дітей та юнацтва відкрилась 29 серпня 1945р.

Ініціатором її створення й першим директором була В.П.Еліан.

Бібліотека розпочиналась з 3 відділів і 7 працівників, книжковий фонд становив лише 3.5 тис. книг. Важко було створювати подібну установу, оскільки дитячих книг було обмаль. Бібліотеки республіки та самі жителі Івано-Франківська безкоштовно дарували бібліотеці книги.

У 1962 році обласна бібліотека для дітей була реорганізована в дитячу бібліотеку і стала обслуговувати учнів 1-8 класів та керівників дитячого читання.

Поступово вдосконалювались форми і методи роботи з користувачами. З року в рік утверджувалися традиції бібліотеки. Цікаво проходили масові заходи на час тижня дитячої та юнацької книги, зимових та літніх канікул, Міжнародного дня захисту дітей, заходи присвячені ювілйним датам.

Та час ставив перед бібліотекою нові завдання в справі виховання підростаючого покоління. Бібліотека підтримує тісні звязки з педагогічними колективами шкіл, гімнацій, ліцеїв, інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників, центром дитячої творчості, дитячою художньою школою, обласним краєзнавчим музеєм, ляльковим театром ім.М.підгірянки, еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

Зустріч дітей з книгою завжди хвилює, бо відкриває перед юними читачами досі незнане, веде у світ прекрасного. До послуг читачів - багатий книжковий фонд, який щомісяці поповнюється. Файл:S20105608.jpg}}