Відмінності між версіями «Ільхан Мансиз»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[перевірена версія][перевірена версія]
Ільхан навчився кататися на ковзанах відносно пізно (33 роки), коли він виступав на турецькому шоу «[[Buzda Dans]]». Він змагався в парі з [[Ольга Бестендігова|Ольгою Бестендіговою]]. Після перемоги на шоу Ільхан Мансиз заявив, що вони з Ольгою почали підготовку до участі в Олімпіаді в Сочі в парному фігурному катанні. Пара дебютувала у кваліфікаційному турнірі [[Nebelhorn Trophy 2013]], де посіла 19-е, останнє місце, і на Олімпіаду не була відібрана<ref name="Nebelhorn">[http://www.isuresults.com/results/nt2013/CAT003RS.HTM Результати турніру Nebelhorn Trophy 2013 на офіційному сайті Міжнародного союзу ковзанярів.]</ref>. Тим не менш, Бестендігова і Мансиз продовжили участь у змаганнях, зокрема, виступили на турнірі [[Меморіал Ондрея Непели 2013]] у [[Словаччина|Словаччині]]<ref name="Меморіал">[http://www.slovakskating.org/ont/2013/CAT003RS.HTM Результати турніру Меморіалу Ондрея Непелы 2013 на офіційному сайті федерації ФК Словаччини.]</ref>.
 
В наступному році пара продовжувала виступ на турнірі в [[Австрія|австрійському]] [[Грац]]е і та [[Хорватія|хорватському]] турнірі [[Золотий коник Загреба 2014]].
 
Турецька федерація в [[2015]] році вперше включила [[парне фігурне катання]] у число дисциплін на чемпіонаті Туреччини з фігурного катання. Першими чемпіонами Туреччини в цій дисципліні стали саме Ольга Бестендігова і Ільхан Мансиз.