Альфа-тестування

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Версія від 08:04, 20 липня 2012, створена Movses-bot (обговорення | внесок) (Check Wikipedia:Error 52, low prio \ Интервики перед категорией)
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Альфа-тестування — імітація реальної роботи з системою штатними розробниками, або реальна робота з системою потенційними користувачами/замовником. Найчастіше альфа-тестування проводиться на ранній стадії розробки продукту, але в деяких випадках може проводитися для готового продукту в якості внутрішнього приймального тестування. Іноді альфа-тестування виконується відладчиком або за допомогою середовища, яке допомагає швидко виявляти знайдені помилки. Виявлені помилки можуть бути передані тестувальникам для додаткового дослідження в середовищі, подібному до того, в якому буде використовуватися ПЗ.

Цитати

  • «Тестування програм може використовуватися для демонстрації наявності помилок, але воно ніколи не покаже їхньої відсутності.» — Дейкстра, 1970 р.

Див. також

Література

  • Лайза Кріспін, Джанет Грегорі Гнучке тестування: практичне керівництво для тестувальників ПЗ і гнучких команд = Agile Testing: A Practical Guide for Testers and Agile Teams. — М.: «Вільямс», 2010. — 464 с. — (Addison-Wesley Signature Series). — 1000 примірників. — ISBN 978-5-8459-1625-9
  • Калбертсон Роберт, Браун Кріс, Кобб Гері Швидке тестування. — М.: «Вільямс», 2002. — 374 с. — ISBN 5-8459-0336-X

Посилання