Відмінності між версіями «Албус Дамблдор»

Перейти до навігації Перейти до пошуку
[неперевірена версія][неперевірена версія]
(Скасування редагування № 23775462 користувача NOSFERATU (обговорення)Правильно не ґвалтуйте мій мозок. Вікіпедія не смітник всякої жовтої маячні, що хтось там із фанів щось сказав. Все що не є офіційним каноном, це все просто вигадки.)
Мітка: Скасування
(Скасування редагування № 23822998 користувача Neptune777 (обговорення))
Мітка: Скасування
==== Сім'я Дамблдора ====
 
Альбус Дамблдор народився в 1881 р. у Персиваля і Кендри Дамблдор. Три роки опісля народився його брат Еберфорс, а незабаром після цього — сестра Аріана. Коли Аріані було шість років, на неї напали діти-[[Маґл|маґли]] (після того, як побачили, що вона використовує чаклунство). В результаті цього нападу вона стала психічно хворою. Батько Албуса Персиваль помстився їм і був засуджений на довічне ув'язнення в [[Місця світу Гаррі Поттера#Азкабан|Азкабані]]. Він не розповів суду про причини свого вчинку, щоб Аріану не помістили в [[Місця світу Гаррі Поттера#Лікарня Святого Мунґо|лікарню святого Мунґо]]. Проте така реакція батька і сестри Дамблдора породила серед фанатів Поттеріани теорію, що можливо Аріану Дамблдор ті маґли [[Зґвалтування|зґвалтували]]. Персіваля Дамблдора натомість посадили в [[Місця світу Гаррі Поттера#Азкабан|Азкабані]] не стільки за помсту маґлам, скільки за загрозу викриття Чаклунського Світу і порушення Міжнародного Чаклунського Статуту про Секретність. Саме тоді у малого Албуса посіялося в голові зерно поглядів, які пізніше приведуть його до спільних ідей з Ґріндельвальдом. Після цього випадку сім'я Дамблдора (уже без батька Персіваля Дамблдора) переїхала в Ґодрикову долину. Кендра ретельно приховувала дочку від сторонніх очей, тож сусіди зробили висновок, що Аріана — сквиб.
 
Незабаром Дамблдор вступив до школи [[Гоґвортс]] на факультет [[Ґрифіндор]]. Через історію з батьком, сестрою і маґлами Албуса у школі принижували, а сам Албус зненавидів маґлів і захопився ідеями переваги чарівників над маґлами. Щоб суспільство забуло історію з його батьком і сестрою, Албус став блискуче вчитися у Гоґвортській школі. І став найблискучішим учнем в її історії. Він отримав всі почесні винагороди, які були засновані школою, вступив в листування з найзнаменитішими чарівниками того часу, включаючи прославленого алхіміка Ніколаса Фламеля, відомого історика Батільду Беґшот і теоретика магії Адальберта Уоффлінга. Деякі його статті були прийняті до публікації такими науковими журналами, як «Трансфігурація сьогодні», «Проблеми чарознавства» і «Практика зіллєваріння».
 
Після закінчення школи Дамблдор планував відправитися в традиційну подорож разом зі своїм старим другом Ельфаєсом Доджем, проте цьому зашкодила смерть матері Албуса Кендри Дамблдор, випадково убитої його сестрою Аріаною Дамблдор під час чергового нападу.
 
==== Дамблдор і Ґріндельвальд ====