Інститут збереження Ґетті

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Інститут збереження Ґетті (англ. Getty Conservation Institute, GCI) — приватна міжнародна науково-дослідна установа, присвячена просуванню практики збереження шляхом створення і поширення знань, що відноситься до J. Paul Getty Trust, що розмішена на заході Лос-Анджелеса.

Інститут збереження Ґетті розташовано у Центрі Ґетті, також — на Віллі Ґетті. Почав роботу в 1985 році.[1]

Інститут збереження Ґетті «служить спільноті збереження за допомогою наукових досліджень, освіти та підготовки кадрів, модельних проектів на місцях, а також поширення результатів своєї власної роботи і роботи інших» і «дотримується принципів, які спрямовують роботу Ґетті: обслуговування, філантропія, навчання, а також доступність»[1] Інститут збереження Гетті проводить діяльність у напрямках збереження мистецтва та архітектурного збереження.[2]

Інститут збереження Ґетті проводить наукові дослідження, пов'язані зі збереженням мистецтва, пропонує офіційні програми освіти та професійної підготовки, і опублікував ряд наукових книг. GCI підтримує проекти на місцях по всьому світу для збереження культурної спадщини.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б J. Paul Getty Trust. About the Conservation Institute. [Архівовано 30 серпня 2011 у Wayback Machine.] Retrieved May 2, 2011.
  2. Adams, Eric. The Getty's conservation mission. Architecture, December 1997, vol. 86, issue 12.